PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában






Van itt egy összeg, mit jelent? Ezt kéne még megforgatnom, hogy kifizethetővé váljon?

Az a nyitott fogadások összege.

Gondoltam, csak kizártam, mivel nem is volt akkor egy nyitott fogadásom sem, mind ki volt értékelve... beragadhatott valamiért. Kösz.

Tegnap este kapott e-mailből az jön le nekem,hogy akinek eddig USD-ben volt a számlája, azt "eurosítják" mostantól.

Nem kaptam, az ügyfeleik jó részét el veszítenék ha ez igaz.
Másold már be, köszi.

Én is kaptam e-mailt, pedig eurós a számlám. Itt a tartalom:
Norbert,

Due to a change in our card processing provider, all transactions for customers with USD Pinnacle Sports customer accounts will now be processed in EURO.

For any questions please contact our Customer Service Department from the email address below.

Thank you very much for your patience in this matter.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports

Bank kártyára vonatkozik...
Szóval nekem 8

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 03, 2015, 20:39:23
Én is kaptam e-mailt, pedig eurós a számlám. Itt a tartalom:
Norbert,

Due to a change in our card processing provider, all transactions for customers with USD Pinnacle Sports customer accounts will now be processed in EURO.

For any questions please contact our Customer Service Department from the email address below.

Thank you very much for your patience in this matter.

Kind regards,

Customer Service Department
Pinnacle Sports

Ugyanez jött nekem is.

1 órája nem tölt be az oldal..

Valószínűleg még tart a karbantartás.


"To celebrate the Mayweather vs Pacquiao fight on May 2nd, the biggest fight in boxing history, we're giving you the chance to win $1,000 in your account and a signed Manny Pacquiao glove.

To be in with a chance of winning this amazing prize all you need to do is place one $5 bet on the big fight, pre-match or live."

Ritka promók egyike (mondjuk az esély nem sok rá)  ;) Viszont 1,55 Mayweather!

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 02, 2015, 12:49:19
"To celebrate the Mayweather vs Pacquiao fight on May 2nd, the biggest fight in boxing history, we're giving you the chance to win $1,000 in your account and a signed Manny Pacquiao glove.

To be in with a chance of winning this amazing prize all you need to do is place one $5 bet on the big fight, pre-match or live."

Ritka promók egyike (mondjuk az esély nem sok rá)  ;) Viszont 1,55 Mayweather!
Abban hol a value?  :)
A visszavagoban lesz az igazi gigantikus della, visszavago meg csak akkor lesz ha Manny nyer.
Toldd fel azt az otost Manny-re! ;D 8)

Idézetet írta: junglefever Dátum május 02, 2015, 13:11:43
Abban hol a value?  :)
A visszavagoban lesz az igazi gigantikus della, visszavago meg csak akkor lesz ha Manny nyer.
Toldd fel azt az otost Manny-re! ;D 8)

Több mint sok más helyen  ;) Üzleti érdek ide vagy oda, én nem nézem ki a mostani Mannyből hogy nyer.

Mi a rák van a pinnacle-vel???!?! belépés után az egyenlegem sem jelenik meg, csak tölt ezerrel, és fogadni se tudok!!!  :o:

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum május 04, 2015, 19:20:12
Mi a rák van a pinnacle-vel???!?! belépés után az egyenlegem sem jelenik meg, csak tölt ezerrel, és fogadni se tudok!!!  :o:
Rájöttem hogy csak a classic view nem jön be. Belépés utána átváltottam asian view-ra és ott már tudtam fogadni :) fyi.