Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Man City v Liverpool élő fogadás ajánlat

A Man City augusztus 25-én, hétfőn a Liverpool csapatát fogadja a Premier Ligában, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!

Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Man City v Liverpool mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. A kockázatmentes élő fogadását a szokásos módon kell fizetnie és megtennie, és ha ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max. 3.000 Ft*).

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunkkal, valamint a fantasztikus élő fogadás ajánlatunkkal biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely labdarúgás fogadásaihoz.


Részvételi feltételek:
- Ez az ajánlat a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
- A kockázatmentes fogadás értéke a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
- Kockázatmentes fogadásnak a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
- Mérkőzés előtti fogadásnak a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
- A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha a kockázatmentes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. A kockázatmentes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
- Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.
- Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
- Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
- A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
- A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
- A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.

Ha jól értelmezem fogadok 3kval a Mcityre meccs előtt majd mikor elkezdődött a meccs akár a 2ik percben fogadhatok megint a Mcityte hogy győz és akkor ha nem nyer a city akkor visszakapok 3K-t?


Bet365: Kockázatmentes élő fogadás Manchester City  -Liverpool derbire!

A Man City augusztus 25-én, hétfőn a Liverpool csapatát fogadja a Premier Ligában, a bet365 pedig egy fantasztikus élő fogadást kínál!

Tegyél egy mérkőzés előtti fogadást a Man City v Liverpool mérkőzésre, és a bet365 megajándékoz egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. A kockázatmentes élő fogadását a szokásos módon kell fizetned és megtenned, és ha ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét a bet365 visszafizeti a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max. 3.000 Ft). Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Részvételi feltételek:
- Ez az ajánlat a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
- A kockázatmentes fogadás értéke a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
- Kockázatmentes fogadásnak a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
- Mérkőzés előtti fogadásnak a 2014. augusztus 25-én, hétfőn rendezett Man City v Liverpool Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
- A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha a kockázatmentes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. A kockázatmentes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
- Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.
- Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
- Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
- A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
- A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
- A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.

Fogadj a bet365-ön a Manchester City - Liverpool derbire és használd ki az ingyenes fogadást!

Nem tudom hogy ti hogy szoktátok, de én ilyenkor a tutira megyek, mérközés előtt fogadok egy olyan szorzó párra ami pl gól, vagy szöglet over 1,4 körüli odsson, ha nyer akkor +1200ft, majd várok sípszó után vagy 2 percet, aztán under másik oldal. A lényeg hogy az élő fogadásnál 2.00 felett legyen az odss, mert akkor vissza hozza a meccs előtti fogadást+ még ami rajta van( 2,6 nál még 1800 ft ot), ha viszont veszít az élő akkor ugye vissza az ára+nyer a meccs előtti jelen esetben 4200ft. Mindig ezt csinálom és még soha nem kötöttek bele, ilyen akcióknál. Így mindenképp nyerek min 1200ft körül. :D


Man Utd v Liverpool kockázatmentes fogadás

A Man Utd december 14-én, vasárnap a Liverpool csapatát fogadja a Premier Ligában, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!

Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Man Utd v Liverpool mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. A kockázatmentes élő fogadását a szokásos módon kell fizetnie és megtennie, és ha ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max. 3.000 Ft*).

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunkkal, valamint a fantasztikus élő fogadás ajánlatunkkal biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely labdarúgás fogadásaihoz.

*vagy valuta megfelelője

Részvételi feltételek
1. Ez az ajánlat a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
2. A kockázatmentes fogadás értéke a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
3. Kockázatmentes fogadásnak a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
4. Mérkőzés előtti fogadásnak a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
5. A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha a kockázatmentes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. A kockázatmentes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
6. Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.
7. Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
8. Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
9. A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
10. A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
11. A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.


Bet365: Kockázatmentes élő fogadás a Manchester United - Liverpool derbire!

A Manchester United december 14-én, vasárnap a Liverpool csapatát fogadja a Premier Ligában, a bet365 pedig egy fantasztikus élő fogadást kínál!

Tegyél egy mérkőzés előtti fogadást a Man City v Liverpool mérkőzésre, és a bet365 megajándékoz egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. A kockázatmentes élő fogadását a szokásos módon kell fizetned és megtenned, és ha ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét a bet365 visszafizeti a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max. 3.000 Ft). Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Részvételi feltételek:
- Ez az ajánlat a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
- A kockázatmentes fogadás értéke a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
- Kockázatmentes fogadásnak a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. - Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
- Mérkőzés előtti fogadásnak a 2014. december 14-én, vasárnap rendezett Man Utd v Liverpool Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
- A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha a kockázatmentes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. A kockázatmentes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
- Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.
- Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
- Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
- A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
- A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
- A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.

Fogadj a bet365-ön a Manchester United - Liverpool derbire és használd ki az ingyenes fogadást!

Ha meccs előtt a Mu-ra teszel és élőben is a Mu-ra teszel 2 perc után és nem nyer a Mu akkor buktál 3000-et...

Élőben 4.5 gólt akartam tenni, 10-es szorzóig vártam volna, de 8,50-nél jött a gól.  :bash: Jön a "B" terv.

Bet365: Kockázatmentes élő fogadás a Liverpool - Arsenal derbire!

A Liverpool december 21-én, vasárnap az Arsenal csapatát fogadja a Premier Ligában, a bet365 pedig egy fantasztikus élő fogadást kínál!

Tegyél egy mérkőzés előtti fogadást a Liverpool - Arsenal mérkőzésre, és a bet365 megajándékoz egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. A kockázatmentes élő fogadását a szokásos módon kell fizetned és megtenned, és ha ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét a bet365 visszafizeti a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max. 3.000 Ft). Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Részvételi feltételek:
- Ez az ajánlat a 2014. december 21-én, vasárnap rendezett Liverpool - Arsenal Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
- A kockázatmentes fogadás értéke a 2014. december 21-én, vasárnap rendezett Liverpool - Arsenal Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
- Kockázatmentes fogadásnak a 2014. december 21-én, vasárnap rendezett Liverpool - Arsenal Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. - Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
- Mérkőzés előtti fogadásnak a 2014. december 21-én, vasárnap rendezett Liverpool - Arsenal Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
- A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha a kockázatmentes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. A kockázatmentes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
- Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.
- Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
- Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
- A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
- A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
- A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.

Fogadj a bet365-ön a Liverpool - Arsenal derbire és használd ki az ingyenes fogadást!

Vasárnap után hétfőn is lesz hasonló ajánlat.  :beerchug:

"a második ajánlat a Stoke v Chelsea találkozóra érvényes december 22-én, hétfőn.
Második ajánlat: Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Stoke v Chelsea találkozóra, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással ERRE a mérkőzésre."

Sziasztok, érdekes, nekem angolra van állítva a 365 oldal, ott pedig azt írják, Hungary "restricted country" a bonuszból. Ha magyarra teszem a nyelvet, akkor eltűnik a listából Magyarország.
Szóval ez van angolul: Residents of the following countries are not eligible for this offer: Armenia, Belarus, Bulgaria, China, Czech Republic, Croatia, Georgia, Hungary, Italy, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Taiwan, Ukraine, Uzbekistan, Vietnam.
Most akkor fel lehet használni a bónuszt vagy sem itthonról?

Minden bizonnyal nekünk is érvényes, ahogy az összes korábbi hasonló akciónál történt. (Ha mégsem, akkor meg a magyar szabályra hivatkozva lehetne reklamálni.)

A legutóbbiban is benne volt, hogy a magyaroknak nem engedélyezett, DE! jött róla e-mail, valamint belső üzenet egyaránt, továbbá a visszatérítés is 1-2 órán belül megtörtént.  :beerchug: