Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 13, 2017, 13:36:30

A magyar kézilabda válogatott Németország ellen kezdi meg szereplését a világbajnokságon, most pedig különösen megéri élőben fogadnod a meccsre!


Helyezz el egy élő fogadást legalább 3000Ft téttel, az Unibet pedig hétfőn egy 1500Ft-os ingyenes fogadást ír jóvá számládon! Ne feledd, a mérkőzést élőben nézheted az Unibet TV-n!

Hogyan működik?

1. Iratkozz fel a promócióra (előbb regisztrálj ha nincs számlád!)
2. Helyezz el egy élő fogadást a Magyarország-Németország találkozóra 3000Ft téttel (csak single fogadások, min. odds: 1.40)
3. Számládon január 16-án 19:00-ig egy 1500Ft-os ingyenes fogadást írnak jóvá.
4. Az ingyenes fogadást csak a kézilabda vb mérkőzéseire lehet használni.


Részvételi feltételek:

A promócióban csak magyar játékosok vehetnek részt.
A promócióban való részvételhez feliratkozás szükséges.
A promócióban való részvételhez élőben kell fogadnod a Magyarország-Németország mérkőzésre legalább 3000Ft-tal. A feljogosító fogadás csak és kizárólag single fogadás, minimum oddsa 1.40.
Azok a játékosok, akik teljesítik a promóció feltételeit, január 16-án 19:00-ig egy 1500Ft-os ingyenes fogadást kapnak, amit a kézilabda vb mérkőzéseire lehet felhasználni.
Az ingyenes fogadás esetében a tétet mi álljuk. Amennyiben a fogadásod nyer, úgy a számládon a téted x szelvény oddsa - tét összeg kerül jóváírásra készpénz formájában, arra semmilyen forgatási követelmény nem vonatkozik.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat visszavonására.
Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.
Valaki megkapta már az 1500 ft freebetet ezért?

Idézetet írta: Zzz Dátum január 16, 2017, 14:22:56
Valaki megkapta már az 1500 ft freebetet ezért?

Én még nem, de szinte sosem sikerül időben jóváírniuk az ilyen bónuszokat...

Még van rá 7 percük, hátha!  :)

Nekem jött imail-en hogy jóváirnak 1500ft.amit ma 23.59ig lehet felhasználni!Persze semmi nem történt.Alizkával beszélgettem,de nem jutottunk zöldágra.Nagy átbaszás az egész! :-(

#393 január 16, 2017, 20:06:13, Knapp
Az Ingyenes fogadások (tehát nem a bónuszok között) nálam ott van már 3000 ft (1500-at ígértek, szóval megint átvertek, hehe), amit kézilabdára lehet felhasználni!
01.22. a lejárata.

Kiegészítés: meccs előtti kézilabda fogadásnál nem jelenik meg az opció, valószínűleg csak élőben lehet eljátszani.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2017, 20:03:36
Az Ingyenes fogadások (tehát nem a bónuszok között) nálam ott van már 3000 ft (1500-at ígértek, szóval megint átvertek, hehe), amit kézilabdára lehet felhasználni!
01.22. a lejárata.

Kiegészítés: meccs előtti kézilabda fogadásnál nem jelenik meg az opció, valószínűleg csak élőben lehet eljátszani.

Én is erre gondoltam, hogy majd élőre lehet felhasználni, de sajnos nem jó élőre sem, most tették ki az élő kínálatba a horvát-fehérorosz meccset, de nem kínálja fel az ingyenes fogadást.
(ha jól emlékszek, akkor az elérhető ingyenes fogadásoknál szokta jelezni, amit fel is lehet használni, most pedig a függőben lévőnél jelzi ezt az ingyenfogadást, szerintem ez lehet a baj)

