bwin - 7.500 Forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Két kérdésem lenne a bónuszpénzzel kapcsolatban. Az első, hogy jól értem, hogy ha mondjuk beteszek 5000Ft, és kapok hozzá 5000 Ft bónuszt, akkor a bónusz begyűjtéséhez 1*5000+5*5000= 30000-et kell megjátszanom 2 hónapon belül?
A másik, bár erre már válaszoltak (,de az egy évvel ezelőtt volt, és nehogy változzon), hogy a bwinnél tényleg bármilyen oddsú eseményre való fogadás beleszámít az előbb kiszámolt 30000-be? mert, ha jól láttam a többi iroda általában 1,5-1,6-os minimumokhoz köti.

hello
Egy kis felvilágosítást szeretnék kapni a fogadóirodák bónuszaival kapcsolatban.
Vegyük pl a bwin-t. Befizetek 7500at hozzáírnak 7500at a számlámhoz. Eddig világos:). . Ha én  a befizetésemet(7500at) felteszem egy 3x oddsra és bejön  ,nyertem 22500at. Ezt kivehetem-e azonnal?
és a 7500 bónusz marad-e a számlámon?
Ha igen, minden teremben így van-e?
köszönöm

Idézetet írta: zastava Dátum augusztus 28, 2011, 18:18:20
hello
Egy kis felvilágosítást szeretnék kapni a fogadóirodák bónuszaival kapcsolatban.
Vegyük pl a bwin-t. Befizetek 7500at hozzáírnak 7500at a számlámhoz. Eddig világos:). . Ha én  a befizetésemet(7500at) felteszem egy 3x oddsra és bejön  ,nyertem 22500at. Ezt kivehetem-e azonnal?
és a 7500 bónusz marad-e a számlámon?
Ha igen, minden teremben így van-e?
köszönöm

Az apró betűben van valahol a válasz...
Van, ahol ha kifizetést igényelsz a pénz megforgatása (a bónusz feltételek teljesítése) előtt, akkor egyből elveszíted a bónusz összegét.
A gyakoribb az, hogy egyszerűen az adott bónusznak megfelelő összeget nem veheted ki, a többit viszont igen. (ahogyan a példádban írtad)

A bwinnél már nem tudom, hogyan működik, bár ott az utóbbira szavaznék...
Az biztos, hogy kifizetés előtt jelzi, hogy mennyi a felvehető összeg az egyenlegből.
Mostanában csak "Happy hours" bónuszom volt náluk, nem feltöltési, tehát azért olvass utána, vagy akár az ügyfélszolgálatot is megkérdezheted!

Sziasztok!

Én arra a kérdésre várnám a választ, hogy ha unokatesóm küld nekem ide meghívót és regelek, akkor nem a barátajánló bónuszt kapom ugye meg, hanem a 100%os kezdőbónuszt. Mert ugye ha 7,5k-t töltök fel, akkor az több, mint a 15 euró. Írtam az ügyfélszolgálatnak, elmagyaráztam nekik a szitut.
Ma megkaptam a választ, amiben belinkelte a barátajánló tájékoztatót, de még véletlenül sem a kérdésemre válaszolt volna:D:D Ha jól láttam, akkor bwinen még élő-chates ügyfélszolgálat sincs...  Ti mit gondoltok? Illetve a kérdésem az, hogy ha nem a meghívón keresztül jutok el az oldalra, akkor ugye az nem a sportfogadás.org-ről történik, vagyis a 100% kezdőbónuszra esély sincs?

Megéri egyáltalán ide regelni?

Sziasztok!
Létezik még ez a bónusz?


nekem egy baratom ajjalot egy linket megcsinatlunk mindent, de nem ment:( lehet nem jol toltotem ki

Alapból a 100%-os, 7500 ft-os ajánlat a nyerő, ám most február 29-ig ha valaki kis pénzzel akar kezdeni, akkor érdemesebb meghívatnia magát.

A meghívóról regisztráltak 2500 ft (vagy több) befizetése esetén fixen 6500 bónuszt kapnak. (eddig ez 4000 volt)
(Ráadásul a meghívó is kaphat 6500-at, ha a meghívott hétszer megforgatta a pénzt.)

Ha euró alapú számlát nyitok a Bwinnél akkor is él ez a befizetési bónusz? Mennyi akkor az értéke? MB feltöltésnél is él a bónusz ugye?

Sziasztok.

Az elmúlt hetekben kaptam bwintől egy olyan bónuszt, hogy az európai kupameccsekre 7300 huf-ig megduplázzák a befizetésem. Vagy nem olvastam el elég figyelmesen, vagy nem szerepelt a leírásban, hogy hányszor és milyen oddsokkal kell megjátszani a bónuszt.
Már kétszer tettem a 1,7 odds feletti téttel fogadást a bónuszból, de még mindig nem engedi másra, illetve ennél kisebb szorzóval használni a pénzt.
Valaki esetleg tudna felvilágosítást adni, hogy ez utóbbi bónusznak milyen feltételei vannak?
Válaszokat előre is köszönöm.

én is megkaptam a bònuszt!  ;D

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ha nem a bonus összeggel pókerezek hanem csak azzal amit befizettem akkor nem veszik el a befizetés bonust?

Hát én regisztráltam, minden feltételnek eleget tettem, vártam egy napot és búnusz sehol. Írtam nekik levelet 3 napja nem érkezett még rá válasz  :laugh: :laugh:
Nem valami biztató ez a bwin support..

Idézetet írta: benceman Dátum október 05, 2012, 12:23:21
Hát én regisztráltam, minden feltételnek eleget tettem, vártam egy napot és búnusz sehol. Írtam nekik levelet 3 napja nem érkezett még rá válasz  :laugh: :laugh:
Nem valami biztató ez a bwin support..

én úgy tudom nincs már a bwinnél bónusz.

2012 december 31. van írva, de ha nincs búnusz akkor oda írhatnák, hogy legalább mások ne cumizzanak