Július 30, 2014, 09:00:59 am CEST
William Hill Sports

Szerző Téma: bwin - 7.500 Forint bónusz  (Megtekintve 22248 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eradam

• Fogadó
  • **
Re: bwin - 7.500 Forint bónusz
« Válasz #15 Dátum: Június 30, 2010, 17:15:20 pm CEST »
Akkor ide is beírom amit velem műveltek bónusz ügyben.

"Tisztelt XXX Úr!

Köszönjük levelét.

Megerősítjük, hogy a befizetett összeget (25 000 HUF) egyszer, a bónuszt (12 500 HUF) pedig hétszer kell feltennie sportfogadásokra mielőtt kifizetést igényelne.

Felhívjuk figyelmét, hogy a bónusz összeget hétszer meg kell játszani a kifizetés előtt, de a bónuszösszeg (12 500 HUF) egyszerre csak egy fogadásban állhat, és amíg az adott fogadást ki nem értékelik, a bónuszösszeg nem megjátszható több fogadáson. Így egy nagyobb összegben kötött fogadás maximális bónuszértéke 12 500 HUF.

Miután teljesíti a részvételi feltételeket, a teljes összeg kifizethető lesz a bwin számlájáról."

a vastag rész a lényeg, erre figyeljetek oda!!!
"Szeretem a munkát, lenyűgöz. Képes vagyok órákig ülni és nézni."

Nem elérhető vmlinuz

• agyminisztrátor
  • admin
  • Profi fogadó
  • God is a DJ
  • Kedvenc iroda: bet365
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #16 Dátum: Június 30, 2010, 17:22:38 pm CEST »
De ennek mi köze ehhez a 7.500 forintos első befizetési bónuszhoz?
"Kézcsók drága" ©Várda64

Nem elérhető benson

• Profi fogadó
  • kislányom
  • Kedvenc iroda: Pinnacle
« Válasz #17 Dátum: Június 30, 2010, 18:42:26 pm CEST »
Ez náluk minden bónuszra érvényes, vagyis erre is.
„Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.”
Albert Einstein

Nem elérhető sziszokko

« Válasz #18 Dátum: December 18, 2010, 10:54:38 am CET »
Sziasztok!

Én erre a bónuszra azt olvastam hogy csak 5-ször kell megjátszani.Én 5000 Huf-ot fizettem be, tehát ez azt jelenti hogy lesz a számlámon 10000 Huf és ha ötször felteszek 5000 Hufot akkor már kijátszottam a bónuszt ?

Légyszí erősítsetek meg benne :)

Köszi sziszokko
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!"

Nem elérhető Milan

• admin
  • Forum Addicted
  • Siempre Milan!
    • SfStats
« Válasz #19 Dátum: December 18, 2010, 12:25:38 pm CET »
Sziasztok!

Én erre a bónuszra azt olvastam hogy csak 5-ször kell megjátszani.Én 5000 Huf-ot fizettem be, tehát ez azt jelenti hogy lesz a számlámon 10000 Huf és ha ötször felteszek 5000 Hufot akkor már kijátszottam a bónuszt ?

Légyszí erősítsetek meg benne :)

Köszi sziszokko

Első fontos dolog:

"** A/az 100% bónuszt csak a legelső befizetésre írjuk jóvá. Az első befizetést legalább 2500 HUF értékben kell eszközölni, a következő 10 napban. Amennyiben a regisztrációja utáni első befizetés kevesebb a megkövetelt 2500 HUF összegnél, a játékos elveszti az akción való részvételi jogát. "

Regisztrációd és az első befizetésed közt mennyi idő telt el?

Másik dolog:

A befizetett összeget, tehát az 5.000 Forintot minimum egyszer meg kell forgatni.
A kapott bónuszt pedig 5-ször kell megforgatni sportfogadáson, a befizetés utáni két hónapban.

Csak ezután igényelheted a pénzt.
Ajánlott fogadóirodák: Bet365   Betclic   Betfair   Expekt   FortunaWin   PaddyPower   Sportingbet   Unibet   William Hill
Ajánlott pókerkliensek: PokerStars
Minden az online kaszinóról: Online Kaszinó Portál   Angol Sportfogadás Portál: Online Sportsbetting Portal    Német Sportfogadás Portál: Online Sportwetten Portal

Nem elérhető sziszokko

« Válasz #20 Dátum: December 18, 2010, 20:10:44 pm CET »
Szia!

Fél nap telt el a regisztráció és a befizetés között.

Köszi szépen a precíz választ.
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!"

Nem elérhető sziszokko

« Válasz #21 Dátum: December 20, 2010, 19:36:00 pm CET »
Na egy+ a bwinnek!péntek d.u-án banki átutalással befizettem ma d.u-án rákerült a pénz a bónusszal együtt! ;D
Az a kérdésem lenne hogy élő fogadáson is meglehet forgatni ezt a bónuszt?

