Box

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: McCart Dátum december 27, 2012, 21:04:16
Annyira nem volt vicces, hogy sokáig meg sem mozdult.
De legalább te jól szórakoztál.

Szerencséje volt Marqueznek, hogy betalált ez a lucky punch, ha nem így lett volna leléptetik pár menettel később a vérző feje miatt.

Gondolom azért rendezik ezeket a meccseket, hogy az ember jól szórakozzon. Nem igazán hallottam még olyanról, hogy valaki box meccsen meghalt volna vagy ilyesmi. Ha 300-al Alonso belecsapódik a falba és mozdulatlanul ül a kocsiban akkor alap, hogy nem röhög és szórakozik rajta jót senki sem...de egy ilyen box meccsen ez kell. Jól pofán csapták és kiterült, majd felállt és a 23 millió dollárjával a zsebében elsétált! ;D

Nem akarok okoskodni, mert tényleg közöm nincs ehhez a sporthoz, de a kommentátorok szerint nem volt ez lucky punch. Marquez pontosan tudta mit miért tesz, és ne felejtsük el, hogy már előtte is bevert egyet amivel földre vitte Pacquiao-t....

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 27, 2012, 22:20:18
Gondolom azért rendezik ezeket a meccseket, hogy az ember jól szórakozzon. Nem igazán hallottam még olyanról, hogy valaki box meccsen meghalt volna vagy ilyesmi. Ha 300-al Alonso belecsapódik a falba és mozdulatlanul ül a kocsiban akkor alap, hogy nem röhög és szórakozik rajta jót senki sem...de egy ilyen box meccsen ez kell. Jól pofán csapták és kiterült, majd felállt és a 23 millió dollárjával a zsebében elsétált! ;D

Nem akarok okoskodni, mert tényleg közöm nincs ehhez a sporthoz, de a kommentátorok szerint nem volt ez lucky punch. Marquez pontosan tudta mit miért tesz, és ne felejtsük el, hogy már előtte is bevert egyet amivel földre vitte Pacquiao-t....

Gondolom a Forma-1et is azért rendezik, hogy szórakozzon az ember. Ha azon nem túl elegáns teliszájjal röhögni akkor ezen sem.
Attól, hogy nem te nem hallasz róla még sajnos történnek ilyen esetek de szerintem józan paraszti ésszel is felfogható, hogy nem épp egészséges eszméletre ütni valakit.

Ahogy Manny is padlóztatta előtte Marquezt. Tekintve, hogy az adott pillanatban Pacquiao vezetett a pontozóknál, a mexikói fejéből pedig egyre inkább ömlött a vér ill. közvetlen az ütést megelőzően Marquez rálépett a lábára ezáltal tulajdonképpen beleesett az ütésbe mondhatjuk, hogy lucky punch.

Box szégyene volt tegnap amit Madárral csináltak. Undorító. Ilyen világban élünk.

Idézetet írta: Botika Dátum március 31, 2013, 13:57:14
Box szégyene volt tegnap amit Madárral csináltak. Undorító. Ilyen világban élünk.

Abszolút egyetértek!  :ok:

A gála színvonala elég alacsony volt, Erdei és a kazah meccse jó, a többi gyenge volt. Gracsov megnyeri a döntőt nem kérdés, mivel a másik elődöntőben semmi küzdelmet nem mutattak. A főmeccsen a kazah brutálisan kiütötte a japánt!  :ok:

A las vegasi már színvonalasabb volt, a felvezető mérkőzések közül ugyan szinte mind az első menetben dőlt el, így elég sok szünet volt a mérkőzések között, de a főmeccsért megérte virrasztani, 10 mérkőzés közül messze a legjobb volt.

alvarado-rios viszont bőven kárpótolt mindenért :)

Pacman  :) Neki szurkoltam több okból is (fogadás, a múltkori csalás miatt, feleségem fülöp-szigeteki), de már nagyon le van harcolva az öreg  ;D Ezt csak azért nyerte meg, mert múltkor csúnyán elbántak vele, legjobb esetben is döntetlen volt, de hogy ilyen sima biztosan nem, az száz. Ha még összehoznak neki valami nagyobb nevet, lehet veretni.

De várom már, hogy végre egy valamirevaló ökölvívóval is találkozzon ez a suta Fury  :laugh:  Nagyon el lesz csapva...

Legalább szórakoztató egy figura. Valószínű, hogy maga sem hiszi el komolyan, amiket nyilatkozik. Végül is nem árt senkinek, nem haragszom rá, de látni akarom már, hogyan fog viselkedni egy verés alatt, után, a kamerák előtt. Gondolom majd valami sérülésre fogja kenni, ha kikap, hogy csak félgőzzel tudott küzdeni  ;D  Egyes vélekedések szerint Wilder-t még csak-csak legyűrné, de valószínűbb, hogy Klicskó fogja megleckéztetni.



#1615 április 07, 2015, 00:09:31, iLogic
Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum március 28, 2015, 18:32:39
Bob Sapp-kategória

Shannon Briggs vs Zoltan Petranyi Fantastic KO 1 in Panama

Petrányi beteljesítette az álmát. Leverték, de legalább egy nagy névvel is bunyózhatott (ezt Koko elmondhatja magáról?). Kvázi ingyen megverette magát az álmai miatt. Én becsülöm. Mások meg röhögnek rajta. Lelkük rajta.
Sajnos ennyi a magyar box. 

Nézem itt a Mayweather-Pacquiao meccs oddsait, és meglepődtam, hogy 1.44-et adnak a Mayweatherre.

De nem is ezért jöttem, egy kérdésem van:
A bet365-nél a fogadási opcióknál ott van, hogy leütést szerez (igen/nem). Kérdem én, ez arra vonatkozik, hogy padlózik-e valamelyik? Tehát ha megteszem, hogy Floyd leütést szerez, az azt jelenti, hogy Manny-re számolni kell? Vagy itt a leütés kiütést akar jelenteni?

Továbbra is tartom azt, hogy 3-4-5 éve nagyobb meccs lett volna. A show miatt lesz 6-7 menet, aztán Mayweather kiütéssel nyer.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 21, 2015, 17:20:09
Továbbra is tartom azt, hogy 3-4-5 éve nagyobb meccs lett volna. A show miatt lesz 6-7 menet, aztán Mayweather kiütéssel nyer.
Floyd mostanaban mar nem nagyon ut ki senkit es akik kemeny penzeket pengetnek az USA-ban egy-egy PPV-ert azok nem szeretik a 2-3 menetes meccseket, szoval szerintem vegigmegy.
Aztan tokmindegy ki nyer, karacsonykor ugyis lesz visszavago.

Idézetet írta: junglefever Dátum április 21, 2015, 17:57:42
Floyd mostanaban mar nem nagyon ut ki senkit es akik kemeny penzeket pengetnek az USA-ban egy-egy PPV-ert azok nem szeretik a 2-3 menetes meccseket, szoval szerintem vegigmegy.
Aztan tokmindegy ki nyer, karacsonykor ugyis lesz visszavago.

Egyetértek veled,nagyon kicsi az esélye a kiütésnek,Floyd kevés komoly bunyóst K.O.-zott pályafutása során.Az utóbbi években meg már keveset is kockáztat,amíg így védekezik senki nem veri meg.Sajnos Pacman is lassabb lett így nem sok esélyét látom hogy győzzön de szurkolok neki.Hajrá Pac!