BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: pisti1983 Dátum december 11, 2014, 12:32:30
Sziasztok! Befizettem az irodához és azt azt szeretném megkérdezni hogy esetleges kifizetésnél milyen iratokat kérnek tőlem és hogy Skrillre van e kifizetés?

Előre is köszönöm aki segít!

Hello

Személyi igazolvány és lakcímkártya másolata a legvalószínűbb. Van Skrill-re kifizetés.

Sziasztok. Mennyi idő a banki átutalásos kifizetés? Olvastam, hogy gyorsak , de megkérdeztem ügyfélszolgálatot mennyi idő az utalás, ők azt írták 3-7 munkanap.

Sziasztok,
Újabban másnál is csak bankszámlára hajlandóak kifizetni Skrill befizetés esetén, vagy csak engem szívatnak?
Skrill-ről fizettem be és Skrill-re kértem ki pénzt, bankszámlát sohasem használtam. Mi a megoldás, ha nem akarok bankszámlára pénzt kapni?


Idézetet írta: beerka Dátum január 17, 2015, 15:26:35
Sziasztok,
Újabban másnál is csak bankszámlára hajlandóak kifizetni Skrill befizetés esetén, vagy csak engem szívatnak?
Skrill-ről fizettem be és Skrill-re kértem ki pénzt, bankszámlát sohasem használtam. Mi a megoldás, ha nem akarok bankszámlára pénzt kapni?

Megpróbálhatod átbukni az egyenlegedet máshova, a továbbiakban meg dönthetsz úgy, hogy nem játszol többet náluk... (elvileg az expekt szorzói ugyanazok)
Sajnos dönthetnek úgy, hogy nem engednek bizonyos ki- vagy befizetési módot, ez ellen nem tudsz mit tenni.

Mivel Ön hűséges játékosunk volt korábban a Betclicnél, ezért, hogy visszatérjen hozzánk, szeretnénk egy kicsit többet kínálni, mint másoknak.

Ha most visszatér hozzánk, egy exkluzív üdvözlőbónuszt fog találni a számláján, 30000 HUF értékben, ami csakis Önnek szól!

Igénylése egyszerű, csak kövesse az alábbi három lépést!
   Nyisson egy új számlát a hírlevélben található linkre kattintva.
   Tegyen fogadást.
   Ha fogadása nem nyer, visszatérítjük a tétet, 30000 HUF értékig!
     

Felhasználási Feltételek

Ha bármilyen kérdése, vagy javaslata van, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal a [email protected] címen.
Reméljük, hogy hamarosan viszontláthatjuk oldalunkon!

Más is kapott ilyen emailt?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum február 16, 2015, 20:39:16
Mivel Ön hűséges játékosunk volt korábban a Betclicnél, ezért, hogy visszatérjen hozzánk, szeretnénk egy kicsit többet kínálni, mint másoknak.

Ha most visszatér hozzánk, egy exkluzív üdvözlőbónuszt fog találni a számláján, 30000 HUF értékben, ami csakis Önnek szól!

Igénylése egyszerű, csak kövesse az alábbi három lépést!
   Nyisson egy új számlát a hírlevélben található linkre kattintva.
   Tegyen fogadást.
   Ha fogadása nem nyer, visszatérítjük a tétet, 30000 HUF értékig!
     

Felhasználási Feltételek

Ha bármilyen kérdése, vagy javaslata van, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal a [email protected] címen.
Reméljük, hogy hamarosan viszontláthatjuk oldalunkon!

Más is kapott ilyen emailt?

Volt régebben számlád és megszüntetted?!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum február 16, 2015, 20:39:16
Mivel Ön hűséges játékosunk volt korábban a Betclicnél, ezért, hogy visszatérjen hozzánk, szeretnénk egy kicsit többet kínálni, mint másoknak.

Ha most visszatér hozzánk, egy exkluzív üdvözlőbónuszt fog találni a számláján, 30000 HUF értékben, ami csakis Önnek szól!

Igénylése egyszerű, csak kövesse az alábbi három lépést!
   Nyisson egy új számlát a hírlevélben található linkre kattintva.
   Tegyen fogadást.
   Ha fogadása nem nyer, visszatérítjük a tétet, 30000 HUF értékig!

Felhasználási Feltételek
Ha bármilyen kérdése, vagy javaslata van, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal a [email protected] címen.
Reméljük, hogy hamarosan viszontláthatjuk oldalunkon!

Más is kapott ilyen emailt?

Én is kaptam, de nem tudom mire vélni, mert új számla nyitásról szól az email, holott a legtöbb iroda kifejezetten tiltja a több számlát...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2015, 21:10:36
Volt régebben számlád és megszüntetted?!

Szeretném tájékoztatni, hogy számláját 12 hónap inaktivitás miatt automatikus lezárta a rendszer.

Ahhoz, hogy a levélben kapott bónuszt felhasználhassa nem kell mást tennie mint az abban található link segítségével egy Új regisztrációt létrehozni másik felhasználónévvel.

#668 február 16, 2015, 21:49:59, Irtis
Soha nem értettem, miért zárják be egyes irodák a számlákat inaktivitásra hivatkozva. Nekik egy számla csak egy sor egy adatbázisban, nem kerül semmibe, viszont van esély, hogy egyszer visszatér az ügyfél. Engem most a Sbobet fenyegetett meg a fogadási részleg felfüggesztésével, és ezért be kellett fizetnem és fogadnom, pedig nem akartam. Most lehet, hogy nyertek egy befizetést tőlem, de sokan hagyták volna veszni a fogadási részleget (vagy a számlát).

20 ingyen pörgetés a Piggy Riches-en.  (jött róla mail)

Van valami feltétele az ingyen pörnek? Emailt én is kaptam de hiába lépek be a piggy-be semmi :(
Köszi a választ előre is.

Idézetet írta: Tuzinho77 Dátum február 21, 2015, 22:00:36
Van valami feltétele az ingyen pörnek? Emailt én is kaptam de hiába lépek be a piggy-be semmi :(
Köszi a választ előre is.

Írj nekik, és hivatkozz a levélre.

Sziasztok!
Csak egyszer játszottam a betclickel a bónusz miatt, kb. egy éve.
Ma levelet kaptam tőlük ha azonnal nem fizetek be rám terhelnek 5 eurót számlainaktivitás miatt.
Arra hivatkoznak, hogy anno én ezt mint szerződési feltételt elfogadtam.
Mit tegyek szerintetek?

Idézetet írta: hoyaco Dátum március 13, 2015, 09:35:10
Sziasztok!
Csak egyszer játszottam a betclickel a bónusz miatt, kb. egy éve.
Ma levelet kaptam tőlük ha azonnal nem fizetek be rám terhelnek 5 eurót számlainaktivitás miatt.
Arra hivatkoznak, hogy anno én ezt mint szerződési feltételt elfogadtam.
Mit tegyek szerintetek?

Ha nincs bent pénzed, akkor nem tudnak rád terhelni semmit, ilyen esetben nem kell vele törődni.
Ha meg van ott még apród, akkor játszd el vagy utaltasd ki!