188Bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gabor88888 Dátum december 19, 2014, 11:49:00
Ez kurva jó, úgy tudtam, hogy az ázsiai irodák nem korlátoznak, na most két napja a max felrakható tétem 0,3 és 10 € között mozog. Egy Bundesliga meccsre 10 eurót engedne feltenni ez a nyomorult iroda, egy török másodosztályra 0,3 eurót!  :noway:

Miket raktál?
A nagyon elszúrt oddsaikat általában törölni szokták.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 19, 2014, 12:04:39
Miket raktál?
A nagyon elszúrt oddsaikat általában törölni szokták.

Ez változó, spanyol 4-től a magasabb ligákig mindent toltam náluk. Májusban nyitottam számlát, eddig bírták. Az előbb írtam egy másik fórumon is, ott többen válaszolták, hogy az utóbbi egy évben elég gyakori ennél az irodánál a korlátozás. Érdekes, hogy pl. a bet365 nem korlátozta a számlámat, pedig ott 80 százalékban ilyen cseh U19 meg hasonló meccseket pakoltam idén, általában max tét alatt pár euróval. Ja, és pl. a Ladbrokes is csak pár nappal a Magyarországról történt kivonulásuk előtt dobott egy korlátozást a számlámra, addig semmi gond nem volt, pedig általában az európai bukikra jellemző, hogy korlátoznak.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum december 19, 2014, 12:34:05
Ez változó, spanyol 4-től a magasabb ligákig mindent toltam náluk. Májusban nyitottam számlát, eddig bírták. Az előbb írtam egy másik fórumon is, ott többen válaszolták, hogy az utóbbi egy évben elég gyakori ennél az irodánál a korlátozás. Érdekes, hogy pl. a bet365 nem korlátozta a számlámat, pedig ott 80 százalékban ilyen cseh U19 meg hasonló meccseket pakoltam idén, általában max tét alatt pár euróval. Ja, és pl. a Ladbrokes is csak pár nappal a Magyarországról történt kivonulásuk előtt dobott egy korlátozást a számlámra, addig semmi gond nem volt, pedig általában az európai bukikra jellemző, hogy korlátoznak.

Azért nem korlátoznak mert csah u19-et pakolsz.
Könnyen lehet hogy sokvolt az arb 188-nál.
bet365-nél meg néhány belefér mert elég tré oddsokat adnak azokra.

#63 december 19, 2014, 13:16:08, gabor88888
Idézetet írta: bendehal Dátum december 19, 2014, 13:02:26
Azért nem korlátoznak mert csah u19-et pakolsz.
Könnyen lehet hogy sokvolt az arb 188-nál.
bet365-nél meg néhány belefér mert elég tré oddsokat adnak azokra.

Nem szoktam arbolni, és viszonylag kerek összegeket raktam általában, szóval nem ilyen 117,45 euro meg hasonló téteket.
Ami még érdekes, hogy kifizetésnél általában azonnal megjön a lé (1-2 másodperc alatt a skrillen van), most ki akartam kérni a teljes egyenlegemet, és egyelőre függőben van a kérelmem.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum december 19, 2014, 13:13:35
Nem szoktam arbolni, és viszonylag kerek összegeket raktam általában, szóval nem ilyen 117,45 euro meg hasonló téteket.
Ami még érdekes, hogy kifizetésnél általában azonnal megjön a lé (1-2 másodperc alatt a skrillen van), most ki akartam kérni a teljes egyenlegemet, és egyelőre függőben van a kérelmem.
Van hogy 6-8 órát is ülnek rajta, ez ritka.
Ha nincs megforgatva a kikért összeg legalább 1x, addig nem tudod kikérni.

Üdv!
Amint olvasom nem én vagyok az első, nekem is korlátozták a számlámat 0,3-10 euros tétekig, ligától függően.
Mindig fix összeggel játszottam, és elő vagyok fizetve tippszolgáltatókra. Ma reggel sikerült még utoljára a szokott pénzzel nyomnom, és utána egyszercsak se szó se semmi, jött a Krach...
Rögtön arra gondoltam hogy akkor kikell vennem a pénzt, és át kell tennem a többi "jó" irodába(pinnacle, sbobet , bet 365 accom van ezen kivül) Ki is utaltam a pénzem nagy részét, de mily meglepő nem jött meg rögtön , mint ahogy az szokott (neteller)
Kérdezném a járatosabb kollégákat, hogy feloldhatják e ezt, milyen indokkal tehetik meg, illetve mit javasolnak, ajánlanak most nekem?(máshol nyissak még accot? irjak levelet nekik hogy valami sablonszöveggel lerázzanak?)

Válaszokat, véleményeiteket előre is köszönöm!

Tehetsz egy próbát, de nem valószínű, hogy feloldják a korlátot. Ha hasonló irodát keresel, akkor ajánlom a Sbobet mellett a Dafabetet.

Sziasztok!
Van valami új hír ezzel az irodával kapcsolatban? Van egy 100%-os bónuzs amit kiszednék, de jó lenne tudnom mennyire megbízható ez az iroda.

Teljesen megbízható.

+1, teljesen megbízható, de szerintem a magyarok nem kapnak 100% befizetési bónuszt.
Igaz, én még csak 1-2 száz dollárt vettem ki egyszerre Skrillre, de nekem azt automatikusan tették, így mire beléptem a Skrillre, már ott volt a pénz  :beerchug:

Úgy látszik pár hónap alatt nagyot változott a világ náluk. Volt már skrilles be-, és kifizetésem, és én is úgy emlékeztem szinte egyből a számlán van a kikért zsé. Van náluk ez a 800 (4x200-as) hétvégi freeroll, és tegnap reggel 3. lettem. A 26 euróból még játszottam egy keveset majd dél körül kikértem, és semmi. Még visszavonható. Furcsálltam, elég rég játszottam náluk, így rákérdeztem kell-e dokumentum vagy valami. Semmi nem kell nekik, de még ülnek rajta. Hova lesz a világ, mindenki így belassul?  ;D

Nem tudom mi alapján korlátoznak. Havonta 2-3 fogadásom volt 1-200 € téttel, kizárólag nagy ligákra 1X2-re vagy AH05-re. Aztán most a max tét 10 €. Megkérdeztem a supportot, hogy vajon mi történhetett, de a válasz a szokásos neszesemmifogdmegjól. Kár érte.

Idézetet írta: ede Dátum január 15, 2016, 16:46:41
Nem tudom mi alapján korlátoznak. Havonta 2-3 fogadásom volt 1-200 € téttel, kizárólag nagy ligákra 1X2-re vagy AH05-re. Aztán most a max tét 10 €. Megkérdeztem a supportot, hogy vajon mi történhetett, de a válasz a szokásos neszesemmifogdmegjól. Kár érte.

Szerintem két dolog van. A számlák átnézését sokan csinálják, így attól is függ ki és mikor nézi meg és hogy dönt.
A másik az, hogy az utóbbi időben megsokszorozódott a tippajánlók száma és szerintem veszteségeket okoznak. Ezt valahogy ki akarják szűrni, korlátozni. A nagy gond az, hogy gyakorlatilag bárki megtehet bármit, te nem tehetsz semmit.

Valaki pókerezik ezeknél a majmoknál?

Kivonulnak tőlünk.  :(