Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum július 17, 2016, 11:51:14
Buci maci, Tv Maci, azoknak még most is több értelme van mint vad elméletekről vitázni. Bele se látsz az egészbe, hazudik mind, még a Maci is köpik rá  ;D

! No longer available
rá lehet tételesen cáfolni, felnőttek úgy szokják
vagy el sem olvasni, le nem ragálni

Alapvetően én is azt gondolom, hogy el kell menni és nemmel kell szavazni, de ezt az egész témát már nagyon túltolják a plakátokkal, fizetett hirdetésekkel. Ez kontraproduktív hatást fog kiváltani.

Bocs hogy közbeszólok.Biztos nem megyek szavazni!Értelmetlen!Nem akarom,hogy a szavazás érvényes legyen!Ha érvényes csak erősitené a csutit,ha nem érvényes a csuti akkor is azt mondja,hogy ők nyertek!Secko-jednó!Azért inkáb az unió mint a modernkori nemzetiszocializmus!

Nekem csak az nem tetszik hogy demokráciában( tudom sokak szerint nem demokrácia, mert az van amit Viktor bácsi mond) arra buzdítanak hogy NE menj el szavazni. Megértem ha valaki pártolja az uniós kvótarendszert, szívesen látna az országban bevándorlókat, de akkor menjen el szavazzon arra. De csak azért arra buzdítani hogy ne menj el szavazni, mert muszáj ellentmondani valahogy ellenzékként,de még sem akarnak bevándorlókat, óriási képmutatás.

Bocs denincs kvótarendszer.Netán mégis lenne a csuti már teljesitett mert kb.16000 vadidegennek adtak pénzért állampolgárságot!Mellesleg a bevándorlókkal semmi bajom.Csak a médiábol láttam őket.Valahol nagyon sajnálom őket,mert szar dolog lehet a saját hazádból elmenekülni mert háboru van.A csutit viszont utálom,mert ekkora tolvajt még nem hordott a lábán a Föld.

Nekem az nem tetszik ebben a demokráciában, hogy csak Brüsszelnek üzenünk. Miért döntik el helyettünk, hogy melyik európai városnak üzenünk? Nekem például vannak rokonaim Londonban, nekik is jól esne egy kedves üzenet. De például Madridnak is tudnék üzenni, bár nekik nem kedveset.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 07, 2016, 15:18:26
Nekem az nem tetszik ebben a demokráciában, hogy csak Brüsszelnek üzenünk. Miért döntik el helyettünk, hogy melyik európai városnak üzenünk? Nekem például vannak rokonaim Londonban, nekik is jól esne egy kedves üzenet. De például Madridnak is tudnék üzenni, bár nekik nem kedveset.
Talán mert közigazgatásilag ott a központ?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 07, 2016, 15:26:58
Talán mert közigazgatásilag ott a központ?

Á nem hiszem, tuti máshoz van köze, talán az időzónákhoz. Mindegy, ha már így alakult, én is üzenek Brüsszelnek: Adjatok több fizetést Lacapinak! Köszi.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 07, 2016, 15:39:33
Á nem hiszem, tuti máshoz van köze, talán az időzónákhoz. Mindegy, ha már így alakult, én is üzenek Brüsszelnek: Adjatok több fizetést Lacapinak! Köszi.
lehet ez miatt:
http://hirtv.hu/ahirtvhirei/felavattak-a-horn-gyula-szobrot-brusszelben-1304530

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 07, 2016, 15:43:16
lehet ez miatt:
http://hirtv.hu/ahirtvhirei/felavattak-a-horn-gyula-szobrot-brusszelben-1304530

Szerintem ez felháborító, hogy Horn Gyulának van, de Orbán Viktornak nincs szobra Brüsszelben.

Közben már rájöttem miért üzenünk egy belga városnak. A Belga miatt. "meg csinájjá járdát, annak örül majd a paraszt"

! No longer available

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 07, 2016, 15:14:00
Mellesleg a bevándorlókkal semmi bajom.Csak a médiábol láttam őket.

És tényleg! Nekem sincs bajom Hitlerrel, Sztálinnal az ISIS-el se. Meg az atom bombàval se.Meg egyik elvetemült gyilkossal se aki börtönben ül. Meg a pedofilokkal se. Anyagyilkosokkal se. Csak a médiàba vagy a történelem könyvekbe látom. Meg aztán felőlem ok nélkül lelőheti, agyonverheti akárki a két szomszédomat. Végül is nem engem... Okos vagy.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 07, 2016, 16:02:07
Szerintem ez felháborító, hogy Horn Gyulának van, de Orbán Viktornak nincs szobra Brüsszelben.

Közben már rájöttem miért üzenünk egy belga városnak. A Belga miatt. "meg csinájjá járdát, annak örül majd a paraszt"

! No longer available
Hornnak a szabdkőművesek csináltatták, Junckerrel ugyanazon páholy
elszomorítalak, de OVi is az, igaz más páholy, élőnek ritkán szoktak szobrot emelni

Ne haboruzz, sportfogadj... mert elvisz a multi...  ;D

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 07, 2016, 16:19:14
Hornnak a szabdkőművesek csináltatták, Junckerrel ugyanazon páholy
elszomorítalak, de OVi is az, igaz más páholy, élőnek ritkán szoktak szobrot emelni

OVi is szabadkövi? Ezzel nem szomorítasz el, tőlem ufó is lehetne. Arra már gondoltál, hogy az általad sokat linkelt Zeitgeist Hungary-nek közel annyi követője van facebookon, mint például az LMP-nek? Undergroundnak érzed, meg nagyon titkosnak, aztán közben az is olyan mint egy párt, aminek a gondolkodásmódját magukba szívják az emberek. Pontosan ugyanaz, de valahogy kontroll alá kell vonni a "tisztánlátókat" is. A TZM Magyarországot bekövetted már az új tanításokért? A Zeitgeist videók végén miért van ott, hogy oszd meg, ha tetszik? Lájkolj, ha tetszik? Ez nem tetszés kérdése kellene, hogy legyen, hisz az igazság követei. Jut eszembe, ha a facebook nagy gonosz szerv, akkor miért vannak jelen rajta, összegyűjtve az összes tisztánlátó hívőt egy oldalra, kiszolgáltatva az ellenségnek?

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 07, 2016, 16:35:16
OVi is szabadkövi? Ezzel nem szomorítasz el, tőlem ufó is lehetne. Arra már gondoltál, hogy az általad sokat linkelt Zeitgeist Hungary-nek közel annyi követője van facebookon, mint például az LMP-nek? Undergroundnak érzed, meg nagyon titkosnak, aztán közben az is olyan mint egy párt, aminek a gondolkodásmódját magukba szívják az emberek. Pontosan ugyanaz, de valahogy kontroll alá kell vonni a "tisztánlátókat" is. A TZM Magyarországot bekövetted már az új tanításokért? A Zeitgeist videók végén miért van ott, hogy oszd meg, ha tetszik? Lájkolj, ha tetszik? Ez nem tetszés kérdése kellene, hogy legyen, hisz az igazság követei. Jut eszembe, ha a facebook nagy gonosz szerv, akkor miért vannak jelen rajta, összegyűjtve az összes tisztánlátó hívőt egy oldalra, kiszolgáltatva az ellenségnek?
azt tudtad hogy a Zeitgeistet ugyanazok indították el mint akik a new world ordert is csinálják?