Idézetet írta: Salvio Dátum január 16, 2017, 20:17:47
Én is erre gondoltam, hogy majd élőre lehet felhasználni, de sajnos nem jó élőre sem, most tették ki az élő kínálatba a horvát-fehérorosz meccset, de nem kínálja fel az ingyenes fogadást.
(ha jól emlékszek, akkor az elérhető ingyenes fogadásoknál szokta jelezni, amit fel is lehet használni, most pedig a függőben lévőnél jelzi ezt az ingyenfogadást, szerintem ez lehet a baj)

Ha most tennéd fel, az elvileg nem számítana élőnek, mert még nem megy a meccs.
Van rá esély, hogy úgy oldották meg, hogy csak a meccsek ideje alatt legyen elérhető. 10 perc múlva kiderül.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2017, 20:35:23
Ha most tennéd fel, az elvileg nem számítana élőnek, mert még nem megy a meccs.
Van rá esély, hogy úgy oldották meg, hogy csak a meccsek ideje alatt legyen elérhető. 10 perc múlva kiderül.

Kíváncsi vagyok, de szerintem nem fog akkor sem működni.
(itt Unibeten már az is élőnek számít amikor kiteszi az élő kínálatba, nem kell megvárni a kezdést, ha jól tudom Sportingbeten voltak ilyen gondok, hogy a félidőben tett fogadás nem számított élőnek)

Nálam nem működik most sem.
Szerintem reklamálj te!
A te hangod mélyebb!   ;D

Nem reklamáltam kivételesen ;D, de mostmár az elérhető ingyenes fogadásnál látszik és működik élő fogadásra és meccs előttire is és már nem csak kézi vb-re lehet vele fogadni.

#399 január 17, 2017, 00:26:22, Knapp
Idézetet írta: Salvio Dátum január 16, 2017, 22:09:03
Nem reklamáltam kivételesen ;D, de mostmár az elérhető ingyenes fogadásnál látszik és működik élő fogadásra és meccs előttire is és már nem csak kézi vb-re lehet vele fogadni.

No, az enyém még nem került át, ugyanúgy a Függőben van.

Kiegészítés: most arra tippelek, hogy ha fogadok a kézilabda vb-re, akkor lesz elérhető a bármire használható 3000 ft-os ingyenes fogadás.   ::)

#400 január 21, 2017, 13:35:53, Knapp
Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2017, 23:35:21
No, az enyém még nem került át, ugyanúgy a Függőben van.

Kiegészítés: most arra tippelek, hogy ha fogadok a kézilabda vb-re, akkor lesz elérhető a bármire használható 3000 ft-os ingyenes fogadás.   ::)

Végül másnap törölték a 3000 ft-os "elérhetetlen" ingyenes fogadást és egy 1500 ft-osat adtak helyette...

Más: ma és holnap is van akció, a mai megint egy kvízjátékkal indul, ahol ki kell találni a valós feltételeket!  :)
Vajon 1.4 vagy 1.5 a minimum szorzó? A 6000 ft-ot egy tétben kell feltenni a Freiburg - Bayern meccsre, vagy mehet apránként is?
A promó leírásából azt a verziót olvasod ki, amelyik neked szimpatikusabb. Aztán majd az unibet utólag eldönti, hogy jól tippeltél-e!   ;D

Sziasztok! Kaptam bónuszt az Unibetnél ,de nem tudom feltölteni,mert már ott megakadtam,hogy el sem tudom fogadni a bónuszt.Ugyanis az elfogadom szó felett van egy kör abba kell belekattintani,de én hiába csinálom nem reagál.Így viszont nem tudok tovább lépni a befizetés menüre.Az Unibetnek írtam, de még nem válaszoltak. Van valakinek valami ötlete ,hogy mi lehet a baj?


Kövesd élőben és fogadj a nap mérkőzésére, a Horvátország - Norvégia férfi kézilabda-vb elődöntőre, s az Unibet hétfőn egy 1.500 forint értékű ingyen fogadást ír jóvá számládon.


Hogyan működik?

