Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BAH 22.jegy(ezt ne kérdezzétek hogy miért 22 mikor tegnap már 24.volt..így hozza!)
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,50
Jegyszám   22     Max. nyerési esély   1,50 EUR
Dátum   26.11.12 13:17     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
4974671    Dánia U19 - Finnország U19 (Tipp)     1   1,50      26.11.12 13:30     3-0  :ok:
A dán utánpótlásra érdemes odafigyelni! A finneket szerintem lazán verik!
68.percben 2-0

BAH 23.jegy
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,35
Jegyszám   23     Max. nyerési esély   1,35 EUR
Dátum   26.11.12 13:19     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
4917865    Cliftonville FC - Lisburn Distillery (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,35     4-0  :ok:

induló bank 3 EUR, jelenlegi bank 11,42 EUR

Jelen pillanatban nincs értelme over listát készítenem.
A bet at home-nál harmadannyi ligára lehet csak fogadni,és most csak ott van pénzem.
Azon agyaltam hogy lehet csinálok ennek ellenére azoknak akiket érdekel egy átfogót,minden overes bajnokságot érintve, de egyenlőre még nem vitt rá a lelkiismeret hogy pénzt kérjek érte.
Egy blogot már csináltam erre,meg megnéztem a statjaim is,de eddig jutottam..
Az over válogatásaimba bekerült meccsek közel 90%-án megvolt az over 1,5 gól, és csak 3%-ban fordult elő hogy egyáltalán nem volt gól. Tehát lehet rá hosszú távon építeni.
Ez tényleg elég sok mindent felvet, és újra hagy nekem egy kiskaput hogy ne a családi kasszához nyúlva tölthessem újra fel a bet365 számlám. Privátban várok reakciókat! (jöhet a kritika is, pont ez lenne a lényeg!)

Remélem nem gond ha név nélkül idézem az egyik levelet amit kaptam,de benne van a lényeg:
IdézetÉn nem azért irok neked ,hogy papoljak ,csak  egy kettő tényre szeretném felhivni
a figyelmed . Az interneten mindenféle alak (bünöző) megfordul sokan nagyon sok pénzzel fogadnak
és ha látják ,hogy milyen eredményes vagy megbíznak benned elkezdik tolni a tippjeidet olyan emberek akiknek a bankroll fogalmáról max az otp fog az eszükbe jutni és nem 200 v 2000 ft tolnak
tippenként ami nem baj de a labda gömbölyű és ha buknak sokat buknak .És úgy tudom te jól körülirtad hol laksz .....  . Ne részletezzük aki akar és van rá lehetősége az megfog találni mondjuk
egy pár 100 000 es bukta után és nem a havi pár ezerét követeli vissza rajtad .Ennek a valószinüsége igen kicsi mondjuk akkora ,hogy a Real Betis elverje a Madridot ami hétvégén sikerült is .A Másik dolog te egy nagyon megbecsült tagja vagy ennek a sportfogadói közösségnek igy én nem tudom ,hogy a helyedben mit csinálnék de mint írtam Tanaka és gönczi példáján elgondolkodnék . Én nem szeretnék evvel a levelemmel tanácsot adni csak leírtam a gondolataimat
és próbáltam az érem másik oldalára is rá világítani.
Csak egy kósza ötlet volt, amit hamar elvetettem! Én is azok közé tartoztam akik nem helyeselték soha ha valaki pénzt kért a tippjeiért,sőt sokszor estem át a ló másik oldalára,és fontosabb volt hogy ide berakjam a tippet akár élőben is,minthogy időben megrakjam és nyerjek vele(elég sokszor maradtam le élő fogadásokról mert éppen gépeltem be a tippet,közben beesett az első gól és már nem volt érdemes megrakni az overt).
Csalódottságomban jutott eszembe ez az ötlet,mert tényleg elég sokat dolgozom a tippekkel,de nekem valahogy nem jön össze a bankrobbantás még1x (1x volt budán kutyavásár,csináltam kb. 6k-ból 200k-t,és ezzel ennyi,annak is nagy részét elbuktam,keveset vettem még le az ucsó pillanatokban).
Hülye vagyok,ez biztos,de jól esik hogy ennyien követitek a tippjeimet, és maradok FREE!

