Moneybookers VIP és Security token

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na engem végre Vip-nek jelez.
Azzal ugye nekik nem lehet gondjuk (max az irodáknak :D) ha minden nap a nagyobb rollokat kikérem skrillre, majd reggel visszatöltöm az irodákhoz, ezáltal pedig elvileg felgyorsítom a pontgyűjtést. De hát a security tokennel nagyobb biztonságban érzi az ember a pénzét a Skrillnél. ;)

Nem lehet gond, sőt, örülnek neki, hogy növeled a forgalmukat. Csak az irodáknál vigyázz, mert a legtöbb helyen egyszer meg kell forgatni a pénzt kifizetés előtt.

Csak óvatosan, vannak olyan irodák, ahol ha nem forgatod meg a befizetett összeget 3x vagy 5x a kifizetésnél elég komoly kezelési költséget is levonhatnak! Ja, és a skrill pontgyűjtési szabályzatában is olvastam valami olyasmit, hogy törölhetik a pontjaidat ha csak azért ki-be utalgatsz, hogy gyűljenek a pontok.

"3.3. Skrill reserves the right to disregard any transactions that Skrill in its sole but reasonable discretion deems to be an abuse of the VIP Loyalty Club Terms and Conditions, including but not limited to, transactions that have no commercial purpose, multiple transactions that are made to artificially increase the chance of winning or transactions that are not for the personal purpose of the VIP Loyalty Club member. VIP Loyalty Club members will be informed in all cases where Loyalty Points have been voided due to disregarded transactions."

https://www.skrill.com/en/vip/loyaltyclub/terms-and-conditions

Utaltam irodához pénzt,de a pontot nem írták a serleg mellé!?


Megjött nekem még múlthéten a token, elég korrekt, bár én maximálisan biztonságban érezném magam 4-5 karakterrel is. :D ;D
Attól tartok azért mi van, ha itthon vki ne adj Isten megnyomja, vagy én véletlen többször.. Mert a support elég lassú.

Idézetet írta: stdavid Dátum november 23, 2014, 02:22:26
Megjött nekem még múlthéten a token, elég korrekt, bár én maximálisan biztonságban érezném magam 4-5 karakterrel is. :D ;D
Attól tartok azért mi van, ha itthon vki ne adj Isten megnyomja, vagy én véletlen többször.. Mert a support elég lassú.

VIP support 1 órán belűl válaszol.

Most nézem a Silvernél is csak 500 euró az ATM-s max kivét? Eggyel feljebb már 5x annyi. Van itt Gold Leveles VIP?

Jelen.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 23, 2015, 05:51:58
Most nézem a Silvernél is csak 500 euró az ATM-s max kivét? Eggyel feljebb már 5x annyi. Van itt Gold Leveles VIP?

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 23, 2015, 05:51:58
Most nézem a Silvernél is csak 500 euró az ATM-s max kivét? Eggyel feljebb már 5x annyi. Van itt Gold Leveles VIP?

hello, igen...

ATM cash withdrawals

Bronze level: €250
Silver level: €500
Gold level: €2,500
Diamond level: €2,500

Idézetet írta: gomes66 Dátum június 23, 2015, 12:14:11
hello, igen...

ATM cash withdrawals

Bronze level: €250
Silver level: €500
Gold level: €2,500
Diamond level: €2,500

Akkor jót néztem. Azért durva hogy már a silverhez is mennyit kell forgatni rajta, és mégis meg van szabva mennyit vehetsz ki. (nyilván a többinél is, de azért az over félmilla az olyan mintha nem lenne limit).