Magyar tenisz-sarok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet hülyeséget kérdezek, nem voltam még tenisztornán, de lehet jegyet venni a budapesti helyszínen is, ugye?
Nem muszáj az eventim oldalán, remélem. Sajnos a stream technikai okból nem volt jó a hétfői meccseken bet365-ön.

06-1-460-1100

Hívd fel és megmondják. Mivel még megy a páros meccs, akár most.

#227 február 21, 2017, 11:36:21, csacsi1899
Idézetet írta: Baknyúl Dátum február 20, 2017, 21:49:28
Lehet hülyeséget kérdezek, nem voltam még tenisztornán, de lehet jegyet venni a budapesti helyszínen is, ugye?
Nem muszáj az eventim oldalán, remélem. Sajnos a stream technikai okból nem volt jó a hétfői meccseken bet365-ön.

Persze, hogy lehet. A főbejáratnál nyitva van a pénztár. Ha hátul parkolsz a Syma területén, akkor átsétálhatsz az előcsarnokon, nem kell megkerülni az egészet.
Két hete a Challengeren hétköznap például olyan kevesen voltak, hogy simán elég volt egy olcsóbb jegyet venni a második emeletre, aztán ülhettél az első szinten oda, ahová akartál...

"Kint leszek a Hungarian Ladies Open-en, kettő nap, igy ha esetleg valaki szeretne beszélgetni a sportfogadásról, arról hogy hogyan fogadok, mit miért csinálok egy-egy fogadás során, vagy csak szimplán egyedül megy vagy találkozna valakivel innen, akkor én ott leszek :D privátban ha irtok / ir aki megy és élne a lehetőséggel, letudjuk beszélni."

A fórumon sokan írták, hogy kint voltak a tornán. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy találkozott valaki GazembR kollégával? Várdának említettem, hogy felvettem vele a kapcsolatot, de aztán mikor a pontosítást célzó üzenetem küldtem, arra sajnos azóta sem jött válasz.

Úgy néz ki, hogy a budapesti férfi tornára összejön a fórumról egy kisebb csapat, ha valaki szeretne csatlakozni, akkor hajrá.  :beerchug: 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 09, 2017, 15:21:10
"Kint leszek a Hungarian Ladies Open-en, kettő nap, igy ha esetleg valaki szeretne beszélgetni a sportfogadásról, arról hogy hogyan fogadok, mit miért csinálok egy-egy fogadás során, vagy csak szimplán egyedül megy vagy találkozna valakivel innen, akkor én ott leszek :D privátban ha irtok / ir aki megy és élne a lehetőséggel, letudjuk beszélni."

A fórumon sokan írták, hogy kint voltak a tornán. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy találkozott valaki GazembR kollégával? Várdának említettem, hogy felvettem vele a kapcsolatot, de aztán mikor a pontosítást célzó üzenetem küldtem, arra sajnos azóta sem jött válasz.

Úgy néz ki, hogy a budapesti férfi tornára összejön a fórumról egy kisebb csapat, ha valaki szeretne csatlakozni, akkor hajrá.  :beerchug:

Mikor lesz a férfi torna és mi a terv?  :)

Idézetet írta: gerry Dátum március 09, 2017, 18:26:54
Mikor lesz a férfi torna és mi a terv?  :)

Április 24-30. Konkrét terv nincs, megvárjuk míg a jegyértékesítés megkezdődik, aztán megy majd az egyezkedés.  :)

Idézetet írta: gerry Dátum március 09, 2017, 18:26:54
Mikor lesz a férfi torna és mi a terv?  :)

Megbeszéljük majd ha megkezdődik a jegyértékesítés, hogy melyik az a nap, ami a többségnek megfelel és arra megyünk.  Gyere Gerry!

Én is tervezem, hogy kimegyek egy napra :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2017, 18:33:30
Megbeszéljük majd ha megkezdődik a jegyértékesítés, hogy melyik az a nap, ami a többségnek megfelel és arra megyünk.  Gyere Gerry!

Ott leszek  ;)

Troicki és Baghdatisz elvileg eddig a két nagy név

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 10, 2017, 21:08:57
Troicki és Baghdatisz elvileg eddig a két nagy név

Meg Dolgopolov is jön.

Baghdatisz a buli, nézzük is, fogadunk is rá, és zengjen a csarnok  :D ;D

sajna Barcelona elviszi a jó neveket  ;D

Troicki, Baghdatis, Dolgopolov trión kívül jön még Pouille és Verdasco. Nem tűnik ez rossznak, sőt.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 14, 2017, 09:05:13
Troicki, Baghdatis, Dolgopolov trión kívül jön még Pouille és Verdasco. Nem tűnik ez rossznak, sőt.

Nekem nagyon tetszik ez a névsor. :O nem számítottam ilyen jó játékosokra. :O Külön öröm számomra Pouille, akit csípek. De ilyen kezdő nevek után vajon ki lesz a torna legnagyobb csillaga??? :O Remélem korrekt jegyárak lesznek, mert mindenféleképpen kiakarok majd menni.