BAH 25.jegy
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,92 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,40
Jegyszám   25     Max. nyerési esély   2,69 EUR
Dátum   28.11.12 10:33     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
4994953    Galatasaray Istanbul - Szegedi VE Beton (Tipp)     2   1,40      4-6  :ok:   
Ez férfi vizilabda bajnokok ligája! Ez szerintem elég sima lesz.Tippmix talán valami 1,25öt ad rá.

BAH 26.jegy
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,60
Jegyszám   26     Max. nyerési esély   1,60 EUR
Dátum   28.11.12 10:39     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
4968656    Werder Bremen - Bayer 04 Leverkusen (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,60      1-4    :ok:  28.11.12 20:00   
Ezt sem nagyon magyarázom! Mind2 csapat meccseire szeretek overt rakni,remélem egymás ellen is hozzák a kötelező 3 gólt!


BAH 27.jegy
Fogadás típusa   Kombi     Tét   0,50 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   6,80
Jegyszám   27     Max. nyerési esély   3,40 EUR
Dátum   28.11.12 20:39     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
4968041    Stoke City - Newcastle United (Kiállítás)     Igen   4,00      28.11.12 20:45     :noway:
5004391    SC Freiburg - FC Bayern München (3:0) (Hendikep)     1   1,70      28.11.12 19:53    0-2  :ok:
Webb nagy varázsló! A fiúk meg adnak majd okot hogy repkedjenek a lapok! Ha közvetlenül nem is,de második sárgából összefog jönni az a piros lap! Az odds meg kiváló rá!
A Freiburg meg a piros lap után bekkelni fog ezerrel,nem lesz itt kiütés!


induló bank 3 EUR, jelenlegi bank 11,79 EUR

Idézetet írta: laudrup Dátum november 28, 2012, 10:29:40
Remélem nem gond ha név nélkül idézem az egyik levelet amit kaptam,de benne van a lényeg:Csak egy kósza ötlet volt, amit hamar elvetettem! Én is azok közé tartoztam akik nem helyeselték soha ha valaki pénzt kért a tippjeiért,sőt sokszor estem át a ló másik oldalára,és fontosabb volt hogy ide berakjam a tippet akár élőben is,minthogy időben megrakjam és nyerjek vele(elég sokszor maradtam le élő fogadásokról mert éppen gépeltem be a tippet,közben beesett az első gól és már nem volt érdemes megrakni az overt).
Csalódottságomban jutott eszembe ez az ötlet,mert tényleg elég sokat dolgozom a tippekkel,de nekem valahogy nem jön össze a bankrobbantás még1x (1x volt budán kutyavásár,csináltam kb. 6k-ból 200k-t,és ezzel ennyi,annak is nagy részét elbuktam,keveset vettem még le az ucsó pillanatokban).
Hülye vagyok,ez biztos,de jól esik hogy ennyien követitek a tippjeimet, és maradok FREE!

Csinálj(atok)(unk) egy szindikátust! Miért ne? Ázsiában lehet?
http://cegvezetes.hu/2000/02-03/a-szindikatusi-szerzodes/

Persze előtte vedd fel a román, szlovák v. más európai állampolgárságot, mivel ott az online sportfogadás a FREE!!! Vagy inkább legyen olyan lakcímed.....

De én nem is foglalkoznék vele ki mit írt vissza, van a világon kb. 10 millió tippadó a kb. 100 ezernyi sportfogadó oldalon és senkit nem nyírtak ki emiatt. Inkább keresd meg azokat akik a legjobbak az eladás terén, azt is meg kell tanulni!!!! Biztos ismersz egy párat.....

Sokat dolgozol így eredményesen a nagy semmiért. Ez még bosszantóbb annál, mint aki sokat dolgozik eredménytelenül a nagy semmiért..........


Idézetet írta: Bakter Dátum november 29, 2012, 00:46:31
Sokat dolgozol így eredményesen a nagy semmiért. Ez még bosszantóbb annál, mint aki sokat dolgozik eredménytelenül a nagy semmiért..........
Na itt a lényeg amiért nagyon kezd a kedvem elmenni a naplóirogatástól..

Egyébként félreértetted,leginkább nem az tántorított el hogy majd megkeress valaki és követeli a pénzét(de tény hogy ismerek pár alvilági pénzbehajtót meg a módszereiket,családos emberként ez is átfutott az agyamon), inkább a másik része, valahogy tényleg mentálisan nem vagyok képes pénzt kérni érte(lehet ezért nem megy nekem hosszú távon a fogadás sem mert tudat alatt nem akarok vele pénzt keresni!  ;D    )

Mai over lista
A maláj super liga és maláj premiere liga között lényeges különbségek vannak!
A premiere liga a 2.osztály!(megtévesztő),és gólátlaguk 3,84 volt az ucsó idényben!
Ez lényegesen magasabb mint az első osztályé! A bet365ön kivül nem tudom hol lehet rájuk fogadni,de érdemes!
Ma több bari meccs is lesz maláj csapatokkal,koncentráljunk a 2.osztályuakra!

13:45   Pahang FA      Terengganu FA   2-1  :ok:
Ez a párosítás azért érdekes mert a hazaiak premiere ligások,a vendégek super ligások,van köztük úgy 4 gólnyi különbség!

13:45   Perlis FA      Perak FA   1-1  csak kettő lett,de ez is elég   :ok:
Ez szerintem a kevésbé erős tipp,de 3 gól lejöthet itt is simán.
Itt is a hazaiak a 2.osztályú csapat,ott is a gyengébbek közül.

Másik nagy kedvencem az arab emirátusok football ligája
Innen egy meccset vettem ki overre:
13:45   Jazira Abu Dhabi   -   Dubai Club  1-1  :ok:
Hazaiak ha otthon játszottak mostanában(ucsó 6 meccs) 3-5 gólos meccseket nyomtak.

Dubai helyezése nem indokolt,tavaly sokkal hátrébb voltak.

45.percben 0-0nál
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,60
Jegyszám   28     Max. nyerési esély   1,60 EUR
Dátum   29.11.12 14:48     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5008081    Al Jazeera - Dubai CSC (under/over 1.5) (Under/Over a mérkőzésen)     2   1,60
Lejön szerintem a két gól simán!  ;)  hát nem volt sima!! 95.percben esett a 2.gól! Lejött az a lényeg!!


Egy ilyet is bepróbálunk:
Fogadás típusa   Egyszeri tét     Tét   1,00 EUR
Fogadási számlaszám   15166126     Szorzó   1,75
Jegyszám   29     Max. nyerési esély   1,75 EUR
Dátum   29.11.12 14:53     Nyeremény   0,00 EUR
Státusz   Nyitott         
Fogadás száma    Sportesemény   Tipp   Szorzó   Státusz   Kezdési idő   Eredmény
5008079    Al Jazeera - Dubai CSC (Hogyan szerzik az 1. gólt?)     Lövés   1,75
Nem saját ötlet, egyikötök kért tanácsot hogy mennyire lehet jó arra fogadni hogy a gól lövésből esik,és mivel ez a legesélyesebb,ilyen oddson szerintem érdemes bepróbálni! (a szabadrugás,tizenegyes,fejes és az öngól még a lehetőségek,ezekre nem véletlenül van sokkal magasabb odds-öngól pl. 30,00, tizi és a szabad 10-es odds)

induló bank 3 EUR, jelenlegi bank 13,14 EUR

Idézetet írta: laudrup Dátum november 29, 2012, 07:11:46
Na itt a lényeg amiért nagyon kezd a kedvem elmenni a naplóirogatástól..

Egyébként félreértetted,leginkább nem az tántorított el hogy majd megkeress valaki és követeli a pénzét(de tény hogy ismerek pár alvilági pénzbehajtót meg a módszereiket,családos emberként ez is átfutott az agyamon), inkább a másik része, valahogy tényleg mentálisan nem vagyok képes pénzt kérni érte(lehet ezért nem megy nekem hosszú távon a fogadás sem mert tudat alatt nem akarok vele pénzt keresni!  ;D    )

Lau komám!
Az egyik fele meg van a sikerednek, a másikat még meg kell tanulnod. Igen! Idézem az előző hozzá szólásomból: "Inkább keresd meg azokat akik a legjobbak az eladás terén, azt is meg kell tanulni!!!!"
Valaki gyermek bábukat készített szórakozásból, és mellé megtanulta az eladást. Most Európa szerte árul az interneten. Mert különleges és nem tömegárú kínai. De ugyanígy meg lehet élni szappanfőzésből mert egyedi, stb. stb. de profik segítségével, vagy ha tanulsz tőlük még azt is el lehet adni amit hagyományos módszerrel és gondolkodással már nem. Lehet ez eszmei vagy tárgyi termék.
Bármilyen egyszerű hobbiból kialakulhat egy jó megélhetést biztosító tevékenység. Csak szeresd amit csinálsz, lehetőleg különleges legyen és tanuld meg az eladást! Azt hiszem az első fele nálad meg van. Ötleted van, terméked is van már, aztán teremtsd meg magadnak a másodállást amit nem feltétlen kell először is hivatalos keretek közt gyakorolni. Ajánlom ezt az oldalt, ahol látni fogod, hogyan boldogulnak ilyen olyan ötlettel rendelkező emberek, akiket szép számban a szükség vitt rá, hogy kreativitásukat kiadják magukból és végül is pénzzé tegyék. Mindenkinek szól, nem csak nőknek:

http://csaladbaratmunka.hu/ 
http://csaladbaratmunka.hu/category/masodallas_otthon/oromok-a-munkaban/          ;)
   



Idézetet írta: laudrup Dátum november 29, 2012, 07:11:46
...valahogy tényleg mentálisan nem vagyok képes pénzt kérni érte(lehet ezért nem megy nekem hosszú távon a fogadás sem mert tudat alatt nem akarok vele pénzt keresni!  ;D    )

Ott a lényeg. Meg tudjátok, hogy hány "pénzt kérek a tippjeimért" weboldal létezik? Rengeteg.

Az ember saját bukásaiból, tévedéseiből tanul, így egy vesztes fogadás után az önuralom az nagyon szükséges, de megfelelő motivációt kell adjon ahhoz, hogy következő alkalommal jobban cselekedjünk, viszont nem kell elveszítsük az agyunkat.

Kis összegből is fel lehet építeni egy szép summát.

Visszaolvasván az utóbbi hozzászólásokat, véleményem szerint nálad inkább az önkontrollal van a gond, minthogy a tippválasztásaiddal.

Nem utolsó sorban ha tippeket árulsz, az kb. olyan mintha fellépnél a színpadra, s játszanod kellene...nos vagy repül a paradicsom, vagy zeng a tapsoló lelátó.

Idézetet írta: Milan Dátum november 30, 2012, 07:09:02
Visszaolvasván az utóbbi hozzászólásokat, véleményem szerint nálad inkább az önkontrollal van a gond, minthogy a tippválasztásaiddal.
Teljesen egyértelmű,sajnos! Tudom is hogy ez a gondom, de mégis újra és újra elkap a "vissza akarom nyerni a drágaszágomat" feeling és bedarálom a bankom bugyuta tippekbe!
Túlzás nélkül milla felett lennék már ha nem így lenne.A statok amiket mániákusan vezetek egyértelműen ezt mutatják:
a 2,00 feletti oddsokból is közel 80%-ot tudok,over válogatásaim pedig mesésen jó arányban jönnek.

Ahogy nézem a Milan nagyon második félidős csapat,és idegenben overes meccseket játszik.
Érdemes lesz majd később overt nyomni(most 1,20 alatt van az over 1,5 de lesz az még jobb!
60.perc után szerzik góljaik 48%-át,és mivel javuló formában vannak(legutób épp a juvét csípték el,de az anderlechtet is jól elkalapálták idegenben),nem hiszem hogy catania 1-0al  zárulna ez a meccs!
1-3 lett!