Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam ezek a leállások nem passzolnak az év fogadója címhez. Nem kötekedni akarok (pedig felment bennem a pumpa más miatt), de rengetegen követnek ahhoz hogy te mint toptipster egy pár napra, hétre, de van hogy hónapokra eltűnj. Nagyon jó a rendszered ez tiszta, a számok azt mutatják nyereséges. Szóval semmi mást nem kell tenned mint leülni kicsit, meginni egy frissítőt, és jobban átgondolni hogy mit játszol meg és mit nem. Nem tíz tipp lesz, hanem csak 2-3, de legalább tuti. Ha meg az se jön, ez van, rossz sorozata bárkinek, bármikor lehet, nem időutazók vagyunk hogy hibátlanul tippeljünk. A követőidet egyébként remekül fogod meg, egy-két rossz nap után ők sem fogják a nyakadat venni. Szóval fel a fejjel! (pozitív kritikaként értékelendő, thx)

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 07, 2016, 20:11:48
Nálam ezek a leállások nem passzolnak az év fogadója címhez. Nem kötekedni akarok (pedig felment bennem a pumpa más miatt), de rengetegen követnek ahhoz hogy te mint toptipster egy pár napra, hétre, de van hogy hónapokra eltűnj. Nagyon jó a rendszered ez tiszta, a számok azt mutatják nyereséges. Szóval semmi mást nem kell tenned mint leülni kicsit, meginni egy frissítőt, és jobban átgondolni hogy mit játszol meg és mit nem. Nem tíz tipp lesz, hanem csak 2-3, de legalább tuti. Ha meg az se jön, ez van, rossz sorozata bárkinek, bármikor lehet, nem időutazók vagyunk hogy hibátlanul tippeljünk. A követőidet egyébként remekül fogod meg, egy-két rossz nap után ők sem fogják a nyakadat venni. Szóval fel a fejjel! (pozitív kritikaként értékelendő, thx)
Igazad is van meg nem is! Ez nem egy állás, ez egy cím. Nekem pedig ez még mindig egy hobbi.
Igen, emiatt kapom a legtöbb kritikát, de a hobbi lényege hogy kikapcsoljon, és élvezd amit csinálsz. (a napokban nem igazán élveztem..)
Itt még tényleg nincs akkora gond hogy elvonuljak remete magányomba, vagy eret vágjak, de ha nem értékelem ki hogy mi a gond, akkor nem is tudok változtatni, javítani.
Jól rávilágítasz az egyik lényeges hibára: a kevesebb, erősebb tipp hanyagolására.
Helyreteszem magam, aztán folytatom, mert ezt tényleg nem lehet(és nem is akarom) abbahagyni.

Idézetet írta: rabona Dátum február 07, 2016, 23:10:23
Amikor babra játszol, hobbiból, az nem szerencsejáték. Az show műsor. Egy kis youtube-videó, többes számban beszélés, aztán amikor 2-3 db 0-0 beleszarik a ventillátorba, akkor 2-3 hétig Hiszti Esztit játszol. Az éles játék és a hobbi/szórakozás között elég komoly a határvonal. Ezért nem is kell komolyan venni ez utóbbit. Azon meg ne izgulj, hogy valaki bukik a tippekkel, a legnagyobb surmóság, ha valaki rossz tippet felróna neked, azzal nem is kell foglalkozni.
Az hogy hobbiból játszom, és hogy babra nem következik egymásból.  ;)
De ebbe tényleg ne menjünk bele.
Egyszerűen nem tartom magam profinak.

Ha értékelhető kritikát kapok azt nem veszem támadásnak.
Te és Alexthebest is írt nagyon jó dolgokat, amit át is gondolok.
Amit most legutóbb írtál teljesen jó. Valóban nagyon szétszortan fogadok a kiválasztási rendszertől eltérve.
Ez addig jó amíg 2,5 overre válogatok és 1,5 vagy 0,5 overre fogadok(ez volt az alapkoncepció), de ha már egyik csapat 60.percig szerez gólt, mindkét csapat gólt szerez és hasonló témák is képbe jönnek az már valóban nem az a stratégia. Ezt elfogadom, és köszönöm.
A "youtube celebkedés és a showműsor" részt viszont nem jól látod. Nem tudom hány éves vagy, de a youtube egy olyan "média" amit a mai fiatalok gyakrabban használnak mint az én korosztályom(40) a TV-t.
Azzal a sorozattal segíteni akartam(akarok) azoknak akik éppenhogy átkerültek a tippmix kicsit "gagyi" világából az online sportfogadáséba, ami nekik elsőre kánaánnak tűnik, de ha nem tartanak be alapvető szabályokat, akkor elsűlyednek benne. Úgy éreztem nekik is jár ez a kapaszkodó amit én pl. itt kaptam meg ezen a fórumon!
Soha nem a showról szólt, ha így lenne leszarnám hogy ki mit irogat nekem, csak legyen jó nézettsége a vidiknek, és legyen jó látogatottsága az oldalnak(ez utóbbit nem értem miért jó nekem). Meg nem is hangoztatnám hogy hobbi fogadó vagyok, hanem domborítanék mint PROFI.
Ez szokott egyedül sérteni ha valaki(most éppen te) nem látja a segítő szándékot.
Ha a profizmusomat vonod kétségbe: elfogadom. NEM VAGYOK PROFI, és nem is akarok az lenni.
A kritikáidat pedig mint mondtam: értékelem!
MOst reggel gyorsan ennyit, majd még írok!  ;)

Idézetet írta: rabona Dátum február 08, 2016, 02:05:52
Akkor megpróbálom leírni, hogy mi lehet a gond:

Tegyük fel, hogy van egy klassz szűrőrendszered, ami hozna mondjuk 4-5%-nyi ROI-t. Legyen ez X meccs/hó.
Ebből az X meccsből te nem játszod mindegyiket, így már rögtön halott is a statisztikai számod, amit X meccsre kiszámolsz. Simán lehet, hogy 100 meccsből 20 rossz meccsed van, te meg játszol 35 meccset, amiből beraksz 13-at ebből a 20-ból. Máris sérül az arány. 


de nem is ez a fő gond:

hanem van egy statisztikád és kiválasztási rendszered Over 2,5-re. Erre írod, hogy eltalálsz valamennyi százalékot, valamennyi átlagoddson, és így ennek plusznak kell lenni.
De Over 2,5-et szinte sosem játszol, hanem félidő overtől kezdve mindkét csapat lő gólig stb., ami jön. Még jó, hogy a sportág stimmel.

Tehát hiába van egy jó (??, ezt nem tudom, mivel oddsok nélkül csak bemondásra van plusz) szűrési rendszer, ami tiszta profitot hozna, teljesen irreleváns, mert nem ezt játszod.

Persze, ha nyilván nem a nyerés a fontos, hanem a youtube-celebkedés, meg annak a számolása, hogy hányan voltak a Naplóban, akkor ezek nem fontosak, amiket írtam.

Támadásnak semmiképpen se vedd, szerintem normális hangnemben lehet ilyenekről jót csevegni, kíváncsi vagyok, hogy látod ezt.

Ezt írtam Én is, akkor többen ugyan azt látjuk, hogy megosztottad a figyelmedet. Lehet, hogy az a program nem segít hanem inkább hátráltat téged?

A pirossal kiemelt nagyon igaz!!! De mindenkire, rám elsősorban!

Idézetet írta: titoo0219 Dátum február 08, 2016, 08:00:53
Ezt írtam Én is, akkor többen ugyan azt látjuk, hogy megosztottad a figyelmedet. Lehet, hogy az a program nem segít hanem inkább hátráltat téged?

A pirossal kiemelt nagyon igaz!!! De mindenkire, rám elsősorban!
A program nem mondja meg mire fogadjak! Csak statisztikai adatokkal segíti az élőzést.
Még a kiválasztást sem azzal végzem. Amire legjobban használható(félidő eredménye alapján gólra fogadni a 2.fi.-ben), pl. ebben az évben nem is használtam.
Nem, itt valóban hűen magamhoz hajlamos vagyok "hiszti eszti" módjára túldramatizálni ha nem úgy jönnek a dolgok!
Ezért nem leszek soha profi fogadó, mert pszichésen nem vagyok rá alkalmas, de ezt tudom, nem is erőltetem.  ;)
Újra és újra kapok emiatt, de értsétek meg: nem akarok profi lenni!
Ettől függően már csak a "tapasztalat meg az évek" okán is elég sokat tudok a sportfogadásról, és 2 negatívra 100 pozitív visszajelzés esik, ezért érezhetem úgy hogy hasznos tagja vagyok a fórumnak, vagy ha nagyot akarok mondani: a "fogadó társadalomnak".  ;D
Na ez az utolsó még smiley-val a végén is sok! Ez tényleg csak poén volt, de mielőtt valaki nagyképűséggel vádolna gyorsan ide is írom, nehogy komolyan vegyétek hogy valóban így gondolom!!

Most megy, és 70.percben még 0-0 :
Hearts Youth   0-0   Inverness CT Youth
számok alapján nem szabadna így maradnia!
1,72 most a 0,5 over.
Holland ifiket este ne hagyjátok ki!
(nem, nem megyek szünetre, dobok majd fel tippeket rá)

Felett: 0.5   Hearts - U20 v Inverness CT - U20
(Mérkőzés gólok)   
08/02/2016   Egyik sem   1.72
73' 1-0

mindhárom holland ifi jó
18:30   Jong Sparta Rott.   -   Jong Achilles   
18:30   Jong Twente   -   Jong Groningen   
18:30   Jong Utrecht   -   Jong Vitesse/AGOVV
de ez az ucsó szerintem a legjobb.
Elsőnél kicsit aggályos hogy a vendégektől nincs sehol csak pár meccs, nem lehet még felmérni őket megfelelően.

Ezek is jók:
19:00:00   Rangers Youth   -   Falkirk Youth
20:00:00   Sporting Lisboa   -   Rio Ave

Sporting meccs BTTS-re is.

22'
Felett: 1.5   FC Twente - U23 v FC Groningen - U23
(Mérkőzés gólok
- további piacok)   08/02/2016   Egyik sem   1.30
Csak semmi fi.over, sima overt tolunk abból is a biztonsági 1,5-et.
43' 1-0

Szerinted jo lehet a rangers u20 meccs 1,5 overre? Stat alapjan lekene jonnie :) Mit mondassz Mester? :)

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 08, 2016, 19:49:40
Szerinted jo lehet a rangers u20 meccs 1,5 overre? Stat alapjan lekene jonnie :) Mit mondassz Mester? :)
Már csak egy gólra. kevés az idő.

Én még kettőre megtoltam 0-0nál:
Felett: 1.5   Rangers - U20 v Falkirk - U20
(Mérkőzés gólok)   08/02/2016
   Egyik sem   1.53
már 1-1

Idézetet írta: laudrup Dátum február 08, 2016, 20:24:33
Már csak egy gólra. kevés az idő.

Vegul megraktam kb az 50.percben 1,5 overre 1,72 oddson, utana pedig goal line 1.0,1.5 ot 2,00 oddson :) nagyon ereztem hogy lesz 2 gol :) 1-1 mar :)

41'
Felett: 1.5   Sporting v Rio Ave
(Mérkőzés gólok)
   08/02/2016   Egyik sem   1.72
Ez a mai ucsó!