Magyar tenisz-sarok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: CaeSar Dátum január 22, 2017, 10:42:05
Köszönöm!

Ezeket én is megtaláltam, de ezekre nem tudok elmenni.  :noway:

Akkor ezek szerint az áprilisi tornára még nem lehet jegyeket venni.  :'(

Nincs mit.

Itt érdemes időnként ránézni a jegyvásárlási lehetőségre: http://www.atpworldtour.com/en/tournaments/budapest/7648/overview

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 22, 2017, 10:42:05
Köszönöm!

Ezeket én is megtaláltam, de ezekre nem tudok elmenni.  :noway:

Akkor ezek szerint az áprilisi tornára még nem lehet jegyeket venni.  :'(

Közben megkérdeztem a szövetséget, február közepétől lehet majd jegyet venni.  :beerchug:

Köszi csacsa!  :ok:
Már csak azt kell megtudni, hogy milyen lesz a mezőny. ;D
Valaki innen szeretne majd jönni? :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 23, 2017, 07:24:29
Köszi csacsa!  :ok:
Már csak azt kell megtudni, hogy milyen lesz a mezőny. ;D
Valaki innen szeretne majd jönni? :redchug:

Biztosan kinézek egy-két játéknapra, majd egyeztetünk, ha gondolod.  :beerchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 23, 2017, 07:24:29
Köszi csacsa!  :ok:
Már csak azt kell megtudni, hogy milyen lesz a mezőny. ;D
Valaki innen szeretne majd jönni? :redchug:

Laca87 és stdavid biztos mennek majd.


Idézetet írta: rosco Dátum január 27, 2017, 13:38:21
http://index.hu/sport/tenisz/2017/01/27/ujra_van_grand_slam-dontos_teniszezonk/

A nyáron talán Szegeden Dancevic ellen szervált a meccsért és meccslabdája is volt, ha jól emlékszem. Remélhetőleg rendesen kibontakozik majd és túlnő Fucsón és Valkuszon, aki szintén csúnyán megtorpant.

Újabb junior GS-győztesünk van.  :beerchug: :beerchug: :beerchug: :topbet_125: :topbet_125: :topbet_125:

Ha csak 10%kal több esze lesz a játékhoz mint Fucsónak, akkor top100ba oda fog érni. Nagyon jó keze van a srácnak.

Én most láttam először, szerintem nagyon jó kis játékos. Jól üt mindkét oldalról, ügyes, tényleg jó keze van, és látszik hogy esze is van. Azt mondták az apja menedzseli, remélem jól fogja a jövőben is. Fucsónál rosszabb nem lesz, az biztos  ;D Egyébként azt hittem az elődöntő a max, látva a négybe jutott neveket. Oliel az ITF-eken vert már pár ismerős arcot (azon a szinten: Dubail, Clayton, Durasovic), Moutet pedig challenger főtáblán is nyert már meccset és mintha valamelyik ATP tornán is ott lett volna az ősszel, de ebben nem vagyok biztos. Kiváncsi vagyok meddig jut.

A teljes Junior Ausztrál Open döntő:

! No longer available

Annyit szidjátok/szidjuk Fucsót itt a Fórumon, hogy most tükörbe kellene nézni.....

Nem lett ettől jobb játékos, és az arca is nagyobb lesz a jövő héten  ;D, de úgy látszik, hogy a nemzeti színű mez csodákra képes.

Csak hogy a focibuzik is értsék, ez kb. olyan, mint ha az FTC  elverné 3:1-re a BL csoportkörében a  német/olasz/spanyol/angol bajnoki 3.-t. Idegenben.

http://24.hu/sport/2017/02/05/ujabb-magyar-teniszbravur-tovabbjutas-a-davis-kupaban/

Azért Klizan és a Leverkusen,Man City,Roma,Atletico Madrid közé egyenlőség jelet tenni elég merész :DD

Amúgy ez a Klizan egy óriási bohóc. Fucso győzelme valóban szép volt de a pályafutása szempontjából akkor ér valamit ha mondjuk a BP-i CH-t behúzza. Vagy legalább döntős.

Úgy tűnik, hogy Köves Gábornak sikerült megtalálnia a közös hangot Fucsoviccsal. 8)

Kint leszek a Hungarian Ladies Open-en, kettő nap, igy ha esetleg valaki szeretne beszélgetni a sportfogadásról, arról hogy hogyan fogadok, mit miért csinálok egy-egy fogadás során, vagy csak szimplán egyedül megy vagy találkozna valakivel innen, akkor én ott leszek :D privátban ha irtok / ir aki megy és élne a lehetőséggel, letudjuk beszélni.  :beerchug: