BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hurrá, elszámolták az élőfogadásom is nyertesnek :ok:
Megvan a 20kiló (19800ft)
:beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 20, 2016, 14:39:26
Hurrá, elszámolták az élőfogadásom is nyertesnek :ok:
Megvan a 20kiló (19800ft)
:beerchug:

Jó neked.
Én 6000 forintot fizettem be, a mérközés előtti 3000 forintos fogadásomból 4950 Ft lett, az élő 3000 forintos fogadásom bukott, amit nem adtak vissza, plusz még levontak 3000 forintot, így maradt 1950 Ft a számlámon, tehát 6000 forintot nyúltak le.
A chat sem elérhető, pedig 18:00-ig írják.

Idézetet írta: Zebirus Dátum május 20, 2016, 17:41:35
Jó neked.
Én 6000 forintot fizettem be, a mérközés előtti 3000 forintos fogadásomból 4950 Ft lett, az élő 3000 forintos fogadásom bukott, amit nem adtak vissza, plusz még levontak 3000 forintot, így maradt 1950 Ft a számlámon, tehát 6000 forintot nyúltak le.
A chat sem elérhető, pedig 18:00-ig írják.
Szerintem rendezik a tiédet is csak idő kérdése...
Amúgy mire fogadtál?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 20, 2016, 20:39:38
Szerintem rendezik a tiédet is csak idő kérdése...
Amúgy mire fogadtál?

Remélem rendezik, írtam nekik megint.
Meccs előtt mindkét csapat gólra, élőben végeredmény ikszre.

Én is kaptam emailt, hogy törlik a fogadást.  Megvartak a meccs végét, majd úgy döntöttek újra érvényes fogadasnak nyilvanitjak.  Okosan kivartak a végét.  Mivel kB 8-9szer többen fogadtak az angolokra , így jobbnak látták ha nem törölnek semmit.  Ha a Liverpool meg tudja tartani előnyét akkor valószínűleg maradt volna az esemény törlése.  Érdekesség amit kijelentenek, s a fogadó elkonyveli 1,00 odsznak rovidesen megváltozik.  Nekem ki is fizették a nyereményt, majd levonták..

Sziasztok!

Egy elég egyedi kérdéssel fordulok felétek. Mi van olyankor, ha a Betclic arra kér, hogy küldjem el nekik biztonsági okokból az "XY" végződésű bankkártyám másolatát, amit kb. egy éve használtam az oldalukon, de időközben ezt a kártyát pár hónapja megszüntettem? Elegendő, ha elküldök nekik egy lepecsételt, hivatalos banki igazolást, hogy ez a bankkártya a saját tulajdonom volt, de azóta megszüntetésre került?

sziasztok,

kb. két hete eltűnt a betclicről a supertoto/superscore. Ez csak ideiglenes? (Egyszer már vagy egy-két évre levették, aztán megint lett.) Tudtok erről valamit?
(Tudom, az Unibeten maradt, de az sajnos nem enged skrillt/netellert használni.)

Idézetet írta: Csongi1982 Dátum május 27, 2016, 19:57:08
Sziasztok!

Egy elég egyedi kérdéssel fordulok felétek. Mi van olyankor, ha a Betclic arra kér, hogy küldjem el nekik biztonsági okokból az "XY" végződésű bankkártyám másolatát, amit kb. egy éve használtam az oldalukon, de időközben ezt a kártyát pár hónapja megszüntettem? Elegendő, ha elküldök nekik egy lepecsételt, hivatalos banki igazolást, hogy ez a bankkártya a saját tulajdonom volt, de azóta megszüntetésre került?

Mielőtt én bankfiókba mennék, rákérdeznék inkább a betclic ügyfélszolgálatnál, hogy ilyen esetben pontosan mit várnak el!
Nem a kártyatulajdonos biztonságáért aggódnak, hanem a sajátjukért, hadd ne kelljen ezért neked rohangálnod, ha nem muszáj!  :)

Elképzelhető, hogy egy, a bankkártyához tartozó, nevedre szóló akkori számlakivonat is elég lehet nekik, ahol látszik, hogy a te számládat terhelték a kártyás fizetéskor.
Jó esetben ilyen számlakivonatod otthon is lehet, vagy a neten is elérheted, ha még a számlád megvan.

Most megint akció volt ... Kíváncsi vagyok mikorra értékelik ki a két fogadást:
Mecss előtt tettem X re 3.10 3000ft
Élőben meg mikor vezetett Madrid, az X re 4.10  3000Ft
:great: :great: :great:
:redchug:

#729 május 30, 2016, 15:21:05, Csongi1982
Ahogy hétvégén is írtam nektek, az ügyfélszolgálat biztonsági okokra hivatkozva bekérte tőlem egy olyan bankkártya másolatát, amit kb. egy éve használtam utoljára az oldalon befizetésre, illetve hónapokkal ezelőtt megszüntettem, mert feleslegessé. Természetesen felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, hogy milyen igazolás, vagy hivatalos papír szükséges ahhoz, hogy a kifizetésem végre megtörténjen? Azt az infót kaptam ma délelőtt, hogy a pénzügyes kollégáknak továbbküldték a problémámat és majd keresni fognak. Tény, hogy azóta nem sok idő telt el, de kezdek egy picit ideges lenni, mert egyenlőre semmi megkeresés nem történt. Nektek van tapasztalatotok az irodával kapcsolatban? Mennyire megbízható cégről van szó? Van esetleg köztetek olyan, aki milliós nagyságrendben kért tőlük kifizetést és rendben megkapta az összeget? Segítségeteket előre is köszönöm!

Milliókat ugyan nem kértem ki, de megbízható iroda, biztos fizetni fognak.

A Betclic kérésére közöljük, hogy Csongi1982 megkapta közben a kifizetést, a kártyát sem kérték végül.

Én nem értem, ez a "remek" iroda miért nincsen fekete listán!!!http://d2nzpgbtbgbi96.cloudfront.net/forum/Smileys/cool/bash.gif Semmit se változtak az elmúlt években. Vicc az egész, ahogy a hozzászólások is mutatják. Ha fizetniük kell, mindenféle szarrágó dolgokhoz ragaszkodnak. Kb. olyan rugalmasak, mint amikor a jegesmedve élelmet lát. Egyáltalán elolvassák a levelezésüket? Mert amit kérdeztem nem arra válaszoltak!!!

"Kedves Attila!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Szeretném tájékoztatni, hogy a biztonságos tranzakciók érdekében, kifizetést kizárólag banki átutalással áll módunkban végrehajtani Betclic számlájáról, ezért a Netellerre kért kifizetését visszavontuk.

Elnézését kérem az esetleges kellemetlenségért!

Szabályzatunk értelmében:
" 7.7. A csalásellenes elveink betartása végett fenntartjuk a jogot, hogy bármilyen kérelmezett kifizetést részben vagy teljes egészében ugyanazon fizetési módszer alkalmazásával teljesítsünk, mint amelyet egy vagy több számlafeltöltés idején alkalmaztak. Fenntartjuk annak a jogát, hogy kifizetés kérelmezése esetén a nyereményt a játékos bankszámlájára utaljunk el."

Szabályzatunkat a https://hu.betclic.site/content/tandc#7.DEPOSITS linken tekintheti meg.

Sajnos mivel PaySafeCarddal fizetett be, a kifizetés csak bankszámlára lehetséges, mely az Ön vagy az Ön nevére is szól.

Köszönöm szíves megértését és együttműködését!

Amennyiben további kérdése merülne fel, kérjük bátran forduljon ügyfélszolgálatunkhoz!
Köszönjük, hogy játékához a Betclic-et választotta.

Tisztelettel:
Bence"

Ja mellékesen megírtam nekik az a problémám nincs bankszámlám. Érdekes módon ezt a Willhill vagy bármelyik cég megérti!!! Pénzmosás=2000 forintos befizetés.

Gratulálok a cégnek elérték a posvány szintjét:

Nem kellene így kiakadnod, szinte az összes fogadóirodánál van ez a szabály, hogy csak olyan módon fizetnek ki, amilyen módon befizettél. Paysafecardra meg ugye nem lehet kifizetni, szóval marad a banki utalás. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy befizetsz Netellerrel is, és utána már valószínűleg kifizetnek rá. Gondolom még nem volt netelleres befizetésed.

Irtis: "Nem kellene így kiakadnod, szinte az összes fogadóirodánál van ez a szabály, hogy csak olyan módon fizetnek ki, amilyen módon befizettél. Paysafecardra meg ugye nem lehet kifizetni, szóval marad a banki utalás. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy befizetsz Netellerrel is, és utána már valószínűleg kifizetnek rá. Gondolom még nem volt netelleres befizetésed."

Csak neteller és moneybookers befizetésem volt már előtte!!! Tehát a hivatkozásuk bla-bla-bla!!!