BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nézd meg a poker részlegnél is,
:ok:

Ott sincs  >:(,csak egy hasonló 0.
Na talán holnap.

Idézetet írta: ede Dátum április 10, 2014, 20:05:38
Ott sincs  >:(,csak egy hasonló 0.
Na talán holnap.
Jelezd az ügyfél szolgálatnak, mert holnap se lesz rajta. Skrill/netelleres befizetés azonnali.

#138 április 10, 2014, 20:38:12, bendehal
Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 08, 2014, 16:59:03
Köszi az infót. Igazából egy tippjáték miatt fizetek be ide, de a bónusz is jól jön. Láttam egy 100% os kezdőt is 30 euró erejéig, de nem tudom, hogy az a kód él e még.

A kód él, a bookie oddsai borzalmasak 87% payout. Ha magyar nyelvre váltasz terms magyar nyelven lesz, és akkor dobja ki hogy 100% bónuszra vagy jogosult.  ;)

Idézetet írta: bendehal Dátum április 10, 2014, 20:19:40
A kód él, a bookie oddsai borzalmasak 87% payout. Ha magyar nyelvre váltasz terms magyar nyelven lesz, és akkor dobja ki hogy 100% bónuszra vagy jogosult.  ;)
Köszi, ránézek, gondolom arra még ügyelni kell, hogy skrillt nem szabad használni a promó kódnál. Marad az abaqoos.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 10, 2014, 22:09:56
Köszi, ránézek, gondolom arra még ügyelni kell, hogy skrillt nem szabad használni a promó kódnál. Marad az abaqoos.
Skrill-es befizetéssel is érvényes a bónusz.

Idézetet írta: bendehal Dátum április 10, 2014, 22:40:53
Skrill-es befizetéssel is érvényes a bónusz.

Köszi az infót, akkor fejlődnek.

"A játékosoknak a Bónusz összeget + Befizetett összeget, amely bónuszként lett felhasználva (Bónusz egyenleg), 4-szer kell megforgatni, legalább 10 fogadáson, maximum 25€-os (20£, 30$) fogadási összeggel, mielőtt kifizetést igényelhetnek. Tehát az egész bónusz teljesítésének feltétele 200€ (160£, 240$)"

Ha többet fizetek be, akkor a befizetési többlet nem kerül forgatási kényszerbe, értem ezalatt azt, ha pl 40 eurót fizetek be, akkor a rolloverbe csak 25 euró erejéig kell a forgatás a depositból?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 11, 2014, 11:49:53
"A játékosoknak a Bónusz összeget + Befizetett összeget, amely bónuszként lett felhasználva (Bónusz egyenleg), 4-szer kell megforgatni, legalább 10 fogadáson, maximum 25€-os (20£, 30$) fogadási összeggel, mielőtt kifizetést igényelhetnek. Tehát az egész bónusz teljesítésének feltétele 200€ (160£, 240$)"

Ha többet fizetek be, akkor a befizetési többlet nem kerül forgatási kényszerbe, értem ezalatt azt, ha pl 40 eurót fizetek be, akkor a rolloverbe csak 25 euró erejéig kell a forgatás a depositból?

Sután van megfogalmazva, de az a logikus, ha csak azt a részt kell forgatnod, amellyel bónuszt is aktiváltál.
Mindenesetre én nem kockáztatnék, nem fizetnék be egy fillérrel (centtel) sem többet első alkalommal...

#144 április 11, 2014, 13:59:46, ede
Idézetet írta: bendehal Dátum április 10, 2014, 20:16:38
Jelezd az ügyfél szolgálatnak, mert holnap se lesz rajta. Skrill/netelleres befizetés azonnali.
Nem semmi ez az iroda. Rászóltam az ügyfélszolgálatra, aztán visszaírtak magyarul, hogy angolul válaszolnak  ;D. Aztán írtam nekik angolul, mire az euroban nyitott számlámon - amire befizettem 25€-t - most ott van 64 dollár :ok:
Megpróbálom átnyerni valahova, ráadásul tökölhetek az átváltásokkal.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 11, 2014, 11:53:47
Sután van megfogalmazva, de az a logikus, ha csak azt a részt kell forgatnod, amellyel bónuszt is aktiváltál.
Mindenesetre én nem kockáztatnék, nem fizetnék be egy fillérrel (centtel) sem többet első alkalommal...

