Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: techno81 Dátum július 01, 2015, 17:43:37
jó napot azt olyan kérdesem lenne mult honnapba 3 helyen végeztem és hogyan tudom meg kapni a nyereményt

Menni át másik topik, ott ahol a játékok vannak. Kiválasztani megfelelő topik, mely játékban játszani, és ott tenni kérdést.

Most már látni, hogy nem megfelelni követelményeknek. Akkor sajnálni.

Most akkor konkrétan azért jár büntetés, ha van facebook oldalam és kiíírom oda azt, hogy bet365? Ez így mi ez? Szólás szabadásg van nem? Egyébként most aki ott fogad azt nem büntetik, csak aki reklámozza? Kíváncsi vagyok, hány TV-reklám fog menni a sportcsatornákon.

Valamit minel jobban tiltanak annal tobben fognak rakattani.
El se hiszem de az online szerencsejatek a kormany elnyomasa elleni harc szimbolumava fog valni.
Hajra! :laugh:

Most ha egy ismerősöm leirja nekem emailben vagy facebook üzenetben h ő ott fogadott és milyne jó, akkor feljelenthetem?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 01, 2015, 20:23:35
Most ha egy ismerősöm leirja nekem emailben vagy facebook üzenetben h ő ott fogadott és milyne jó, akkor feljelenthetem?

Persze, minden egyes feljelentett ismerős után jár az 500ft-os tippmixpro bónusz.  ;D

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 01, 2015, 20:08:19
Most akkor konkrétan azért jár büntetés, ha van facebook oldalam és kiíírom oda azt, hogy bet365? Ez így mi ez? Szólás szabadásg van nem? Egyébként most aki ott fogad azt nem büntetik, csak aki reklámozza? Kíváncsi vagyok, hány TV-reklám fog menni a sportcsatornákon.
Tegnap épp kapcsolgattam a TV-t, az egyik (nem sport) csatornán bele is futottam egy unib*tes reklámba :D
Az RTL Klub amúgy is szereti fikázni a kormányt, én a helyükbe találnék valami kiskaput, aztán az ÉNB meg a Barátok Közt reklámszüneteiben csak az illegális fogadóirodákat reklámoznám  ;D

BMLSZ  BFIDESZ

Románia beelőzött: http://www.fortunaweb.hu/Romaniaban_kiadtak_az_elso_online_szerencsejatek_liszenszeket423

A Winmasters meglepett egy kicsit. A nagyok meg gondolom várnak még valami fejleményt. Stanleybet meg offline elég régóta  jelen van Romániában.

Jó volna ha it tis alklotnán ak már egy hasonlót. Nem értem mit kell egy évig tökölni... Nekünk is jó lenne, illetve az országnak is, mert azt garantálom ha nem alkotnak nem szednek be annyit a probol, mintha a külföldi irodák adóznának.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 02, 2015, 11:22:51
Románia beelőzött: http://www.fortunaweb.hu/Romaniaban_kiadtak_az_elso_online_szerencsejatek_liszenszeket423

A Winmasters meglepett egy kicsit. A nagyok meg gondolom várnak még valami fejleményt. Stanleybet meg offline elég régóta  jelen van Romániában.

Az újabb (kevésbé népszerű) irodáknak kedvezőbbek a feltételek Romániában, ha jól értem, hisz tőlük nem kérhetnek visszamenőleg 2009-től is adót. Lehet, hogy a winmasters is ezért lát benne üzletet?
A magyar játékosokra legalábbis csak pár hónapja "nyomulnak".

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 02, 2015, 13:02:01
Jó volna ha it tis alklotnán ak már egy hasonlót. Nem értem mit kell egy évig tökölni... Nekünk is jó lenne, illetve az országnak is, mert azt garantálom ha nem alkotnak nem szednek be annyit a probol, mintha a külföldi irodák adóznának.

A Szerencsejáték Zrt. bevételei azért folyamatosan nőnek.

Viszont nem is igazán az állam bevételeinek maximalizálása a cél, hanem a saját érdekeltségek gazdagítása, ami meg megtörténhet úgy is, hogy az államnak kevesebb jut.
Amikor a pénznyerő automatákat egyik napról a másikra betiltották, akkor sem érdekelte őket a kieső állami bevétel, de mondhatnám a dohányboltok példáját is: nem baj, hogy a feketepiac és így az adóelkerülés növekszik, mivel eközben a teljes legális forgalmat sikerült kontroll alá vonniuk és a saját gazdasági érdekeltségük jelentősen növekedett.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 02, 2015, 19:43:24
Az újabb (kevésbé népszerű) irodáknak kedvezőbbek a feltételek Romániában, ha jól értem, hisz tőlük nem kérhetnek visszamenőleg 2009-től is adót. Lehet, hogy a winmasters is ezért lát benne üzletet?
A magyar játékosokra legalábbis csak pár hónapja "nyomulnak".

Így van. A bet365 pl. nehéz helyzetben van, mert a legnagyobb játékosbázissal rendelkezik (nem csak Romániában), s így elég sokat kellene fizetniük.



A Szusza Ferenc Stadionban 5 percenként feltűnik az unibet reklám.

Szilágyi György (Jobbik) azt üdvözölte, hogy a sportfogadás már nem része az online szerencsejátéknak, azt kizárólag állami cégek szervezhetik

Akkor e szerint online fogairodákat nem is fognak engedélyezni a tippmixpron kívűl?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 03, 2015, 13:41:20
Szilágyi György (Jobbik) azt üdvözölte, hogy a sportfogadás már nem része az online szerencsejátéknak, azt kizárólag állami cégek szervezhetik

Akkor e szerint online fogairodákat nem is fognak engedélyezni a tippmixpron kívűl?

Jó reggelt Magyarország. Engedélyeztek-e valaha?