BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elég jó lesz ez a wimbledoni promóció.

Nem tudja valaki, skrillre utalnak a 7végén is?

Most fizettem be délután, erre most küldik a promóslevelet, 7,5 ezer befizetésre adnak ugyanannyit  :police: Holnap reggel akkor kiutalnék meg vissza, kis szemetek  :D


Jó pár napja nem tudok belépni az oldalra...beírom a felhasználó nevemet és a jelszavamat és utána fagyás van.
Mozillá-t használok és a www.365sb.com címet...eddig nem volt semmi problémám vele...( Zenmate-t sem használok )

ötlet valakinek?

Idézetet írta: kreatos Dátum július 17, 2015, 17:50:12
Jó pár napja nem tudok belépni az oldalra...beírom a felhasználó nevemet és a jelszavamat és utána fagyás van.
Mozillá-t használok és a www.365sb.com címet...eddig nem volt semmi problémám vele...( Zenmate-t sem használok )

ötlet valakinek?


rossz helyre írtam..basszus :laugh:

"Fogadjon 1500 Ft értékben a magyar válogatott Ferőer-szigetek és Görögország elleni mérkőzéseire! Ha a válogatott megszerzi a csoportbeli első két helyet, vagy legjobb harmadikként kijut a jövő évi franciaországi Európa-bajnokságra, akkor 5000 Ft bónuszt írunk jóvá a számláján! Hajrá magyarok!"

Hali!
Szeretnék segítséget kérni.
Én fizettem be Neteller-rel, most szeretnék kivenni Skrill-re. Ez megengedett itt? Elérhető a Skrill kifizetés a fiókomban, csak nem merem elindítani. Szabad másra kikérni mint amivel befizettem?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 05, 2015, 07:22:24
Hali!
Szeretnék segítséget kérni.
Én fizettem be Neteller-rel, most szeretnék kivenni Skrill-re. Ez megengedett itt? Elérhető a Skrill kifizetés a fiókomban, csak nem merem elindítani. Szabad másra kikérni mint amivel befizettem?

Nekem nem engedték, bár nekem azt hiszem kártyás befizetés volt és skrillre akartam. Elindult a kifizetés aztán írtak emailt, hogy csak arra fizetnek ki amiről befizettem.

Hát nem tudom, mi lehet ez?
Elutasították a Skrill kifizetésem :
Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy legutóbbi kifizetési kérelmét visszavontuk, az összeg visszakerült fogadószámlájára. Ön, a korábban igénybe vettől, különböző fizetési módszert kívánt használni. Annak érdekében, hogy Szabályzatunk által is meghatározott, a tranzakciók legbiztonságosabb módját használja, kérjük, szíveskedjen kifizetését Moneybookers számlájára kérni.

Köszönjük szíves együttműködését!

Én pont, hogy Moneybookers-re kértem. Nagyon jó kérés ez. Csak nem értem!

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 06, 2015, 13:01:15
Hát nem tudom, mi lehet ez?
Elutasították a Skrill kifizetésem :
Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy legutóbbi kifizetési kérelmét visszavontuk, az összeg visszakerült fogadószámlájára. Ön, a korábban igénybe vettől, különböző fizetési módszert kívánt használni. Annak érdekében, hogy Szabályzatunk által is meghatározott, a tranzakciók legbiztonságosabb módját használja, kérjük, szíveskedjen kifizetését Moneybookers számlájára kérni.

Köszönjük szíves együttműködését!

Én pont, hogy Moneybookers-re kértem. Nagyon jó kérés ez. Csak nem értem!

Rosszul írták, nem a skrillel van bajuk, hanem hogy nem oda kéred, ahonnan befizettél.
Lásd a kiemelt részt, bár a vessző is felesleges benne.  :)

Kaptam szerdán egy befizetési bónusz ajánlatot ami vasárnapig él.A lényege az volt hogy fizessek be 3000 ft-ot aztán tegyek egy min. 1.5 ös oddsos fogadást és utána kapok 1500 bónuszt.Ezt meg is tettem.A bónuszom sehol pedig elvileg automatikus ahogy a termsben olvastam.A support nem válaszol a chat pedoig állandóan foglalt....képzelem mennyire sok dolguk lehet...Legutóbb is így jártam nálam innentől felejtős az egész iroda......

"Fogadjon 3000 Ft értékben a magyar válogatott Norvégia elleni mindkét mérkőzésére! Ha Magyarország megnyeri a pótselejtezőbeli párharcot és kijut a jövő évi franciaországi tornára, akkor 6000 Ft bónuszt írunk jóvá a számláján! Hajrá magyarok!"

FELTÉTELEK
Kiadási szám: 1.0
Kiadás ideje: 2015.11.09., 08:00 GMT
1. Az alábbi Részvételi Feltételek az Általános Felhasználási Feltételekkel együtt értelmezendők.

2. A promócióban csak azok a játékosok vehetnek részt, akik Betclic számlával rendelkeznek. A játékosoknak a Promóció főoldalán, a számlájukra belépve kell regisztrálniuk a promócióban való részvételhez.

3. A promócióban való részvételhez a játékosoknak regisztrálniuk kell a promócióra a 2015. november 15-én 20:45 CET időpontban megrendezésre kerülő Magyarország-Norvégia Európa-bajnoki pótselejtező mérkőzés kezdete előtt, és egy-egy Jogosult Fogadást kell tenniük a Norvégia - Magyarország, valamint a Magyarország - Norvégia mérkőzésre. A promócióban csak azok a játékosok vehetnek részt, akik a magyar labdarúgó válogatott mindkét mérkőzésére tettek legalább egy Jogosult Fogadást.

4. Jogosult Fogadásnak számít minden, a 2015. november 12-én, csütörtökön megrendezésre kerülő Norvégia - Magyarország mérkőzésre, és a 2015. november 15-én, vasárnap megrendezésre kerülő Magyarország - Norvégia mérkőzésre tett minimum 3000 Ft összegű, a mérkőzés kezdete előtt megtett, minimum 1.50 nyereményszorzójú egyszeres fogadás. A "Továbbjutó csapat" fogadástípusú fogadások nem számítanak bele a promócióba.

5. A promócióban csak a Jogosult Fogadások vesznek részt. Az érvénytelenített fogadások és rendszerfogadások nem számítanak Jogosult Fogadásoknak.

6. Ha a magyar válogatott megnyeri a Norvégia elleni pótselejtezős párharcot és kijut a 2016-os Európa-bajnokságra, akkor a promóció feltételeit teljesítő játékosok számláján 6000 Ft bónuszt írunk jóvá.

7. Egy játékos legfeljebb 6000 Ft értékben kaphat bónuszt.

8. A bónuszt a jogosult játékosok számláján a Magyarország - Norvégia mérkőzésre tett Jogosult Fogadások lezárása után 48 órán belül írjuk jóvá.
9. A sportfogadási univerzum szabályai érvényesek a bónusz felhasználására. A szabályok a Betclic Általános Felhasználási Feltételek között találhatók. Ahhoz, hogy a játékosok készpénzként vehessék fel a bónuszt, a bónusz összegét hatszor kell megforgatni a sportfogadási oldalon minimum 2,00 szorzójú fogadásokon. Csak olyan fogadási piacokra tett fogadások számítanak bele a bónusz megforgatásába, ahol három vagy több lehetséges kimenetel választható. Ha a bónusz összege több fogadással kerül megforgatásra, minden tétnek különbözőnek kell lennie (pl: különböző fogadástípusú fogadások egy eseményre, vagy azonos fogadástípusú fogadások különböző eseményekre). A bónuszok a jóváírástól számítva harminc (30) napig érvényesek. A határidő lejártát követően a fel nem használt bónuszokat töröljük a játékosok számlájáról. Az ingyenes fogadásra vonatkozó szabályokat a Betclic saját hatáskörében megváltoztathatja. A módosításokat ezen Részvételi Feltételek frissítéseiben közöljük.

10. A bónusz megforgatása akkor kezdődik, amikor a bónuszösszeget jóváírtuk az ügyfél számláján.

11. Ha a játékosok a bónusz megforgatásának nem tesznek eleget 180 napon belül, a fennmaradó bónuszt és a bónuszból generált potenciális nyereményt töröljük és levonjuk a fogadási számla egyenlegéből.

12. A bónuszt más ajánlattal nem vonható össze.

13. A Betclic nem áll kereskedelmi vagy partneri kapcsolatban a promócióban szereplő versenyekkel, csapatokkal vagy játékosokkal.

Jó üzlet ez?

Idézetet írta: szalist Dátum november 08, 2015, 11:35:28
Kaptam szerdán egy befizetési bónusz ajánlatot ami vasárnapig él.A lényege az volt hogy fizessek be 3000 ft-ot aztán tegyek egy min. 1.5 ös oddsos fogadást és utána kapok 1500 bónuszt.Ezt meg is tettem.A bónuszom sehol pedig elvileg automatikus ahogy a termsben olvastam.A support nem válaszol a chat pedoig állandóan foglalt....képzelem mennyire sok dolguk lehet...Legutóbb is így jártam nálam innentől felejtős az egész iroda......

A Betclic megkért, hogy jelezzük: szalist és minden más felhasználó megkapta a bónuszt, november 9-én.

Érdeklődni szeretnék, hogy a kifizetési kérelmet mennyi idő alatt dolgozza fel az ügyfélszolgálat? Mivel a Betclic android alkalmazásán keresztül nem lehet kifizetést igényelni, ezért az ügyfélszolgálaton keresztül próbáltam meg segítséget kérni. A magyar nyelvű chat órákon keresztül nem volt elérhető, ezért az angol nyelvű chaten próbálkoztam, ahol azt a tájékoztatást kaptam, hogy maximum 24 órán belül utalásra kerül a nyereményem és erről majd küldenek egy e-mailt is. Ez másfél napja volt... :(

Na,ez volt az első utolsó hogy befizettem ide,befizettem anno skrillel most módosítottam kártyával fizettem be.Eddig nem is volt gond felvittem a pénzt majd szeretném módosítani a kifizetési módot skrill helyett ugye bankszámlára.Azonban amikor szeretném módosítani tölt majd újra ugyanaz ugrik be(skrill kifizetés).chat nincs,mert ugye annyira terheltek ezek a szuper intézők.Üdvözöljük a magyar nyelvű chat szolgáltatásunkban! A chat 11:00 és 18:00 óra között érhető el.!
Szíves elnézését kérjük, jelenleg az összes operátorunk foglalt.
Akármikor kattintok ez fogad.próbáltam különféle böngészővel is.Egy egyszerű kifizetés ekkora gondod jelent nekik.Régebben volt már kifizetésem nem egyszer.Tanulság az,hogy ahol működik valami ne is próbálj máshova tölteni.Nem tudom hogy az alternatív cím vagy mily egyéb hókuszpók szükséges hozzá.Írtam emailt majd írok hogy mennyi idő volt a válasz.
Aki esetleg tud segíteni vagy van ötlete azt megköszönöm.