Skrill (Moneybookers) - az internetes bank

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rodaniel Dátum szeptember 30, 2011, 19:35:48
Technikailag ez egy nagyon jó megoldás, a hátulütője, hogy bármikor zárolhatják emiatt a számlád, aztán küldöghetheted újra az adataid nekik, hogy feloldják, és meg kell ígérned, hogy többet ilyet nem csinálsz. Szvsz úgy csináljátok, hogy nem azonnal küldöd vissza, hanem vársz 1 napot.

Hello, kösz hogy írtál,ma is tanultam vmit:)
Akkor te hogy szoktad ezt megoldani?(ha ilyen kockázatos a dolog)
Nem enged befizetni, azt írja hogy a számlám egyenlegét nem használhatom szerencsejáték oldalakhoz befizetni. Mikor befizetsz MB-re, mit választasz: "gaming" vagy "non-gaming" -et?

Idézetet írta: zastava Dátum szeptember 30, 2011, 20:15:13
Hello, kösz hogy írtál,ma is tanultam vmit:)
Akkor te hogy szoktad ezt megoldani?(ha ilyen kockázatos a dolog)
Nem enged befizetni, azt írja hogy a számlám egyenlegét nem használhatom szerencsejáték oldalakhoz befizetni. Mikor befizetsz MB-re, mit választasz: "gaming" vagy "non-gaming" -et?

Gaminggel simàn enged fogadószámlát tölteni

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 30, 2011, 20:33:45
Gaminggel simàn enged fogadószámlát tölteni

Elképzelhető szerinted hogy azért nem enged befizetni mert van az összegben "non-gaming"-es pénz is?

Idézetet írta: zastava Dátum szeptember 30, 2011, 20:15:13
Hello, kösz hogy írtál,ma is tanultam vmit:)
Akkor te hogy szoktad ezt megoldani?(ha ilyen kockázatos a dolog)
Nem enged befizetni, azt írja hogy a számlám egyenlegét nem használhatom szerencsejáték oldalakhoz befizetni. Mikor befizetsz MB-re, mit választasz: "gaming" vagy "non-gaming" -et?

Gaminget kell választani, nálam működik, aztán lehet, van olyan bank, aminél nem.

Sziasztok,
Új vagyok itt, lenne egy kérdésem amiről már biztos volt szó, csak nem tudom hol keresseb a rengeteg írás között.
Regisztráltam a Skrill-re, és megpróbáltam verifikálni a bankkártyámat. A gond az (biztos sejtitek), hogy euróban kell megadni az összeget amit leemelt a verifikáláshoz, én pedig csak forintban kapom meg sms-ben/webbankban. Xe.com segítségével átváltottam, de nem fogadta el.

Mit tudok tenni hogy verifikálni tudjam a kártyát? Egyébként csak zárójelben, szerintem ez egy írtó gáz megoldás, ha a paypal meg tudta oldani ugyanezt gond nélkül nem tudom miért kell szivatni a népet ezzel az összeg alapú azonosítással.

Még egy kérdésem lenne. A limit a befizetésre vonatkozik jelenleg (29970 ft emlékeim szerint). A kifizetésekre, illetve a számlára való visszatöltésre van valamilyen limitáció?

Köszi a válaszokat előre is.

Idézetet írta: Ascalon Dátum október 04, 2011, 17:19:50
Sziasztok,
Új vagyok itt, lenne egy kérdésem amiről már biztos volt szó, csak nem tudom hol keresseb a rengeteg írás között.
Regisztráltam a Skrill-re, és megpróbáltam verifikálni a bankkártyámat. A gond az (biztos sejtitek), hogy euróban kell megadni az összeget amit leemelt a verifikáláshoz, én pedig csak forintban kapom meg sms-ben/webbankban. Xe.com segítségével átváltottam, de nem fogadta el.

Mit tudok tenni hogy verifikálni tudjam a kártyát? Egyébként csak zárójelben, szerintem ez egy írtó gáz megoldás, ha a paypal meg tudta oldani ugyanezt gond nélkül nem tudom miért kell szivatni a népet ezzel az összeg alapú azonosítással.

Még egy kérdésem lenne. A limit a befizetésre vonatkozik jelenleg (29970 ft emlékeim szerint). A kifizetésekre, illetve a számlára való visszatöltésre van valamilyen limitáció?

Köszi a válaszokat előre is.

Csinálj egy lakcím ellenőrzést! Így utána nem kell majd verifikálni a kártyáidat, és még a limitjeid is megnőnek.

Idézetet írta: Ascalon Dátum október 04, 2011, 17:19:50
Sziasztok,
Új vagyok itt, lenne egy kérdésem amiről már biztos volt szó, csak nem tudom hol keresseb a rengeteg írás között.
Regisztráltam a Skrill-re, és megpróbáltam verifikálni a bankkártyámat. A gond az (biztos sejtitek), hogy euróban kell megadni az összeget amit leemelt a verifikáláshoz, én pedig csak forintban kapom meg sms-ben/webbankban. Xe.com segítségével átváltottam, de nem fogadta el.

Mit tudok tenni hogy verifikálni tudjam a kártyát? Egyébként csak zárójelben, szerintem ez egy írtó gáz megoldás, ha a paypal meg tudta oldani ugyanezt gond nélkül nem tudom miért kell szivatni a népet ezzel az összeg alapú azonosítással.

Még egy kérdésem lenne. A limit a befizetésre vonatkozik jelenleg (29970 ft emlékeim szerint). A kifizetésekre, illetve a számlára való visszatöltésre van valamilyen limitáció?

Köszi a válaszokat előre is.

