BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Abban én is reménykedek

Jó..de ha unibet.hu-t írsz be magyarul jön be elsőnek is...Ők még nem változtattak...apropó..nem mától kéne elérhetetlennek lenni mindenki kedvenc ingyen kuponos irodája?:DCsak mert nálam még bejön mindig...

Idézetet írta: szalist Dátum július 04, 2014, 12:54:10
Jó..de ha unibet.hu-t írsz be magyarul jön be elsőnek is...Ők még nem változtattak...apropó..nem mától kéne elérhetetlennek lenni mindenki kedvenc ingyen kuponos irodája?:DCsak mert nálam még bejön mindig...
Igen, jól írtad, az angol felületet használtam. A BAH meg hasít.

A kormánynak ez nem jött be:D1:0 ide

Még mindig olyan 4-6 óra között van a kifizetés skrillre?

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 09, 2014, 19:26:31
Még mindig olyan 4-6 óra között van a kifizetés skrillre?
Annyinak kéne lenni. Bár ez nem mértékadó nekem volt mikor több, mint 7-8 óra után sem volt ott a pénz a skrillemen. De igen, annyit írnak.

A mobil bónusz freebet hogy aktiválódik, mert megtettem a mobil tippet, de semmi egyelőre?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum július 12, 2014, 13:01:09
A mobil bónusz freebet hogy aktiválódik, mert megtettem a mobil tippet, de semmi egyelőre?

Korábban a mobilon megtett első fogadás volt biztosítva, tehát akkor adják vissza, ha vesztes volt a tipp.
Viszont 7 munkanapon belül ígérik a visszatérítést és tényleg sokat vártak vele nálam is.
(talán csak heti 1-2 alkalommal néznek rá erre a promóra)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 12, 2014, 22:50:40
Korábban a mobilon megtett első fogadás volt biztosítva, tehát akkor adják vissza, ha vesztes volt a tipp.
Viszont 7 munkanapon belül ígérik a visszatérítést és tényleg sokat vártak vele nálam is.
(talán csak heti 1-2 alkalommal néznek rá erre a promóra)

Igen, a support is ezt írta, hogy ki kell várni.

Sziasztok!

Kora reggel hallgattom a rádiót és mondták, hogy megszűnt a betclic honlapja. Megnéztem a gépen gyorsan és tényleg elérhetetlen volt. Most viszont már elérhető ismét ezen a címen: https://hu.betclic.biz/

:)

Idézetet írta: $ztropy Dátum július 14, 2014, 07:32:03
Sziasztok!

Kora reggel hallgattom a rádiót és mondták, hogy megszűnt a betclic honlapja. Megnéztem a gépen gyorsan és tényleg elérhetetlen volt. Most viszont már elérhető ismét ezen a címen: https://hu.betclic.biz/

:)

Erről a betclic pénteken már küldött emailt és ha a rádióban azt mondták, hogy megszűnt a honlap, akkor tévedtek.  :)
Ha kitörlöm a telefonomból a volt csajom számát, attól ő még nem fog megszűnni...

A rádiót Raskóné intézte:D:D

Kért vki mostanában ki pénzt innen banki utalással?! Még mindig olyan gyorsak, hogy aznap ott a pénz a számlán?  :redchug:

Én múltkor kértem, és igen nagyon gyorsak. :ok:

Sziasztok! Befizettem az irodához és azt azt szeretném megkérdezni hogy esetleges kifizetésnél milyen iratokat kérnek tőlem és hogy Skrillre van e kifizetés?

Előre is köszönöm aki segít!

Hello