Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most egyébként mit használsz?


Köszönöm ránézek akkor arra is  :)

Betfairen találsz rengeteg szoftvert,soknál ingyenes a próbaidő,2-4 hét.

https://apps.betfair.com/

itt lehet válogatni a szoftverek közül

Köszönöm a segítséget nektek. Az app-os oldalt ismertem. Traderline-t már próbálom is egész jó de ma előfordult vagy 4x legalább, hogy egyszerűen lefagyott a program és semmire nem reagált csak feladatkezelőből lehetett bezárni.

Letöltöttem mobilra a traiderline-t, de például nem találom rajta a fill or kill funkciót.
Lehet hogy csak én ügyetlenkedem....
ha még sincsen, tud valaki olyat ajánlani androidra amelyiken van tick offset és fill or kill?

Idézetet írta: kondorr Dátum július 12, 2016, 07:57:40
Letöltöttem mobilra a traiderline-t, de például nem találom rajta a fill or kill funkciót.
Lehet hogy csak én ügyetlenkedem....
ha még sincsen, tud valaki olyat ajánlani androidra amelyiken van tick offset és fill or kill?

Van benne fill or kill a gépi verzióban az automatid trading alatt van

Idézetet írta: A Betman Dátum július 12, 2016, 23:08:22
Van benne fill or kill a gépi verzióban az automatid trading alatt van

Köszi, az megvolt eddig is.
Mobilra töltöttem le, de azon nem találom. Ezért érdekelne hogy én vagyok-e ügyetlen, vagy csak egyszerűen mobilra nincs fill or kill.
Esetleg ha valaki tudja hogy melyiknek van, megköszönném ha informálna.

A gépes amúgy neked nem szokott lefagyni ? Én most azért álltam át másikra mert sokszor lefagy amikor tétet helyezek el élőben és számolja vissza az 5 másodpercet és általában 1 másodpercnél lefagy de ugyan ez kiszállásnál is vagy cash out-nál.

Idézetet írta: A Betman Dátum július 13, 2016, 11:20:27
A gépes amúgy neked nem szokott lefagyni ? Én most azért álltam át másikra mert sokszor lefagy amikor tétet helyezek el élőben és számolja vissza az 5 másodpercet és általában 1 másodpercnél lefagy de ugyan ez kiszállásnál is vagy cash out-nál.

Bocs a késői válaszért.Még csak practice módban próbáltam pC-n, úgy nem fagyott le, mobilon viszont élesben is játszottam, működött.

Traderline-on mobilon, ha fogadok, akkor visszaszámol 20-22 másodperctől.. Ez másnak is így van? Olyat keresek mobilra, mint a BetAngel PC-n, amivel ezeket a várakozási időket ki lehet kerülni..

#252 szeptember 21, 2016, 20:55:50, prcsaba
A romániai felhasználókat "átpakolták" a www.betfair.ro oldalra. Innen egyetlen softwert sem tudok elérni. Mi volna a megoldás?

Az egyetlen szoftvert sem tudok elérni pontosan mit jelent? A .ro-s felhasználó neveddel és jelszóval nem tudsz belépni a kereskedő szoftveren keresztül?

Amikor beirom a feéhasználó nevet, majd a jeészót és belápek akkor egyszerüen megtagadja a belépést. API error hiba névvel. Ugyanez történik a többi soft esetében is,