FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#615 szeptember 05, 2014, 16:58:48, drogos
Az Odense - Aarhus meccs miatt gondoltam befizetek a FortunaWinre, mert láttam, hogy 0,05-tel magasabb az Odense win, mint máshol. Befizetést elfogadta, tenném meg (egy full pitiáner téttel) az Odense wint. Erre a szokásos várakozás után kiírja, hogy ELUTASÍTVA. Szorzómódosítás: 1,5-ről 1,35 (így lett az összes fogadóiroda oddsa közül a legjobból a legrosszabb :D ). Ezért fizettem be...  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Napi gyakorlat az irodánál.  :bash:
Lassan már 1K is csak buki ellenőrzéssel mehet át. Vicc... :noway:


Másnak se enged fogadni? Rákattintok a szorzóra, és mintha nyomtam volna egy F5-öt, "újratölt" az oldal, kezdőlapra visszadob, a szelvényen meg semmi.  :noway:

Ennél a szutyoknál tettem a Svájc-Olaszország DK páros meccsre. Viszont csak az országot jelölték, és nem a játékosokat. De így is az az 1,18 as odds volt, ami a Federer-Wawrinka párosra volt adott a piacon. Délelőtt tettem, dél körül kiderült mindkét páros más felállásban vállalja... A szorzó így (ahol le tudták reagálni) 1,45 re változott. Mondom sebaj, megszokhattuk már, ilyenkor void lesz, no para. Most nézem nem void, bukta  :D
Érdemes írni egy levelet ez ügyben nekik, vagy simán hivatkozhatnak a szorzóváltozás ellenére az országnevekre? Amúgy akkor vajon mi lett volna ha az olaszokat teszem kb 5-ös oddsért, a piacon kapható 2,55 helyett  :-X

Egy levelet mindenképp megér, de az országnevek miatt megtehetik, hogy meghagyják vesztesnek a fogadásodat.

Sziasztok!
Azon gondolkoztam, hogy beregisztrálok ehhez az irodához. Korábbi hozzászólásokat látva (1-2 évvel ezelőtti) az lenne a kérdésem, hogy még mindig nagyon korlátozzák az embert (5-10 ezres téteket raknék max.)?
A felület tetszik, a kínálat se rossz és az oddsok se. Kinek mi a tapasztalata az irodával kapcsolatban, érdemes hozzájuk csatlakoznom?
Ja, és egy utolsó kérdés. Milyen gyorsan fizetnek ki, legfőképpen bankszámlára?
A válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 04, 2014, 11:00:05
Sziasztok!
Azon gondolkoztam, hogy beregisztrálok ehhez az irodához. Korábbi hozzászólásokat látva (1-2 évvel ezelőtti) az lenne a kérdésem, hogy még mindig nagyon korlátozzák az embert (5-10 ezres téteket raknék max.)?
A felület tetszik, a kínálat se rossz és az oddsok se. Kinek mi a tapasztalata az irodával kapcsolatban, érdemes hozzájuk csatlakoznom?
Ja, és egy utolsó kérdés. Milyen gyorsan fizetnek ki, legfőképpen bankszámlára?
A válaszokat előre is köszönöm.

Én sokat panaszkodtam miattuk az elmúlt 1 évben :)
Azonban 1 hónapja újra játszok náluk és a héten kértem kifizetést Skrillre, ami 1 órán belül megérkezett, ami igen nagy javulás ahhoz képest, hogy régebben több nap volt. Megbízható iroda. Sok bónuszra azonban ne számíts :) A kaszinó részlegük elég gyenge, bár a bwinnél még így is jobb :D

Idézetet írta: drogos Dátum október 04, 2014, 13:24:45
Én sokat panaszkodtam miattuk az elmúlt 1 évben :)
Azonban 1 hónapja újra játszok náluk és a héten kértem kifizetést Skrillre, ami 1 órán belül megérkezett, ami igen nagy javulás ahhoz képest, hogy régebben több nap volt. Megbízható iroda. Sok bónuszra azonban ne számíts :) A kaszinó részlegük elég gyenge, bár a bwinnél még így is jobb :D

A bónuszok annyira nem izgatnak, inkább a megbízhatóság és a gyors kifizetés számít nálam jobban.
Köszönöm válaszod drogos! :)
Még annyi, hogy egy bankszámlás kifizetés kb. hány napot vesz igénybe?

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 04, 2014, 14:07:19
A bónuszok annyira nem izgatnak, inkább a megbízhatóság és a gyors kifizetés számít nálam jobban.
Köszönöm válaszod drogos! :)
Még annyi, hogy egy bankszámlás kifizetés kb. hány napot vesz igénybe?

Szívesen :)

Azt sajnos nem tudom pontosan. 1-2 éve kértem ki utoljára bankszámlára, akkor pár nap volt.

Megbízható iroda, de hamar lekorlátoznak. A tétek elfogadása meg aprópénzzel is csak manuális ellenőrzés után történik meg, ami több perc is lehet.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 04, 2014, 18:28:48
Megbízható iroda, de hamar lekorlátoznak. A tétek elfogadása meg aprópénzzel is csak manuális ellenőrzés után történik meg, ami több perc is lehet.
És elég sokszor vissza is utasítják a tétedet, leviszik a szorzót aprópénzes fogadás mellett is.

Idézetet írta: Jabba Dátum október 05, 2014, 11:09:37
És elég sokszor vissza is utasítják a tétedet, leviszik a szorzót aprópénzes fogadás mellett is.

Na én ezért nem töltöttem oda soha..az ideg szét..szna ha ilyeneket csinálnának velem

Igen, a jó oddsok gyakran nem valósak náluk. Ráraksz 1000 Ft-t, 3 percig gondolkoznak rajta, aztán elutasítják a tétedet, és leviszik a szorzót a piaci átlag alá  :noway:.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 06, 2014, 12:11:02
Igen, a jó oddsok gyakran nem valósak náluk. Ráraksz 1000 Ft-t, 3 percig gondolkoznak rajta, aztán elutasítják a tétedet, és leviszik a szorzót a piaci átlag alá  :noway:.

Igen, én is szívtam már meg így többször. Viszont azt hozzátenném, hogy ezek - nálam legalábbis - nem a nagy ligákra vonatkoznak.

Egy kissé talán érdekes kérdésem lenne:

Befizettem Netellerről 100 Eurot, meg is kaptam rá egyből az 50 bónuszt. 1-2 fogadásom volt mindossze. Lehetséges-e az hogy kifizetést kérek úgy, hogy a bónusz osszeget levonják a számlámról, és a maradékot kiutalják netellerre?
Már írtam levelet ez ügybe 3 napja, de még semmi válasz...
Valakinek valami tapasztalat ezügyben?