Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fedorr13 Dátum március 02, 2014, 14:30:12
nem segit akkor senki

Nem kérdeztél semmit, felkiáltójel volt a "mondatod" végén.   :)

Egyébként ha szeretnél valamire választ kapni, próbáld már meg érthetően, magyarul feltenni a kérdést és jó eséllyel választ fogsz rá kapni!

Hogy bónuszával fogadhasson, játssza meg kezdeti befizetésének összegét egyszer a kívánt sporton és piacokon.
Ez egyébként azt jelenti, hogy pl a befizetett 15.000Ft-ot egybe fel kell rakni, hogy megkapjam a bónuszt?

Több részletben is felteheted

Ha felraktam a pénzt, de mondjuk azt elveszítem, de úgy, hogy mondjuk 5 különböző meccsre fogadtam 1,5 szorzó felett, akkor megkapom a bónuszt?

Idézetet írta: lacko95 Dátum november 18, 2014, 19:53:08
Ha felraktam a pénzt, de mondjuk azt elveszítem, de úgy, hogy mondjuk 5 különböző meccsre fogadtam 1,5 szorzó felett, akkor megkapom a bónuszt?

A feltételek teljesítése után a bónuszt mindenképpen megkapod.


Az elveszítem helyett a nyerni fogok/nyertes lesz "hozzáállás" pozitívabban hangzik.

Sziasztok!

Szerintetek a "Mindkét csapat szerez gólt Igen/Nem" fogadás beleszámít a bónusz megforgatási követelményekbe? Természetesen 1,5 odds felett!

Idézetet írta: sztipan Dátum január 05, 2015, 10:01:45
Sziasztok!

Szerintetek a "Mindkét csapat szerez gólt Igen/Nem" fogadás beleszámít a bónusz megforgatási követelményekbe? Természetesen 1,5 odds felett!
Bele.

#172 január 26, 2015, 16:46:03, Milan
Idézetet írta: Freefootballtipps.com Dátum január 21, 2015, 21:36:48
kis segítség a kezdőknek


Az lehetséges hogy ne itt reklámozd magad??

Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy előbb be kell fizetni a 15000Ft-ot és utána kell kérni a bónuszkódot?
Mert amiket eddig láttam, mind fordítva volt, befizetéskor kellet megadni a kódot vagy előtte.

#174 június 27, 2016, 21:09:26, Tomka
Idézetet írta: Jackob777 Dátum június 27, 2016, 10:51:49
Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy előbb be kell fizetni a 15000Ft-ot és utána kell kérni a bónuszkódot?
Mert amiket eddig láttam, mind fordítva volt, befizetéskor kellet megadni a kódot vagy előtte.

Szia!

Elvileg a bónuszkódot megkaptad mail-ben, de az ajánlatoknál megtudod nézni, hogy mi a bónuszkódod.
Az ajánlatkódot pedig a befizetést követő 30 napban megadhatod vagy a befizetéssel együtt is aktiválhatod a bónuszod. A lényeg az, hogy 90 nap alatt meg kell forgatnod a befizetés és a bónusz összegét, 3x. Azaz maximálisan 90e.
A befizetésnél, amikor beírod az adatokat az "Ajánlatkód" sorba megadod a kódodat, akkor a feltöltéssel együtt aktiválódik a bónusz.

Szia!

E-mail-ben nem jött semmi. De az ajánlatoknál, van két ajánlatom. Tudom, hogy egyszerre csak az egyiket lehet kijátszani.
A lényeg az lenne, hogyha most befizetek és utána, rögtön rákattintok az ajánlat kódra és megadom a kódot, akkor működjön.  ;)
Mert nem szeretném bukni a bónuszt.

Maga a promóció is úgy szól, hogy a kód megadása előtti 7 napon belüli legnagyobb befizetést duplázzák meg, tehát nem kell előre megadni a kódot. Befizetsz, megkapod a kódot email-ben (vagy ha így sem, akkor írsz nekik chat-en), és 7 napod van beírni a kódot, különben bukod a bónuszt.

Köszönöm az előző válaszokat!

Időközben 1x megforgattam a pénzt és használhatom a bónuszt fogadásokhoz. De ahhoz, hogy ki tudjam venni a teljes összeget, bónuszostól 3x meg kell forgatnom.
Ilyenkor ez még bónuszállapotnak számít? Vagy már igényelhetem a következő táblagépes bónuszt?

Idézetet írta: Jackob777 Dátum július 16, 2016, 11:36:04
Köszönöm az előző válaszokat!

Időközben 1x megforgattam a pénzt és használhatom a bónuszt fogadásokhoz. De ahhoz, hogy ki tudjam venni a teljes összeget, bónuszostól 3x meg kell forgatnom.
Ilyenkor ez még bónuszállapotnak számít? Vagy már igényelhetem a következő táblagépes bónuszt?
Előbb forgasd ki, csak utána igényeld a táblagépes bónuszt

Rendben, köszönöm!

1.) Mit jelent az, hogy gólok száma, (goal line, 0-0) és ott van, hogy 0.5, 1.0?
Ha egy lesz akkor visszakapom a feltett pénzt? Ha pedig eltalálom, hogy 0.5 alatt vagy felett, akkor megkapom a szorzót?
2.) Illetve van olyan, hogy gólok száma, (goal line, 0-0) 2.5.
Itt gondolom akkor, ha eltalálom, hogy alatta vagy felette akkor megkapom a szorzót, ami mondjuk 1.925 és 1.875?
De viszont ugyanennél a meccsnél van olyan is, hogy mérkőzés gólok száma 2.5 és ott mondjuk csak 1.85 és 1.8-as szorzók vannak. Akkor nem ugyanaz a két esemény? Nem ugyanúgy fizet?