Nem elérhető Milan

• admin
  • Forum Addicted
  • Siempre Milan!
    • SfStats
« Válasz #22 Dátum: December 20, 2010, 19:40:27 pm CET »
Na egy+ a bwinnek!péntek d.u-án banki átutalással befizettem ma d.u-án rákerült a pénz a bónusszal együtt! ;D
Az a kérdésem lenne hogy élő fogadáson is meglehet forgatni ezt a bónuszt?

Huh...ez most jó kérdés.

Kíváncsian várom én is a választ....
Ajánlott fogadóirodák: Bet365   Betclic   Betfair   Expekt   FortunaWin   PaddyPower   Sportingbet   Unibet   William Hill
Minden az online kaszinóról: Online Kaszinó Portál   Angol Sportfogadás Portál: Online Sportsbetting Portal    Német Sportfogadás Portál: Online Sportwetten Portal

Nem elérhető sziszokko

« Válasz #23 Dátum: December 20, 2010, 19:59:28 pm CET »
Huh...ez most jó kérdés.

Kíváncsian várom én is a választ....

Na akkor várjuk együtt ;D, kíváncsi leszek ki tudja a választ ;)

Nem elérhető oldsmuggler

• Haladó
« Válasz #24 Dátum: Március 21, 2011, 15:48:34 pm CET »
Hi!
A Bwin vezet-e magyarországi banknál számlát amire belföldi utalást lehetne intézni vagy marad a külföldi a HYPO-nak, ennek egyébként mennyi a költsége?
MB-s befizetésre megadja-e ezt a bónuszt?
Nem az alegjobb dolog amit birtokolsz hanem ami rabul ejt.

Nem elérhető Kisduna

• Olvasó
  • *
Kacsa.....
« Válasz #25 Dátum: Május 14, 2011, 14:04:55 pm CEST »
                                                                    Sziasztok!

Nem tudom,más már megkapta a Bwin-es regisztrációs bónuszát,de én már egy jó 2-3 hete várok rá.Írtam jó párszor,bla-bla-bla.....sajnos.... :(.Más oldalakon is fel vagyok regizve,ahol ha befizettem,azonnal jóváírták a bónuszt.Hát,itt nem...Valakinek volt hasonló problémája?.Sajnos,már bánom,hogy befizettem ide,nem is egyszer,sőt kétszer :bash:

Üdv mindenkinek,Kisduna

Nem elérhető Kisduna

• Olvasó
  • *
« Válasz #26 Dátum: Május 14, 2011, 14:07:19 pm CEST »
Hát,sok itt a szerencsés ember,én már 2-3 hete várom a bónuszt.....De szerintem,annak fuccsoltak.....Írtam is,csak lökik a sódert.....Gondoltam,komoly oldal :noway:

Nem elérhető Milan

• admin
  • Forum Addicted
  • Siempre Milan!
    • SfStats
Re: Kacsa.....
« Válasz #27 Dátum: Május 23, 2011, 12:32:18 pm CEST »
                                                                    Sziasztok!

Nem tudom,más már megkapta a Bwin-es regisztrációs bónuszát,de én már egy jó 2-3 hete várok rá.Írtam jó párszor,bla-bla-bla.....sajnos.... :(.Más oldalakon is fel vagyok regizve,ahol ha befizettem,azonnal jóváírták a bónuszt.Hát,itt nem...Valakinek volt hasonló problémája?.Sajnos,már bánom,hogy befizettem ide,nem is egyszer,sőt kétszer :bash:

Üdv mindenkinek,Kisduna

10 napon belül feltöltötted a számlád?

Nem elérhető laudrup

• Profi fogadó
  • gólvadász
« Válasz #28 Dátum: Június 06, 2011, 11:51:51 am CEST »
Honnan tudom hogy beregeltem-e már az oldalra és jár a befizetési bónusz?
Mert pár hónapja vagy a bet365re vagy a bwinre beregeltem hogy majd akkor nézhetem a live közvetítéseket(persze utalás nélkül nem ),de fogalmam sincs melyik volt ! fel szoktam jegyezni a regisztrációs adatokat,de nem találom sehol,miután már nem érdekelt nem foglalkoztam vele.
A kevesebb MINDIG több!
Mindig tudd hogy mit tudsz, és ne fogadj azért mert valamit sejtesz!   A számok nem hazudnak!
Yotube sportfogadás sorozat:
http://www.youtube.com/watch?v=ch_0RIFeLX8&list=PLyYNXKDyISIxSHN4Teq6QvFnxrc3fsq5V

Nem elérhető vmlinuz

• agyminisztrátor
  • admin
  • Profi fogadó
  • God is a DJ
« Válasz #29 Dátum: Június 06, 2011, 12:40:36 pm CEST »
Nézd meg az emailek között.
"Kézcsók drága" ©Várda64

Sportfogadas.org