FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum július 02, 2014, 14:16:44
FONTOS!!!!

Most jött email-ban, hogy július 3. 12:00 és július 9. 23:59 között nem tervezett munkálatok miatt leáll a Fortunawin összes szolgáltatása.
Kifizetési kérelmet minél előbb beadni!

Nekik pont július 10-től indulna a blokkolás, nem?  :)

Ott is vannak bent még bónuszai a magyaroknak, ez így azért "vicces".

Bár lehet, hogy pont a magyar ügyfelek felületét dolgozzák át, hogy megfeleljen a licencadó követelményeinek... hehe

Ez mi?



Ma be szerettem volna lépni, ez fogadott. Megtisztelnétek ha valaki lefordítaná.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 05, 2014, 11:39:04
Ez mi?



Ma be szerettem volna lépni, ez fogadott. Megtisztelnétek ha valaki lefordítaná.
Két hozzászólással feljebb ott van.  :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 05, 2014, 11:39:04
Ez mi?



Ma be szerettem volna lépni, ez fogadott. Megtisztelnétek ha valaki lefordítaná.
Amúgy az angoljuk is milyen jó...
of it systems?!
inconveniences is elég hülyén hangzik többesszámban...  ???
Mondjuk ez legyen a legnagyobb gond.

Simán meghalt a szerver, vagy pont most jött rájuk, hogy karbantartást végezzenek.

Szerintem nem összekeverendő a blokkolással, mivel a többi felület sem működik.

Nem minden a magyarokról szól.  :D  :P

Nálam most jó! Hamarabb végeztek ezek szerint?  ??? Nem számítottam rá ;)

Na, még 100 forintos ingyen fogadást is küldtek!!  :D

Idézetet írta: Jabba Dátum július 09, 2014, 14:23:32
Na, még 100 forintos ingyen fogadást is küldtek!!  :D

Nekem 1000 Ft-st küldtek :)

Kedves ügyfelünk,

Értesítjük, hogy a FortunaWin oldala újra elérhető.

A pár napos leállás kárpótlásaként, fogadjon el tőlünk egy 1000 forint értékű kockázat nélküli fogadást a Hollandia – Argentína VB elődöntőre.

Amennyiben részt szeretne venni a kockázat nélküli fogadásban, fogadjon a mérkőzésre kiírt kínálatunkból és küldje el nekünk a szelvénye számát a találkozó kezdetéig a helpdesk (at) fortunawin.com címre. Ha veszít, visszakapja a tétjét (1000 forintig). Az ajánlat a szóló szelvényekre vonatkozik.

Üdvözlettel,
A FortunaWin csapata

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 09, 2014, 17:46:11
Kedves ügyfelünk,

Értesítjük, hogy a FortunaWin oldala újra elérhető.

A pár napos leállás kárpótlásaként, fogadjon el tőlünk egy 1000 forint értékű kockázat nélküli fogadást a Hollandia – Argentína VB elődöntőre.

Amennyiben részt szeretne venni a kockázat nélküli fogadásban, fogadjon a mérkőzésre kiírt kínálatunkból és küldje el nekünk a szelvénye számát a találkozó kezdetéig a helpdesk (at) fortunawin.com címre. Ha veszít, visszakapja a tétjét (1000 forintig). Az ajánlat a szóló szelvényekre vonatkozik.

Üdvözlettel,
A FortunaWin csapata

Na igen, én is megkaptam ezt a levelet.

Viszont... Befizettem 21:11-kor (Skrill) és még nem jelent meg az összeg a számlán. Kíváncsi leszek  meccsig megérkezik-e, ha nem akkor írok nekik hogy köszönöm, viszlát!

Mindig kell nekik 10-15 perc...

Ez a 10 perces pénzmegjelenés néha annyira idegesítő....  :bash:
14.50-kor jutott eszembe, hogy Korea kétesélyt meg kellene tenni. Befizettem abban a percben, 15.00-kor kiírta, hogy ott a lé. Pont akkor kezdődött el a meccs... Most meg látom, hogy Korea rommá veri a brazkókat...   :redchug:

Sok hülyeségük van, amin nehéz túl lépni.... Buki jóváhagyásra vár a szelvény elfogadása......Közben meg esik az odds nem kevéssel, véletlenül.. :bash:

Tud adni vki egy újfajta elérhetőséget ide?Nekem azt írja, hogy az ön böngészője ezt nem támogatja.Próbáltam 3 böngészőből is a belépést, de semmi.

A blokkolás kikerülésére én a ZenMate-t használom Chromban. Tökéletesen működik.