Nekem jó néhány nap volt mire megjelent a bankszámlakivonatomon a levont összeg(kb. 4-5 nap,  OTP) Az átváltást felejtsd el, úgyse fog sikerülni. A limitkérdést pedig a lakcímellenőrzés megoldja.
Remélem tudtam vmit segíteni,sok sikert. ;)

Sziasztok!
Bocs a zavarásért.Az a nagy problémám,hogy eddig is a Moneybookers-t használtam de most valamiért nem tudok róla pénzt küldeni mert a Send Money,Services,Withdraw fülek alatt a következő szöveget látom:

Skrill (Moneybookers), as an FSA (Financial Services Authority of the United Kingdom) regulated non-banking financial institution, is obligated to collect personally identifiable information.

A member of the Skrill (Moneybookers) team will be in contact with you shortly and will provide you with further information on the status of Skrill (Moneybookers) your account.


Már a lakcímemet is megerősítettem.Meg emelkedett a limitem is.Küldtek a címemre egy levelet amiben küldtek egy számot amit be kellet írnom a lakcím menü alatt.Tegnap (2011.10.03-án) küldtem rá 250 USD-t ami látszódik is de nem tudom elküldeni ahová szeretném.A befizetés VISA kártyáról történt úgy mint eddig.Kérdésem a következő lenne. 2-5 napig legyek még türelemmel?Mi baja van a Skrill-nek( FSA-nak)!?Szerintetek mit kellene tennem,hogyan tudnám újra használni a Moneybookers-emet?Segítő válaszaitokat előre is köszönöm.

Az üzenetből az jön le, hogy le kell ellenőrizzék a személyes adataid. Valószinűleg személyi másolatot fognak kérni.

Idézetet írta: zastava Dátum október 04, 2011, 21:14:16
Nekem jó néhány nap volt mire megjelent a bankszámlakivonatomon a levont összeg(kb. 4-5 nap,  OTP) Az átváltást felejtsd el, úgyse fog sikerülni. A limitkérdést pedig a lakcímellenőrzés megoldja.
Remélem tudtam vmit segíteni,sok sikert. ;)

Köszi a tippet, rákattintottam a lakcím ellenőrzésre.
Egy kérdésemre nem kaptam még választ, és érdekelne. Befizetésnél ugye lakcím/bankkártya igazolás nélkül van egy kb. 30 ezer forintos limit. Az érdekelne, hogy van-e hasonló limit kifizetésre, illetve pénz fogadásra? (lakcím igazolás előtt).
Köszi előre is a választ.

Idézetet írta: Ascalon Dátum október 05, 2011, 11:12:22
Köszi a tippet, rákattintottam a lakcím ellenőrzésre.
Egy kérdésemre nem kaptam még választ, és érdekelne. Befizetésnél ugye lakcím/bankkártya igazolás nélkül van egy kb. 30 ezer forintos limit. Az érdekelne, hogy van-e hasonló limit kifizetésre, illetve pénz fogadásra? (lakcím igazolás előtt).
Köszi előre is a választ.

Pénz fogadására nincs limit, kifizetésre van: "Your outgoing transaction limit" és ha a mellette lévő ? felé viszed az egeret, akkor láthatod: "This is the maximum amount you can withdraw or send to other Skrill (moneybookers) account." Vagyis bármely 90 napos periódusban összesen ennyit tudsz kifizetni magadnak vagy küldeni másoknak.

Ha esetleg ezt a limitet kevesellnéd, akkor javaslom a VIP tagságot, mivel ott nincs limit az ilyen tranzakciók összesített összegére 90 napra vonatkozóan.

 

Sziasztok!
Kértem pénzt külcsön MB-ra a haveromtól, mert be akartam fizetni gyorsan egy mecsre. A pénz meg is jött, de 5 perc múlva nem tudtam befizetni, mert az MB kiírt valami szöveget, hogy valamilyen időt várni kell. Aztán vártam vagy 6 óra hosszát, és akkor már működöt. Igaz a mecs fogadásáról lekéstem. És másnap, mikor beléptem a MB-ba, utána megint nem tudtam azonnal feltölteni a fogadóirodámat, csak valami 6-8 órás várakozás után. Ez az átállás miatt volt így vagy más is járt már így?
Köszike előre is.

Tiszta szivattyú ,olyan mint a Magyar Bank :bash:

Szerintem váltani fognak ,inkáb Skrillre ;D

Idézetet írta: Ascalon Dátum október 04, 2011, 17:19:50
Sziasztok,
Új vagyok itt, lenne egy kérdésem amiről már biztos volt szó, csak nem tudom hol keresseb a rengeteg írás között.
Regisztráltam a Skrill-re, és megpróbáltam verifikálni a bankkártyámat. A gond az (biztos sejtitek), hogy euróban kell megadni az összeget amit leemelt a verifikáláshoz, én pedig csak forintban kapom meg sms-ben/webbankban. Xe.com segítségével átváltottam, de nem fogadta el.

A Visa kártyát használóknak lenne egy megoldási javaslatom erre a régi problémára. Ha sehogyan sem sikerül a banktól megtudni az euróban levont összeget (és/vagy a hó végi számlakivonaton sem közlik vagy nem szeretnénk addig várni), akkor itt visszafelé számítással kideríthető:

http://www.visaeurope.com/en/cardholders/exchange_rates.aspx

Azért merem ajánlani, mert nálam az Erste nem mutatja a netbankon (csak a forint összeget), így hát gondoltam megpróbálom. Elsőre sikerült, viszont kell hozzá egy dátum is, ami jelen esetben a könyvelési napot megelőző nap, de ez bankonként változhat, meg kell nézni az erre vonatkozó szabályzatukat.
Szóval csak óvatosan, aki nem biztos valamiben, inkább felejtse el ezt a módszert.