bwin - 7.500 Forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor ide is beírom amit velem műveltek bónusz ügyben.

"Tisztelt XXX Úr!

Köszönjük levelét.

Megerősítjük, hogy a befizetett összeget (25 000 HUF) egyszer, a bónuszt (12 500 HUF) pedig hétszer kell feltennie sportfogadásokra mielőtt kifizetést igényelne.

Felhívjuk figyelmét, hogy a bónusz összeget hétszer meg kell játszani a kifizetés előtt, de a bónuszösszeg (12 500 HUF) egyszerre csak egy fogadásban állhat, és amíg az adott fogadást ki nem értékelik, a bónuszösszeg nem megjátszható több fogadáson. Így egy nagyobb összegben kötött fogadás maximális bónuszértéke 12 500 HUF.

Miután teljesíti a részvételi feltételeket, a teljes összeg kifizethető lesz a bwin számlájáról."

a vastag rész a lényeg, erre figyeljetek oda!!!

De ennek mi köze ehhez a 7.500 forintos első befizetési bónuszhoz?

Ez náluk minden bónuszra érvényes, vagyis erre is.

Sziasztok!

Én erre a bónuszra azt olvastam hogy csak 5-ször kell megjátszani.Én 5000 Huf-ot fizettem be, tehát ez azt jelenti hogy lesz a számlámon 10000 Huf és ha ötször felteszek 5000 Hufot akkor már kijátszottam a bónuszt ?

Légyszí erősítsetek meg benne :)

Köszi sziszokko

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 18, 2010, 10:54:38
Sziasztok!

Én erre a bónuszra azt olvastam hogy csak 5-ször kell megjátszani.Én 5000 Huf-ot fizettem be, tehát ez azt jelenti hogy lesz a számlámon 10000 Huf és ha ötször felteszek 5000 Hufot akkor már kijátszottam a bónuszt ?

Légyszí erősítsetek meg benne :)

Köszi sziszokko

Első fontos dolog:

"** A/az 100% bónuszt csak a legelső befizetésre írjuk jóvá. Az első befizetést legalább 2500 HUF értékben kell eszközölni, a következő 10 napban. Amennyiben a regisztrációja utáni első befizetés kevesebb a megkövetelt 2500 HUF összegnél, a játékos elveszti az akción való részvételi jogát. "

Regisztrációd és az első befizetésed közt mennyi idő telt el?


Másik dolog:

A befizetett összeget, tehát az 5.000 Forintot minimum egyszer meg kell forgatni.
A kapott bónuszt pedig 5-ször kell megforgatni sportfogadáson, a befizetés utáni két hónapban.

Csak ezután igényelheted a pénzt.

Szia!

Fél nap telt el a regisztráció és a befizetés között.

Köszi szépen a precíz választ.

Na egy+ a bwinnek!péntek d.u-án banki átutalással befizettem ma d.u-án rákerült a pénz a bónusszal együtt! ;D
Az a kérdésem lenne hogy élő fogadáson is meglehet forgatni ezt a bónuszt?

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 20, 2010, 19:36:00
Na egy+ a bwinnek!péntek d.u-án banki átutalással befizettem ma d.u-án rákerült a pénz a bónusszal együtt! ;D
Az a kérdésem lenne hogy élő fogadáson is meglehet forgatni ezt a bónuszt?

Huh...ez most jó kérdés.

Kíváncsian várom én is a választ....

Idézetet írta: Milan Dátum december 20, 2010, 19:40:27
Huh...ez most jó kérdés.

Kíváncsian várom én is a választ....

Na akkor várjuk együtt ;D, kíváncsi leszek ki tudja a választ ;)

Hi!
A Bwin vezet-e magyarországi banknál számlát amire belföldi utalást lehetne intézni vagy marad a külföldi a HYPO-nak, ennek egyébként mennyi a költsége?
MB-s befizetésre megadja-e ezt a bónuszt?

                                                                    Sziasztok!

Nem tudom,más már megkapta a Bwin-es regisztrációs bónuszát,de én már egy jó 2-3 hete várok rá.Írtam jó párszor,bla-bla-bla.....sajnos.... :(.Más oldalakon is fel vagyok regizve,ahol ha befizettem,azonnal jóváírták a bónuszt.Hát,itt nem...Valakinek volt hasonló problémája?.Sajnos,már bánom,hogy befizettem ide,nem is egyszer,sőt kétszer :bash:

                                                                   Üdv mindenkinek,Kisduna

Hát,sok itt a szerencsés ember,én már 2-3 hete várom a bónuszt.....De szerintem,annak fuccsoltak.....Írtam is,csak lökik a sódert.....Gondoltam,komoly oldal :noway:

Idézetet írta: Kisduna Dátum május 14, 2011, 14:04:55
                                                                    Sziasztok!

Nem tudom,más már megkapta a Bwin-es regisztrációs bónuszát,de én már egy jó 2-3 hete várok rá.Írtam jó párszor,bla-bla-bla.....sajnos.... :(.Más oldalakon is fel vagyok regizve,ahol ha befizettem,azonnal jóváírták a bónuszt.Hát,itt nem...Valakinek volt hasonló problémája?.Sajnos,már bánom,hogy befizettem ide,nem is egyszer,sőt kétszer :bash:

                                                                   Üdv mindenkinek,Kisduna

10 napon belül feltöltötted a számlád?

Honnan tudom hogy beregeltem-e már az oldalra és jár a befizetési bónusz?
Mert pár hónapja vagy a bet365re vagy a bwinre beregeltem hogy majd akkor nézhetem a live közvetítéseket(persze utalás nélkül nem ),de fogalmam sincs melyik volt ! fel szoktam jegyezni a regisztrációs adatokat,de nem találom sehol,miután már nem érdekelt nem foglalkoztam vele.

Nézd meg az emailek között.