Betfair, Olympic Sports, Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a három 'más iroda' korrektebb, mint a legismertebbek együttvéve - tisztelet a kivételeknek, mint a Bet365, Expekt, mondjuk Sportingbet.

A Canbetnek nem túl bő a kínálata, viszont amire van, ahhoz jók az oddsok, és 20% bónuszt ad az első feltöltésre, ami max. 100€ lehet, nekem legalábbis jóváírtak annyit. Máshol 50-et hirdettek, mondjuk az is valami, főleg amikor 'csak' 250 ajrót bírsz összeszedni deposit céljából. 3szor kell megforgatni a befizetett összeg + bónuszt.
A jó oddsokat főleg az NBA, MLB (baseball) és általában a focimeccsekre találja meg az ember. Meg hát ezek a fő sportágaik is.
Ja egy ingyen 20 eurós fogadás is jár még ama első befizetés mellé.
Minimum tét: 1$/1€


Olympic Sports - webcíme: thegreek.com/sports/home.asp

Kiváló NBA-, foci-, (akit érdekel, annak) basebalkínálat, némi tenisz, mind nagyon jó oddsokkal. Moneybookers-es első befizetés után jár 21% bónusz, max. 200 euró kb., és itt 4szer kell megforgatni a pénzt, úgy számoltam. Minden újrafeltöltéshez adnak 10% bónuszt. És ha valaki regisztrációnál beírja az account numbert, amelyet használsz, megkapod te is az ő befizetésének a 21%-át. Mindkét személy külön-külön kell igényelje mailben ezt a bónuszt tőlük. Egy ismerős után így elég jó kis pénzt írtak jóvá nekem néhány hete : )))
Minimum tét: 5$/5€


Betfair - na ezek aligha korlátoznak le bárkit is, nem úgy, mint a Betandwin  :crazy2:
Aki ismeri, annak nem kell bemutatni, aki nem, nézegesse meg, hogyan kell náluk játszani.
Ha kiegészítenék a B&W mindenféle kínálatával, abszolút verhetetlen lenne.
Valahol a fórumban már írtam a Betfairről egyébként. Elég gyors lett a kifizetés Moneybookersre, már kevesebb, mint egy óra. Minimum tét: 4$


És csak ismételni lehet: a Betandwinnel vigyázzatok! Nem ritka, hogy nagyon tévesen adnak meg oddsot, HC-t, időpontot. Te már tudod az eredményt, vagy hasonló, jól megpakolod... Erre ők nem csak törlik a fogadásodat, de képesek lekorlátozni a számlát, aztán csak nézel, hogy 3-4 euró a max tét, amit rakhatsz. Velem sosem fordult elő, de amióta fogadok, legalább százszor olvastam ilyen esetről. A kínálata alapján a legjobb iroda lehetne, a kicsinyessége miatt viszont közepes marad.
Hopp, most láttam, hogy már leírták a szép dolgokat a BetandLoseról, de mostmár nem törlöm, mert nem lehet elégszer hajtogatni  :icon_smile:

Teljesen egyetértek. A Betfairnek hihetetlen jó a kínálata, rengeteg live fogadás, outrightok sorozata, stb. Ráadásul a pénzt is hamar jóváírják.

Az Olympic is tényleg nagyszerű: az NBA line-/HC-, de leginkább a specialskínálata fantasztikus.

NBA-fogadásra még a Pinnacle is kíváló, nem ritkák az 1,95-1,98-as oddszok sem az NBA HC-re.

Idézetet írta: Trunks Dátum március 05, 2006, 11:19:55NBA-fogadásra még a Pinnacle is kíváló, nem ritkák az 1,95-1,98-as oddszok sem az NBA HC-re.

Igaz, a Pinnacle is nívós iroda. nem játszottam még ott, azért nem ugrott be. Meg hát a teljesség igénye enyhén szólva hiányzott a felsorolásból.

És a 10Bet is jó, bár nem egy ismert hely. Amolyan (Asian) HC - iroda, a híres-nevezetes NB1 is kapható náluk : )

Jah, csak tudjátok az a baj, hogy nincs magyar kezelőfelület...legalábbis nem nekem baj, hanem a többieknek.
Sokan akik fogadnak, ezt nyilványitják az egyik legfontosabb dolognak....s utána az igazán fontos dolgokat.
A Betfair -ről csak jó szavaim lehetnek...jah, s ne felejtsük, hogy a Betfair nem feltétlenül egy fogadóiroda, mármint egy olyan stilusú mint a SB , vagy B&W...hanem az oddsokat más felhasználok adják és azért történik az, hogy egyes mérközéseknél hatalmas a szorzó... :ok:

Igen, a magyar kezelőfelület biztos fontos azoknak, akik nem tudnak angolul.

Ha már a kíváló fogadóirodáknál tartunk, focira a Ladbrokes is igen hasznos lehet, remek oddszok, jó kínálat. Valamint az Interwettennek is vannak néha jó oddszai, érdemes bent tartani egy kis pénzt náluk is.

Tiszteletem Uraim Mindenkinek!

Uraim kellene nekem egy csöppnyi segitség.Hogyan tudok magasabb oddsot venni a Betfairen?
Példa: ARSENAL   -  EVERTON   1-re  1.30    X-re  3.80    2-re   5.00   oddsot adnak.Én meg azt mondom,hogy az EVERTON
megveri az ARSENAL-t  és a 2-re adott 5.00 odds helyett 15.00 oddsot szeretnék amire feltennék mondjuk 100 eurot és ha bejön, tutira nyernék 1500 eurot.

Ha valaki tud segineti akkor igen-igen megköszönném. :) :)

Idézetet írta: SomlóiGaluska Dátum július 16, 2006, 13:36:52
Tiszteletem Uraim Mindenkinek!

Uraim kellene nekem egy csöppnyi segitség.Hogyan tudok magasabb oddsot venni a Betfairen?
Példa: ARSENAL   -  EVERTON   1-re  1.30    X-re  3.80    2-re   5.00   oddsot adnak.Én meg azt mondom,hogy az EVERTON
megveri az ARSENAL-t  és a 2-re adott 5.00 odds helyett 15.00 oddsot szeretnék amire feltennék mondjuk 100 eurot és ha bejön, tutira nyernék 1500 eurot.

Ha valaki tud segineti akkor igen-igen megköszönném. :) :)
1. Soha nem fog neked senki 15-ös oddszot adni erre.

2. Rákattintasz az Everton melletti "Back" feliratra, és a baloldalon beállítod, hogy 15.00 legyen az oddsz, beírod a tétet, és ráklikkelsz a "Submit" gombra.

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor először olvad el a szabályzatot: http://www.betfairpromo.com/ , majd próbáld ki ezt: http://www.playbetfair.com/ , itt semmit nem veszthetsz.

Idézetet írta: Trunks Dátum július 18, 2006, 22:50:49
Idézetet írta: SomlóiGaluska Dátum július 16, 2006, 13:36:52
Tiszteletem Uraim Mindenkinek!

:jump2_125: :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor először olvad el a szabályzatot: http://www.betfairpromo.com/ , majd próbáld ki ezt: http://www.playbetfair.com/ , itt semmit nem veszthetsz.

Kipróbáltam a http://www.playbetfair.com-on a "játék" fogadást és igen-igen megtetszett.
Most már élesben csinálom.20$ valódi pénzzel kezdtem és azóta 130$-om lett.Jövőhéten simán megháromszorozom a 130$-t.Úgy kalkulálom,hogy 1 hónapon belül lesz vagy 3000$-om.
Csá mindenkinek,aki olvassa. :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Sziasztok, egy kérdésem volna a Betfairrel kapcsolatban. Mit jelentenek azok a számok a back-lay oldalakon, dollárértékeket tekintve? Annyi értékben fogadtak már rá, avagy annyiért vehetném én meg az oddsot? Mire lehet ebből következtetni?

Pl. hogyan következtethetek egy meccsnél arra, hogy mire (vagy mi ellen) fogadtak a letöbben vagy legnagyobb összagben? Melyik résznél/oddsnál/stb. kell a legnagyobb értéket látnom ehhez?

Köszi

Próbáltam reggelni a Betfair-en, de mikor meg kell erősíteni az email címemet, akkor nem engedi beírni az AltGr+V kombinációt (@). Vmint az sem működik, h a Ctrl+c és Ctrl+v - vel beszúrom. Írtam egy levelet az [email protected] már vagy 2 hete, de semmi válasz. Nálatok volt hasonló probléma? Tipp h hogyan lehetne ezt megoldani? Köszönöm

en most 2 perce sikeresen regeltem...



Egy kérdésem lenne azokhoz, akik betfair-en játszanak: lay-ben miért a legkisebb odds van rózsaszínben? Vhogy nem értem, h ha egy csapat ellen fogadok, akkor miért jó az nekem h a kisebb oddsot húzom be. Köszönöm

Már értem, köszönöm. Most találtam meg, h nem csak videos help van, hanem írott formájú is :-[
Na mind1... :wall: