Magyar tenisz-sarok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Fucsovics Marci következő versenye:

Ecuador Open Quito, ATP 250-es torna (494 310 dollár, salak)
Február 2. - Február 8.
Egyenes ágon főtáblás.

Reméljük alkot valami maradandót! Sok sikert!

Az 1. ellenfele Gimeno-Traver, aki egy jó kis játékos volt, de mára nagyon megkopott. Igaz, múlt héten nyert egy challenger tornát, de nem voltam elájulva a játékától. Marci oddsa csökken, szerintem van remény.  :)

Fucsovics megint nem tudta átlépni a saját árnyékát. Szett és brékelőnyről kapott ki.

Szerintem ez ilyen tipikus magyar betegség. Ide egy jó sportpszichológus kell, meg egy nagy pofon.

No, micsoda meglepetés. Bet365 live kínálatában Valkusz Máté élete első nemzetközi mérkőzése a felnőttek mezőnyében; ráadásul 6-1-re hozta is az 1. szettet. Reméljük sok örömöt fog még nekünk szerezni ez a 16 éves srác, tehetsége alapján sokra hivatott. Hajrá Máté! :beerchug:

Beszálltam 2. szett Valkuszra. Hajrá Máté! :beerchug: :redchug:

Interjú Babos Timivel és az edzőjével, Babos Csabával.
Azért a riporter nem nagyon vágja a teniszt. Vicces, amikor azt kérdezi, hogy egy 14 éves fiú megfelelő ütőpartner-e Timinek.  :)
http://inforadio.hu/arena/5466/1/podcasting

Az a baj hogy Fucsovics nagyon nagy veréb. Belenéztem a Krajinovic elleni második szettjébe, és meglepődtem hogy milyen jól játszik. Azért a szerb elég jól ment mostanában, de Marci diktálta a labdameneteket, alig hibázott, szokásával ellentétben hárította a bréklabdák többségét, így szervált a meccsért. Ott jöttek a hibák, meccslabda után pontot sem nyert, 5-5 -nél pedig 40-15 -ről bukta a szerváját. 5-7. Úgy hogy a szerb nagyon rossz. Nem való ez élsportolónak, jobban járna menne futures tornákra bundázni.

Ezt a fb-falára kéne írni, de az anyja úgyis letörölné  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 30, 2015, 15:09:04
Az a baj hogy Fucsovics nagyon nagy veréb. Belenéztem a Krajinovic elleni második szettjébe, és meglepődtem hogy milyen jól játszik. Azért a szerb elég jól ment mostanában, de Marci diktálta a labdameneteket, alig hibázott, szokásával ellentétben hárította a bréklabdák többségét, így szervált a meccsért. Ott jöttek a hibák, meccslabda után pontot sem nyert, 5-5 -nél pedig 40-15 -ről bukta a szerváját. 5-7. Úgy hogy a szerb nagyon rossz. Nem való ez élsportolónak, jobban járna menne futures tornákra bundázni.

Ezt a fb-falára kéne írni, de az anyja úgyis letörölné  :D
ha jobban tudod, játsz helyette-beírná:-)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 30, 2015, 16:10:07
ha jobban tudod, játsz helyette-beírná:-)

Lehet  ;D

Amúgy 6-1 -re vesztette el a döntő szettet.  ::)


Babos tornagyőztes lett. Minden meccsét szettveszteség nélkül hozta, sőt! az összes (52 db) adogatójátékát megnyerte. Gratulálok!

(Még úgyis, hogy az előző tornán rögtön elbasztad a szervagémedet...)

Egy selfiekirálynőt megverni nem akkora májerség, de ez a játék Babostól nagyon fasza. Év végétől egyre jobb, ez bíztató az egyest tekintve (a párosban tudjuk hogy elit szint). Meg ezek a love gamek, múltkor úgy nyert tornát hogy nem vesztett szervát, beszarás. Szép volt Timi!!!

(és az örök ígéret Marci is menetel, hoppá-hoppá)