FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: slices Dátum augusztus 05, 2014, 05:39:35
A blokkolás kikerülésére én a ZenMate-t használom Chromban. Tökéletesen működik.

Én is ! Mindig betudok lépni.

Idézetet írta: slices Dátum augusztus 05, 2014, 05:39:35
A blokkolás kikerülésére én a ZenMate-t használom Chromban. Tökéletesen működik.
Ez a ZenMate mennyire biztonságos? Belépésre, számlafeltöltésre, jelszavakra gondolok.

Idézetet írta: Jabba Dátum augusztus 12, 2014, 16:42:12
Ez a ZenMate mennyire biztonságos? Belépésre, számlafeltöltésre, jelszavakra gondolok.

Kezdetektől használom, eddig minden OK  :ok:

De tudtommal Knapp is ezt használja, szóval okés lehet a dolog ;)

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 12, 2014, 17:50:19
Kezdetektől használom, eddig minden OK  :ok:

De tudtommal Knapp is ezt használja, szóval okés lehet a dolog ;)

Én csak olvastam róla, hogy működik, tisztelt Raskóné...  ;)  ::)

Mióta alternatív módon használjuk, volt-e valakinek kifizetése? Az érdekelne mennyi idő kiutalni skrillre

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 13, 2014, 18:40:36
Mióta alternatív módon használjuk, volt-e valakinek kifizetése? Az érdekelne mennyi idő kiutalni skrillre

Én 9-én kértem kifizetést, azóta nem történt semmi.
Mivel a számlámon ott a pénz, megpróbáltam újra elindítani a tranzakciót tegnap, ez viszont eltűnt a tranzakciók listájából.
Ez jogos, ha az első kifizetés folyamatban van, mert kettőre nincs is elég pénz a számlán...

írtam is nekik tegnap, de nem jött válasz.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 13, 2014, 18:57:40
Én 9-én kértem kifizetést, azóta nem történt semmi.
Mivel a számlámon ott a pénz, megpróbáltam újra elindítani a tranzakciót tegnap, ez viszont eltűnt a tranzakciók listájából.
Ez jogos, ha az első kifizetés folyamatban van, mert kettőre nincs is elég pénz a számlán...

írtam is nekik tegnap, de nem jött válasz.

Az gyönyörű. Majd írjál légy szíves ha van valami hír.

Végül kértem kifizetést, jó lenne minél hamarabb belevágni a szezonkezdő bónuszokba. De az mennyire normális hogy a pénz még mindig a számlámon van, a számlatörténetben viszont ott van hogy kérelem benyújtva? Így ha elszámolom magam, és belenyúlok abba a pénzbe ami elvileg már kifizetési kérelem alatt áll, akkor gondolom nem fizetnek ki.
Nagyon régen játszottam itt, most már látom miért  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 14, 2014, 12:18:23
Végül kértem kifizetést, jó lenne minél hamarabb belevágni a szezonkezdő bónuszokba. De az mennyire normális hogy a pénz még mindig a számlámon van, a számlatörténetben viszont ott van hogy kérelem benyújtva? Így ha elszámolom magam, és belenyúlok abba a pénzbe ami elvileg már kifizetési kérelem alatt áll, akkor gondolom nem fizetnek ki.
Nagyon régen játszottam itt, most már látom miért  :)

Ez náluk teljesen normális, ezért is kérhettem újra kifizetést ugyanarra az összegre pár napon belül...

Végül ma délelőtt megérkezett a 9-én indított skrilles kifizetés, rá egy órára pedig a két napja írt üzenetemre is válaszoltak.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 14, 2014, 12:18:23
Végül kértem kifizetést, jó lenne minél hamarabb belevágni a szezonkezdő bónuszokba. De az mennyire normális hogy a pénz még mindig a számlámon van, a számlatörténetben viszont ott van hogy kérelem benyújtva? Így ha elszámolom magam, és belenyúlok abba a pénzbe ami elvileg már kifizetési kérelem alatt áll, akkor gondolom nem fizetnek ki.
Nagyon régen játszottam itt, most már látom miért  :)

Ezt sem gondoltam volna, durván 3 órán belül kifizettek skrillre  :ok:

Hogy kell ezt a zenmate programot hasznalni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 21, 2014, 11:29:33
Hogy kell ezt a zenmate programot hasznalni?

Rákeresel google-n, letöltöd és már működik is. A kis pajzsot kell bekapcsolni a jobb felső sarokban.

-egy kis segítséget kérnék tőletek,hogy teljesen képbe legyek

Most akarok majd először befizetni skrill-ről...erre kérhetek majd kifizetést?..csak mert azt írja,hogy jelenleg csak a bankszámlámra utalhatok ki
-ez változni fog ha lesz skrill-es befizetésem majd?

#613 szeptember 04, 2014, 19:53:56, drogos
Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 03, 2014, 20:58:39
-egy kis segítséget kérnék tőletek,hogy teljesen képbe legyek

Most akarok majd először befizetni skrill-ről...erre kérhetek majd kifizetést?..csak mert azt írja,hogy jelenleg csak a bankszámlámra utalhatok ki
-ez változni fog ha lesz skrill-es befizetésem majd?

Szerintem igen. Én évek óta játszom itt és mindig skrillel fizettem be és ki.

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 03, 2014, 20:58:39
-egy kis segítséget kérnék tőletek,hogy teljesen képbe legyek

Most akarok majd először befizetni skrill-ről...erre kérhetek majd kifizetést?..csak mert azt írja,hogy jelenleg csak a bankszámlámra utalhatok ki
-ez változni fog ha lesz skrill-es befizetésem majd?
Én is így csinálom, működik. Viszont arra számíts, hogy ha péntek után kérsz kifizetést, akkor abból csak következő héten fogsz pénzt látni.