Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem megjött.Ha jól látom akkor bármilyen nem élő fogadásra ellőhetem és nem kell a Copára várni.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 02, 2015, 18:42:16
Rákérdeztem ügyfélszolgálaton,azt mondták,hogy a menedzsere már elvileg jóváírta az ingyen fogadásokat.Válaszoltam,hogy az lehet,de nálam sehol semmi még mindig.Aztán leellenőrizte a fogadásaimat,abszolválta hogy okés és nem érti,miért nem kaptam meg és majd írnak,hogy mi a fejlemény.
Ilyen már velem is előfordult.Pont így volt akkor is és rövidesen utána jóvá is írták.

Nekem sem írták be.
Pénteken nincsen live chat, ez jelentheti azt, hogy magyar ügyfélszolgálatos sem dolgozik aznap, így marad a remény, hogy a szombati döntő előtt még lesz valaki, aki foglalkozik a dologgal.

Én a magyar és az angol ügyfélszolgálaton is reklamáltam, így aztán nem tudom, melyiknek köszönhetem, mindenesetre jóváírták a bónuszt.

Az előbb írtam én is az angol ügyfélszolgálatnak élő chat-en!
Bob pár perc alatt megoldotta a problémát, chatalés közben jóvá is írta a Freebetet! :ok:

Én is írtam tegnap a magyar és angol ügyfélszolgálatnak is,de továbbra sincs semmi...

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 03, 2015, 10:37:35
Én is írtam tegnap a magyar és angol ügyfélszolgálatnak is,de továbbra sincs semmi...

Nálam ma reggel oldódott meg. Az angol ügyfélszolgálattal beszéltem. Mondta, h sok embernek lemaradt a bónusz Magyarországon. De mivel csak egyedül van az egész unibet régióra ezért időbe telik megnéznie.Aztán elkérte az email címem. Majd kb. fél óra múlva ott is volt a számlámon a bónusz.

Viszont az kérdezném, h ezt a bónuszt bármire felhasználhatom ha akarom? Vagy csak a copa döntőre?

Nekem ma a magyar chat azt válaszolta, hogy rajta vagyok azon a listán, akik opt-ineltek, de mégsem kapták meg egy technikai hiba miatt a bónuszt, de most átküldi a bónuszrészlegnek és a mai napon jóváírják majd.

Ebben csak az az érdekes, hogy ha van ilyen lista, akkor vajon ez miért nem automatikus?
Hátha elfelejtjük, milyne promóra iratkoztunk fel egy hónappal ezelőtt?    :)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2015, 12:06:57
Nekem ma a magyar chat azt válaszolta, hogy rajta vagyok azon a listán, akik opt-ineltek, de mégsem kapták meg egy technikai hiba miatt a bónuszt, de most átküldi a bónuszrészlegnek és a mai napon jóváírják majd.

Ebben csak az az érdekes, hogy ha van ilyen lista, akkor vajon ez miért nem automatikus?
Hátha elfelejtjük, milyne promóra iratkoztunk fel egy hónappal ezelőtt?    :)

Szerintem az Unibet talán a legjobb a piacon bónuszkínálat tekintetében, viszont a kivitelezés az általában tragikus. Majd minden második esetben külön beszélnem kell az ügyfélszolgálattal, hogy jóváírják azt, ami alapból járna. (Sokszor, ráadásul, csak az angol képes megoldani a dolgot.)

Szóval, én sem értem, miért megy ez ilyen nehézkesen. Egyáltalán mire jó ez a feliratkozás?   

Idézetet írta: Assassin Dátum július 03, 2015, 16:45:20
Szerintem az Unibet talán a legjobb a piacon bónuszkínálat tekintetében, viszont a kivitelezés az általában tragikus. Majd minden második esetben külön beszélnem kell az ügyfélszolgálattal, hogy jóváírják azt, ami alapból járna. (Sokszor, ráadásul, csak az angol képes megoldani a dolgot.)

Szóval, én sem értem, miért megy ez ilyen nehézkesen. Egyáltalán mire jó ez a feliratkozás?

A feliratkozásban értem a logikát: nem kell figyelni a teljes ügyfélállomány fogadásait, elég csak a "tudatos" játékosokat, na meg így nem kell olyanoknak bónuszt osztani, aki "véletlenül" teljesíti a feltételeket.  :)

Végül délutánra nekem is beírták.

Mostmár, hogy mindenkinek megjött, mármint a kockázatmentes  ;D érdekelne, hogy mire pakoljátok fel ezt a szép kis összeget. Én nem szeretnék ellenfogadni sehol, vmi kövér szorzót keresek. Sok gól v. szöglet?

Én meg elsején kaptam észbe, hogy még kéne tenni két fogadást a copaA-ra,
Már le is mondtam a 15kilóról,
erre nekem is megadták :D
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

A wimbledoni "5. élőfogadásod kockázatmenetes promó" ma is ott van az ajánlatok között.
Ma ugye nincs Wimbledon, de beleszámolja (ha elfogadod az ajánlatot) egyéb sportágak egyéb meccseit is helyette...
Pssssszt! :-X

Idézetet írta: szumos Dátum július 05, 2015, 16:29:55
A wimbledoni "5. élőfogadásod kockázatmenetes promó" ma is ott van az ajánlatok között.
Ma ugye nincs Wimbledon, de beleszámolja (ha elfogadod az ajánlatot) egyéb sportágak egyéb meccseit is helyette...
Pssssszt! :-X


Igen, mindig fel lehet tenni bármilyen élő eseményre a 4+1 fogadást.
A Copa döntőre adott 15,000 ft-ot meg bármiilyen pre-match fogadásra el lehetett lőni.

Az Unibetnél az akciókat egy-egy eseményhez kötik, de ha az pontos feltételekben nem szerepel külön sportág vagy esemény megjelölés, akkor mást is beleszámolnak.

Ha minden áron wimbledoni teniszen akarja lejátszani valaki a mai promót, akkor érdemes csak kicsivel éjfél előtt aktiválni, mert onnantól 24 órán keresztül él az ajánlat, azaz holnap is lehet dolgozni rajta. 

Igen én is észrevettem korábban, hogy a promó adott eseményhez kötődik, aztán a kockázatmentes fogadás már nem, még ha úgy is volt korábban megfogalmazva. A 15 000-es fogadást is egy wimbledoni kombira toltam be, nem a copa döntőre (bejött).
Viszont ez a wimbledoni "az 5. fogadás kockázatmentes" promó meglepett, mert nekem a leírás alapján tök egyértelmű volt, hogy csak arra érvényes. Azokra a fogadásokra. De hát az Unibet ezeket a dolgokat elég rugalmasan kezelte korábban is. Gondolhattam volna, hogy nem.
Na mindegy, ezekben a hetekben egyébként is alig van valami értelmes a teniszen kívül...
Bár a Mikronézia U23-ra most már ránézek élőben az utolsó meccsen... ;D