Ok, így teszek.

Azért az első befizetés után járó bónuszra kérdezzetek rá előtte, mert attól függően ír más-más feltételeket, hogy angolul vagy magyarul olvasod az oldalt!
A magyar nyelvű leírásban az is szerepel, hogy magyaroknak nem jár a bónusz!   ???

Ugyanakkor korábban a Skrill és Neteller befizetés után sem járt, ez a pont az angol és a magyar verzióból is eltűnt.
(ugyanez igaz a mobilbónuszra is)

Én 2 hónapja regisztráltam hozzájuk (meg is bántam ahogy meg láttam az oddsaikat, de live-ba lehet találni náluk remek szorzókat  :beerchug:)
Skrillel fizetem be bónuszt rögtön jóvá írták ki is fizetek,  igaz 3 napba telet nekik.
Nem kizárt hogy azóta változtattak rajta és minket kizártak.

Ezzel a befizetési bonusszal van valakinek valami tapasztalata, hogy érdemes e kihasználni? Ahogy a leírásból kiveszem csak élő fogadás számít a forgatásba, minimum tízszer kell megforgatni az előírt összeget, és legfeljebb 15 Euróért lehet fogadni.


Make a Deposit at BetRedKings using deposit code:
MASTERS and get a 50% deposit bonus up to €15 (£15, $15). The bonus can be used only on Live bets.

Terms and conditions

The Reload Live Bonus offer is valid until 20 April
The deposit bonus offer can be found from your account under active promotions.
This is a 50% deposit bonus up to €15 (£15, $15) . If you deposit €30 you will receive €15 immediately to your Bonus account and that money cannot be withdrawn until the whole bonus is wagered.
Players must turnover their Bonus amount 10 times on at least 10 live bets with a maximum bet amount of €15 (£15, $15) before you are able to withdraw. The Deposit amount must be wagered at least once.
Players are required to place their bets with odds 1.8 or greater for them to be valid for the turnover calculation.
Only fully settled bets (ie bets that result in a win or loss) will count towards wagering
Minimum deposit is $/€/£ 10
You are not allowed use the bonus balance to bet on the same game twice e.g. You cannot make 2 x €15 bets on the same game
Bonus is valid for 30 days. After 30 days, the bonus balance amount will expire.
There is only one bonus/refund per person/household/IP-address allowed within the network.
Any abuse of the offer will lead to the closure of account and no refund of the deposit.
We reserve the right to stop any withdrawal attempt if any kind of abuse is found.
BetRedKings accepts no responsibility for losses incurred through use of the Bonus.
Our bonuses are intended for recreational players only and BetRedKings may in our sole discretion limit the eligibility of customers to participate in any promotion.
Deposit bonus excludes the following: Outrights (Winner) and AntePost Horse racing.
BetRedKings reserves the right to change the terms and conditions of this promotion at any time and it is your responsibility to periodically check here for changes and updates.
Standard Terms & Conditions Apply.
BetRedKings reserves the right to limit the eligibility of a customer to participate in a promotion or exclude players from a promotion for any reason, or to withdraw an offer at any time. No correspondence will be entered into.

Most forgatom a 100% első befizetési kezdőbónuszt, 30 dollárra adnak 30 at, kód nem kell, a bónuszt külön számolja, 240 dolláros rollover szükséges a kifizetéshez min 2 es oddson. Én csak kosárban utazom szinte, az oddsok sokszor jobbak is, mint más helyen, skrilles befizetés után nem kérnek személyazonosítást, legalábbis ezt írta a support.