FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kopaszbela Dátum október 16, 2014, 10:05:45
Egy kissé talán érdekes kérdésem lenne:

Befizettem Netellerről 100 Eurot, meg is kaptam rá egyből az 50 bónuszt. 1-2 fogadásom volt mindossze. Lehetséges-e az hogy kifizetést kérek úgy, hogy a bónusz osszeget levonják a számlámról, és a maradékot kiutalják netellerre?
Már írtam levelet ez ügybe 3 napja, de még semmi válasz...
Valakinek valami tapasztalat ezügyben?

Én úgy tudom hogy nem,mert a bónuszból nyert "plusz" összeg is bónusznak számít.

Hi!

Próbáltam visszakeresni, de nem találtam. Meg tudja mondani valaki mi a fortunawin új címe? Nekem még mindig NAV-os szar jön be.

Tudtommal nem adtak meg alternatív címet. Próbáld meg Zenmateval. 

Nincs. Zenmate vagy Tor vagy  VPN.

Nektek bejön az oldal? Csak nálam van már vagy 2 napja krbantartás...?

Idézetet írta: kopaszbela Dátum október 21, 2014, 13:21:37
Nektek bejön az oldal? Csak nálam van már vagy 2 napja krbantartás...?

Karbantartás volt. Idén volt már hetes leállás is az irodánál. :noway:
No, de újra dübörög....

Idézetet írta: slices Dátum október 21, 2014, 17:06:26
Karbantartás volt. Idén volt már hetes leállás is az irodánál. :noway:
No, de újra dübörög....

Valószínűleg ilyenkor az egyetlen bukmékerük megy el pár nap szabira és nincs, aki átnézzen minden szelvényt!     ;D
Reméljük, kipihente magát...

Zenmatel probálok belépni de Getaway time out valakinek hasonló problémája volt? Megoldás esetleg?

Zenmate nélkül is betölt az oldal hasonló probléma akkor is ha beakarok lépni.

sziasztok!

tegnap este 10-kor kértem kifizetést a skril számlámra, de még mindig nem érkezett meg. Idáig általában másnap megjött.
van valakinek hasonló tapasztalata, hogy mostanában nem időben jön?
Próbáltam kapcsolatba lépni velük de nem sikerült. esetleg van valakinek plusz infója?

Köszi

Aki regisztrálva van az irodánál kérem nézze már meg, hogy be tud-e lépni? Köszönöm!  :ok:
Az összes bejelentkezési kísérletemre ezt írta: "User´s account is blocked"

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 29, 2014, 10:27:01
Aki regisztrálva van az irodánál kérem nézze már meg, hogy be tud-e lépni? Köszönöm!  :ok:
Az összes bejelentkezési kísérletemre ezt írta: "User´s account is blocked"
Én be tudtam lépni.

Élő fogadás hova tűnt?  :D

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy ha skrillről fizettem be akkor ki lehet e venni simán kártyára is mert anno nav miatt skrillről ment a dolog meg azon volt cash de most megusznám a fölösleges utalgatást egyből kivenném OTP re. Tapasztalat? Lehet igy kivenni?

Idézetet írta: Jabba Dátum december 06, 2014, 15:17:30
Élő fogadás hova tűnt?  :D

Van aki gyakrabban látogatja az oldalt? Ez a jelenség csak egy-egy nap van így, vagy véglegesen elvették?

Tisztelt .......!



Igen, az élő fogadásokat átmenetileg leállítottuk. Sajnos nincs pontos információnk mikor indulhat újra.



Üdvözlettel,

FortunaWin

:bash: :bash: :atv:


egyre gagyibb