Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vajna befektetés és munka nélkül is kaszálhat az új üzletével
"Ez a gyakorlatban azt jelentheti, hogy a magyarországi koncesszióbirtokosnak csak egy úgynevezett gyűjtőoldalt kell létrehoznia, amely továbbirányítja a játékost egy nagy nemzetközi oldalra. Vagyis, érdemi befektetést nem követel, mégis mind a két fél jól járhat: egy ismert, népszerű pókeroldal sokkal nagyobb forgalmat hozhat a kaszinópápáknak, akik tehát befektetés nélkül juthatnak bevételhez, míg a jelenleg a szürke zónában dolgozó külföldi pókeroldalak legálisan térhetnek vissza a magyar piacra."  :)
http://nol.hu/gazdasag/vajna-befektetes-es-munka-nelkul-is-kaszalhat-1567047

Idézetet írta: csabax Dátum október 05, 2015, 21:19:04
Vajna befektetés és munka nélkül is kaszálhat az új üzletével
"Ez a gyakorlatban azt jelentheti, hogy a magyarországi koncesszióbirtokosnak csak egy úgynevezett gyűjtőoldalt kell létrehoznia, amely továbbirányítja a játékost egy nagy nemzetközi oldalra. Vagyis, érdemi befektetést nem követel, mégis mind a két fél jól járhat: egy ismert, népszerű pókeroldal sokkal nagyobb forgalmat hozhat a kaszinópápáknak, akik tehát befektetés nélkül juthatnak bevételhez, míg a jelenleg a szürke zónában dolgozó külföldi pókeroldalak legálisan térhetnek vissza a magyar piacra."  :)
http://nol.hu/gazdasag/vajna-befektetes-es-munka-nelkul-is-kaszalhat-1567047

Ezt is Timi intézte el. :crazy:   :hanyas: :lehany:

"Betsafe will not cover Hungary anymore so this account will be closed on the 9th of November"  :'(

Na a betsson is bezárja a magyar accocat 17-én.

Idézetet írta: Wezli Dátum november 03, 2015, 18:44:11
Na a betsson is bezárja a magyar accocat 17-én.
Minden napra egy tojás :)

#2615 november 03, 2015, 20:35:25, Larsson
Elsősorban Milantól kérdezem mennyire fog tovább menni ez a kivonulás?
A bet365 a Chat-en azt mondja a tag,hogy a játékos döntse el engedélyezett e a lakhelyen vagy sem,úgymond őket nem érdekli!
Kínában is lehet játszani a Bet-en pedig ott sincsenek úgymond engedélyezve!
Az úgymond "nagyobb irodák" remélem maradnak,különben miért hoznak létre alternatív domaint?
Egyébként az lehet,hogy nem érte meg úgymond a kivonuló irodának a magyar piacon részt venni mivel nem volt
túl nagy magyar aktivitás ezeken a helyeken?
A "nagyoknál" jóval aktívabb a magyar részvétel?

Idézetet írta: Larsson Dátum november 03, 2015, 20:23:15
Elsősorban Milantól kérdezem mennyire fog tovább menni ez a kivonulás?
A bet365 a Chat-en azt mondja a tag,hogy a játékos döntse el engedélyezett e a lakhelyen vagy sem,úgymond őket nem érdekli!
Kínában is lehet játszani a Bet-en pedig ott sincsenek úgymond engedélyezve!
Az úgymond "nagyobb irodák" remélem maradnak,különben miért hoznak létre alternatív domaint?
Egyébként az lehet,hogy nem érte meg úgymond a kivonuló irodának a magyar piacon részt venni mivel nem volt
túl nagy magyar aktivitás ezeken a helyeken?
A "nagyoknál" jóval aktívabb a magyar részvétel?

Nos, mivel egész nap csuklottam, utólag meg kiderítettem, hogy azért mert itt említettek, akkor leírom én is a véleményem, de ez csak a saját személyes véleményem, mivel belső információt az irodáktól nem tudok.

Szerintem több oka is lehet a láncszerű kivonulásoknak:

1. kicsi a piac, kevés a pénz
2. bizonytalan magyar szerencsejáték piac (állami monopólium)
3. cápa vs. kishal
4. bónuszvadászok/csalások
...
n. Orbán Viktor, a diktátor  ;D ;D ;D

Ez csak egy pár tényező, mely egy irodát arra "kényszeríthet", hogy feladja a harcot.

Ezek közül is szerintem a legfontosabb, a 3. pont. Van egy pár iroda, melynek akkora a piaci részesedése, hogy majdnem képtelenség velük felvenni a harcot.
Korábban sokat panaszkodtak a nyugati irodák a keleti piac miatt, hogy sok a csaló, a bónuszvadász stb. stb. Szerintem ez a mai napig nem változott, sőt, csak egyre okosabbak lettek a vadászok.
Valahogy az az érzésem, hogy ez a bónuszos játékostoborzás már nem úgy működik, mint régen. Az irodák rájönnek, hogy a bónusz által, a játékost megszerzik, de a profit elmarad, mert csak addig jelentkezik meg, meg játszik, ameddig a bónuszt kell forgatni.
A céljuk meg természetesen nem ez lenne.

Úgy gondolom, hogy a nagyokat nem kell félteni, ők maradnak és továbbra is komoly ellenfelei lesznek a nemzeti sportfogadóirodának.
Mennyire hülye kellene legyen pl. a bet365, mely tudtom szerint a legnagyobb játékosállománnyal rendelkezik, hogy kivonuljon?
Az övé a magyar piac kb. 70-80%-a, ami a külföldieket illeti.

Ha már aktuális a Betsson kivonulása, azért a régi rókák tudják, hogy nem ez az első kilépésük a magyar piacról. Kiléptek, visszajöttek, most újra...

Végkövetkeztetés: cápák maradnak, kishalak kivonulnak.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum november 04, 2015, 18:38:44
Nos, mivel egész nap csuklottam, utólag meg kiderítettem, hogy azért mert itt említettek, akkor leírom én is a véleményem, de ez csak a saját személyes véleményem, mivel belső információt az irodáktól nem tudok.

Szerintem több oka is lehet a láncszerű kivonulásoknak:

1. kicsi a piac, kevés a pénz
2. bizonytalan magyar szerencsejáték piac (állami monopólium)
3. cápa vs. kishal
4. bónuszvadászok/csalások
...
n. Orbán Viktor, a diktátor  ;D ;D ;D

Ez csak egy pár tényező, mely egy irodát arra "kényszeríthet", hogy feladja a harcot.

Ezek közül is szerintem a legfontosabb, a 3. pont. Van egy pár iroda, melynek akkora a piaci részesedése, hogy majdnem képtelenség velük felvenni a harcot.
Korábban sokat panaszkodtak a nyugati irodák a keleti piac miatt, hogy sok a csaló, a bónuszvadász stb. stb. Szerintem ez a mai napig nem változott, sőt, csak egyre okosabbak lettek a vadászok.
Valahogy az az érzésem, hogy ez a bónuszos játékostoborzás már nem úgy működik, mint régen. Az irodák rájönnek, hogy a bónusz által, a játékost megszerzik, de a profit elmarad, mert csak addig jelentkezik meg, meg játszik, ameddig a bónuszt kell forgatni.
A céljuk meg természetesen nem ez lenne.

Úgy gondolom, hogy a nagyokat nem kell félteni, ők maradnak és továbbra is komoly ellenfelei lesznek a nemzeti sportfogadóirodának.
Mennyire hülye kellene legyen pl. a bet365, mely tudtom szerint a legnagyobb játékosállománnyal rendelkezik, hogy kivonuljon?
Az övé a magyar piac kb. 70-80%-a, ami a külföldieket illeti.

Ha már aktuális a Betsson kivonulása, azért a régi rókák tudják, hogy nem ez az első kilépésük a magyar piacról. Kiléptek, visszajöttek, most újra...

Végkövetkeztetés: cápák maradnak, kishalak kivonulnak.  ;D

Köszönöm a választ!

Szerintem az a céljuk, hogy minél tovább húzzák egyedüliként a tippmixprot. Összeszedik az amatőr fogadók nagy részét, majd elkezdik kiadni a licenszeket. Persze ekkorra a hobbi fogadók nagy része már a pronál fogja tolni, így nem probléma az a pár százalék aki marad máshol és csak a licensz díj folyik belőle be az államnak.



#2621 november 14, 2015, 12:26:21, benedek185
Idézetet írta: harvy666 Dátum november 13, 2015, 19:08:42
http://kiszamolo.hu/automatikus-adatcsere-egyezmeny-kozel-a-hatarido/

szopoka nyaloka, rakerdezek a Skrillre mi a helyzet

Na baromi jó... ha az e-tarcakat is figyelni fogják, milyen más lehetőségünk marad?
Tippmixpro!? :laugh:

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 14, 2015, 12:23:40
Na baromi jó... ha az e-tarcakat is figyelni fogják, milyen más lehetőségünk marad?
Tippmixpro!? :laugh:

Eddig nem hallottam arról, hogy bárkit elővettek volna, mert a magyar bankszámlájára pénz érkezett egy fogadóirodától, persze előfordulhat, de amíg nem mennek rá célzottan ezeknek a bevételeknek a megadóztatására, addig csak azok a számlák lesznek feltűnőek, ahol kifejezetten sok pénz vagy nagy forgalom van.

Egyébként az előfordulhat, hogy kevésbé feltűnő lesz egyből magyar bankszámlára kérni egy nyereményt, mint netes pénztárcára, de ez sajnos csak gyakorlati tapasztalatok alapján derül majd ki.
 

Ezt most jól értem, hogy csak 2016-tól fognak küldeni adatot, vagyis 2016-os adatokat? Tehát, visszamenőlegesen a 2015-ös adatokat már nem küldhetik el? Teszem azt, 2015-ben volt x összeg a számlán, de ezt még kiutalom 2015-ben, így 2016-ban már 0 lesz a végösszeg, így csak ez utóbbiról fognak tájékoztatást kapni?

És ha nem utalom le a számlámra csak Skrillen tárolom, akkor mivan?