FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum április 05, 2014, 12:05:04
Nem szokták levonni egyből. Megadják az esélyt, hogy játszhass tovább ;)
Nekem átlagban 3-4 nap után szokták utalni.
No para!

Köszönöm!  :beerchug:

Háháh  ;D

"minden esetben a lehető leghamarabb utaljuk a kért összeget. Mivel hétvégén nem tudunk kifizetést indítani, így legalább hétfőig várnia kell a tranzakcióra. "

Kár, hogy még péntek reggel kértem ki, és valahogy pont nem a lehető leghamarabb utalták  :D
Ez nem idegeskedő hozzászólás amúgy, gondoltam hogy hétfő lesz ebből. De ez a válasz tetszik, jót nevettem rajtuk   :great:

Sziasztok,itt éjszaka is várni kell a bukméker elfogadására?Mert napközben egyszerűen lehetetlen megtenni egy normális  :great: oddsot,mert egyfolytában várni kell a buki elfogadására,aki rendszerint el is utasítja.Valakinek vmi tipp?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 15, 2014, 12:56:14
Sziasztok,itt éjszaka is várni kell a bukméker elfogadására?Mert napközben egyszerűen lehetetlen megtenni egy normális  :great: oddsot,mert egyfolytában várni kell a buki elfogadására,aki rendszerint el is utasítja.Valakinek vmi tipp?

Még kb. 1 éve cirka 5000 Ft-ot engedett felrakni éjjel, bukmékeri elfogadás nélkül, annál többet nem.

Komoly képet tettek ki, amíg elment az egyetlen 'manuál bukijuk' locsolkodni :D


másnak is meghalt?  ???

Idézetet írta: Jabba Dátum június 13, 2014, 21:44:17
másnak is meghalt?  ???

Igen, azt írja összeköttetés hibája.

Igyekezhetnének a problémát megoldani.  >:(

Valakinek van friss tapasztalata, hogy a hétvégi skrilles kifizetéseket még mindig csak hétfőn küldik?

Annyi a friss tapasztalatom, hogy az éjszakai meccs alatt nem tudtam egyáltalán belépni hozzájuk.
Végül is igazuk van, ők elvégezték a dolgukat, kiszórták a bónuszajánlatokat, a többit oldjam meg, ahogy tudom!

Idézetet írta: Jabba Dátum június 14, 2014, 09:09:04
Valakinek van friss tapasztalata, hogy a hétvégi skrilles kifizetéseket még mindig csak hétfőn küldik?

Igen, csak hétfőn fizetnek.

Sziasztok olyan kérdésem lenne Sárga lapos fogadások premier liga és egyéb nagyobb bajnokságokra is lesznek vagy szoktak lenni vagy csak a vb-re került be ez az opció?

Olasznál (Serie A) van.

Valaki tud valami "szabályok" részlegről, mint pl a bet365-nél van?

FONTOS!!!!

Most jött email-ban, hogy július 3. 12:00 és július 9. 23:59 között nem tervezett munkálatok miatt leáll a Fortunawin összes szolgáltatása.
Kifizetési kérelmet minél előbb beadni!