Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Fogadj kockázatmentesen a Videoton - Ferencváros mérkőzésre élőben, 3000Ft értékben!"
Jó lenne ha Knappnak lenne igaza,de ez viszont egyértelműnek tűnik.

Viszont a feltételekben nem szerepel hogy erre a meccsre kell fogadni.Hanem hogy az első élőben elhelyezett fogadás kockázatmentes.Akkor mi köze hozzá a Videoton-FTC meccsnek?Na mindegy fogadok és ellenfogadok valamire,hátha.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 23, 2014, 17:03:11
Viszont a feltételekben nem szerepel hogy erre a meccsre kell fogadni.Hanem hogy az első élőben elhelyezett fogadás kockázatmentes.Akkor mi köze hozzá a Videoton-FTC meccsnek?Na mindegy fogadok és ellenfogadok valamire,hátha.

Knapp jól mondta, bármilyen élő fogadásra fel lehet használni, próbáltam már én is!

Remélem igazatok lesz mert az előbb egy kicsit ideges lettem.Megjelent a fogadási ajánlatban a Videoton-FTC,egy perccel azután hogy tettem egy élő fogadást más meccsre.
Amúgy is rendkívül szar napom van,ma még csapat nem játszott úgy ahogy tippeltem.Nem lepne meg ha a 3000 ft potyapénz is elúszna.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 23, 2014, 16:59:09
"Fogadj kockázatmentesen a Videoton - Ferencváros mérkőzésre élőben, 3000Ft értékben!"
Jó lenne ha Knappnak lenne igaza,de ez viszont egyértelműnek tűnik.

Hetek óta mindig másik meccsre játszom el az élő fogadásbiztosításaikat, mint amire kínálják.
Egyszer nem volt pénz a számlámon (ugye már nem tudok gyorsan befizetni skrillről), mikor jött az ajánlat, de azért aktiváltam és a meccs után ott volt még az aktív bónuszok között.

Az aktiválás után is látszik a feltételekben, hogy 30 napig marad érvényben és az első élő fogadásodra lesz érvényes, lényegében megkötés nélkül.

Egyébként az Unibetnél régebben sem volt jellemző, hogy a "reklám" és az ajánlat pontos szövege egyezett volna, ezért érdemes inkább a feltételekből kiindulni. (de néha még az is ellentmondásos, valószínűleg mikor más nyelvről fordítják)



Épp most kaptam levelet Unibet Robitól, hogy boldog tulajdonosa vagyok két darab kézi EB nyitómeccs belépőjegynek!!!!!! :D :D :D :D :D :great: :great: :great:

Idézetet írta: forzainter Dátum november 27, 2014, 17:01:28
Épp most kaptam levelet Unibet Robitól, hogy boldog tulajdonosa vagyok két darab kézi EB nyitómeccs belépőjegynek!!!!!! :D :D :D :D :D :great: :great: :great:

Gratulálok! Pont most írtam a másik topicba, hogy kiírták a nyerteseket az oldalra.

Először is Grat. ! Másodszor az lenne a kérdésem hogy van gyors élő kifizetés mint bet365-nél az unibeten?

Idézetet írta: forzainter Dátum november 27, 2014, 17:01:28
Épp most kaptam levelet Unibet Robitól, hogy boldog tulajdonosa vagyok két darab kézi EB nyitómeccs belépőjegynek!!!!!! :D :D :D :D :D :great: :great: :great:

Megerősítem az információt.  :beerchug:

Idézetet írta: iamstar Dátum november 27, 2014, 19:13:35
Először is Grat. ! Másodszor az lenne a kérdésem hogy van gyors élő kifizetés mint bet365-nél az unibeten?

Nem minden piacon de van.


Idézetet írta: forzainter Dátum november 27, 2014, 17:01:28
Épp most kaptam levelet Unibet Robitól, hogy boldog tulajdonosa vagyok két darab kézi EB nyitómeccs belépőjegynek!!!!!! :D :D :D :D :D :great: :great: :great:

Irigyellek :)

:beerchug:

El is mész? :D

Erősen gondolkodom rajta ... Szívem szerint mennék, de ha az eszemre hallgatok ...
Vasárnap fél 9-kor kezdődik, és még haza is kellene érni Kecsóra! Majd meglátom.

Szerbiában is kint voltam, szóval fifty-fifty a dolog.

Adventi naptár
https://hu1.unibet.com/promotions/advent-calendar
Az 1. napi promó nem egy nagy szám, de lesz ez még jobb is.