1. Amennyiben nincs még Unibetes számlád, akkor regisztrálj (ha általunk regisztrálsz, akkor egy extra 5.000 forintos ingyen fogadásban is részesülsz).
2. Iratkozz fel a promócióra.
3. Csak élő fogadások számítanak. Minimum odds: 1.40!
4. Az ingyenes fogadást csak a kézilabda vb mérkőzéseire lehet használni.
5. Akár nyer a fogadásod, akár veszít, egy 1500Ft-os ingyenes fogadást írnak jóvá a számládon hétfőn.


Részvételi feltételek:

A részvételhez fel kell iratkoznod.
6000Ft a minimális tét a részvételhez. Ez lehet egy vagy több különböző fogadás.
Élő fogadásonként legalább 1,40 vagy magasabb szorzóval kell megtenni a téteket.
Ez az ajánlat csak 2017. január 27-én, a Horvátország-Norvégia meccs ideje alatt érvényes (20:45).
Az ingyenes fogadást csak akkor kapod meg, ha 6000Ft értékű tétet teszel fel élő fogadásra és feliratkoztál a promóciós oldalon.
A jogosult játékosok ingyenes fogadásukat 2017. január 30. 19:00-ig kapják meg.
Elérhető ingyenes fogadásaidat ezen az oldalon tekintheted meg.
Az Ingyenes fogadásból származó kifizetések nem tartalmazzák a tétet.
Legfeljebb egy ingyenes fogadást nyerhet egy játékos.
A Cash-Inre került fogadások nem számítanak.
Mérkőzés előtti fogadások nem számítanak.
A rendszerfogadások nem számítanak.
Az Unibet fenntartja az ajánlat bármely időpontban történő visszavonásának jogát.
Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Olyan kérdésem lenne hogy a bónuszaimnál most fogadtam el egy olyat hogy 4 élő fogadás 1500 ft értékben és az 5. kockázatmentes de nekem a számlám Eurós tehát mennyit kell feltennem min hogy az 1500 meglegyen milyen érfolyammal számolja az iroda? Most 5 Eurova tettem lehet az kevés? Jah és lehet kombi is az élő fogadás csak legyen közte 1,40 feletti odds vagy csak 1 esemény lehet rajta legalább 1,40 es?

10 eurós ingyen fogadás a Celticsre fogadván!

Ír hetet ünnepelhetsz az Unibeten, ahol ingyen fogadások várnak rád.

Fogadj a Boston Celtics mérkőzéseire március 16-19. között és minden alkalommal egy 10 euró értékű ingyen fogadást szerezhetsz.


Hogyan vehetsz részt a játékban?

1. Fogadj €10-val vagy többel egy Boston Celtics meccsre (legalább 1,40-szeres oddsal)
2. Szerezz €10 ingyenes fogadást a következő munkanapon 15:00-ig
3. Egy játékos egy meccsen €10 ingyenes fogadást kaphat (összesen max. €20-t)

Az ajánlat a következő meccsekre érvényes:

03.17. Boston Celtics @ Brooklyn Nets
03.19. Boston Celtics @ Philadelphia 76ers


Részvételi feltételek

A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod.
Az ingyenes fogadás csak a fent megjelölt Boston Celtics meccsekre tett első tétre érvényes
Az ingyenes fogadásért legalább €10-t fel kell tenni. Fogadhatsz nagyobb összeggel is, de az ingyenes fogadást csak €10 után kapod meg.
Egy játékos csak egy €10 értékű ingyenes fogadást kaphat/mérkőzés
Minimum odds 1.40X-es a Boston Celtics fent megjelölt mérkőzéseire
A Cash-inre került fogadások nem számítanak
Csak az egyszeres fogadások jogosultak visszatérítésre.
A €10-s ingyenes fogadást a következő munkanapon 15:00-ig írjuk jóvá. Minden ingyenes fogadási ajánlatot megtekinthetsz itt.
A játékon belüli ingyenes fogadásból származó visszatérítések nem tartalmazzák a tétet.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja ezt az ajánlatot.
Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.