SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: horzol Dátum április 24, 2014, 07:24:49
1napig nem lehetett tippet tenni a 3 nyolcaddöntös napbol! Ezért nem lett meg a szükséges 5 tippem, locsolkodás ide vagy oda,erre oda kellene figyelni!!! :redchug:

Elnézést a késői startért.

Sziasztok! valamiért már tegnap óta nem hagy tippelni... Bármennyit is írok be tétnek mindig azt írja, hogy 100 és 1000 között kell, hogy legyen...

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 22, 2014, 12:16:45
Sziasztok! valamiért már tegnap óta nem hagy tippelni... Bármennyit is írok be tétnek mindig azt írja, hogy 100 és 1000 között kell, hogy legyen...

Öööö...nem akarlak elszomorítani, de tudod, nem jutottál be a rájátszásba.

Idézetet írta: Milan Dátum június 22, 2014, 15:44:49
Öööö...nem akarlak elszomorítani, de tudod, nem jutottál be a rájátszásba.
Upp... Tényleg, én néztem el... Kösz a gyors választ! :)

Sziasztok! Olyan előfordulhat hogy egy tippem eltűnik? Tegnapról csak 1 tippemet látom közben pedig 2 tippeltem és csak azt látom ami függőben van.

Idézetet írta: Lancer Dátum július 05, 2014, 09:51:57
Sziasztok! Olyan előfordulhat hogy egy tippem eltűnik? Tegnapról csak 1 tippemet látom közben pedig 2 tippeltem és csak azt látom ami függőben van.
Erre ne vegyél mérget!

Jelen állás szerint 10 tipped van megjátszva. Feltételezve hogy a két függőben lévő tipped is a szokásos 1000-el van megtéve az egyenleged jó. Ha eltűnt volna bármilyen tipp egy 1000-s lógna a levegőben.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 05, 2014, 11:23:49
Erre ne vegyél mérget!

Jelen állás szerint 10 tipped van megjátszva. Feltételezve hogy a két függőben lévő tipped is a szokásos 1000-el van megtéve az egyenleged jó. Ha eltűnt volna bármilyen tipp egy 1000-s lógna a levegőben.

Az jó csak tudnám miért nem játszottam meg a másikat akkor.

Olyan nincs, hogy eltűnik a tipp.

Máskor ellenőrizd a beküldöttek közt.

Az SPF kupa lényege, hogy a rájátszásban - sem - láthatják az ellenfelek az aznapi tippet. Pláne nem fer ez az elődöntőben és az utolsó napon. Legalábbis eddig ez így volt. Vagy valamiről lemaradtam ????

Csak én látom az ellenfelem tippjét és én vagyok "előnyben" de mindegy is, hisz ez csak egy játék. Előnyöm ellenére ( hogy láthatom az ellenfél egy már ma lezárt tippjét ) is vesztésre állok, de állok elébe.  :beerchug: Iszom egy sört és a jövő hónapban ügyesebb leszek.

Idézetet írta: csungi Dátum július 27, 2014, 19:12:36
Az SPF kupa lényege, hogy a rájátszásban - sem - láthatják az ellenfelek az aznapi tippet. Pláne nem fer ez az elődöntőben és az utolsó napon. Legalábbis eddig ez így volt. Vagy valamiről lemaradtam ????

Tudtom szerint ez soha nem volt így, mert nyilvánosak voltak a tippek, úgy a selejtezőben, mint a rájátszásban.

Idézetet írta: Milan Dátum július 28, 2014, 15:29:24
Tudtom szerint ez soha nem volt így, mert nyilvánosak voltak a tippek, úgy a selejtezőben, mint a rájátszásban.

Hát régebben nem láthattad a rájátszásban az ellenfeleid tippjeit. Ez volt benne a lényeg.  :beerchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum július 28, 2014, 15:49:18
Hát régebben nem láthattad a rájátszásban az ellenfeleid tippjeit. Ez volt benne a lényeg.  :beerchug:

Nem keverjük véletlenül a játékokat? SfTotón emlékszem ilyesmire.

Azért is furcsa, mert tudtom szerint semmit nem változtattunk a játékban, szóval csak úgy nem tűnhetett el a "tiltás".

Idézetet írta: Milan Dátum július 28, 2014, 15:52:45
Nem keverjük véletlenül a játékokat? SfTotón emlékszem ilyesmire.

Azért is furcsa, mert tudtom szerint semmit nem változtattunk a játékban, szóval csak úgy nem tűnhetett el a "tiltás".

Tuti nem keverem a játékot, igaz hogy 2-3 hónapja játszottam utoljára. A rájátszásban nem láttad az ellenfeleid tippjeit, csak másnap, mikor már kiértékeltétek.

Lehet az kavart be, hogy az utóbbi időben néhány alkalommal besegítettem Várda Pistinek, viszont én napközben folyamatosan javítottam a tippeket, ahogy véget ért a meccs, Várda pedig - általában - másnap reggel végzi el a napi egy kiértékelést.  ;)