Mybet.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Tegnap befizettem a mybetre Paysafe carddal  mert kaptam de ki akarom venni ez csak azért kellett hogy a pénzt a bankkártyámra tudjam valahogy rakni, elküldtem a személyi igazolványomat lefényképezve de semmi válasz csak annyi jött hogy továbbították de más oldalaknál alig 5-10 perc és jön egy e-mail hogy jó minden adat de itt semmi, mit csináljak ? :-\

köszi   

Idézetet írta: David001 Dátum március 29, 2014, 11:42:34
Sziasztok!

Tegnap befizettem a mybetre Paysafe carddal  mert kaptam de ki akarom venni ez csak azért kellett hogy a pénzt a bankkártyámra tudjam valahogy rakni, elküldtem a személyi igazolványomat lefényképezve de semmi válasz csak annyi jött hogy továbbították de más oldalaknál alig 5-10 perc és jön egy e-mail hogy jó minden adat de itt semmi, mit csináljak ? :-\

köszi   

Kicsit visszaolvastál volna láthattad volna, már nem fogadnak magyar ügyfeleket.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 29, 2014, 11:47:28
Kicsit visszaolvastál volna láthattad volna, már nem fogadnak magyar ügyfeleket.

Akkor már ki se tudom venni a pénzem?

Valószínű hogy kifizetnek....

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 29, 2014, 12:02:51
Valószínű hogy kifizetnek....

Jó lenne :D de én nem is tudtam hogy már nem lehet magyaroknak ott fogadni, ezt az oldalt meg ma találtam!

A mybet kér közüzemi számlát de nekem nincs semmi ilyen a nevemen mit küldjek el nekik?

Idézetet írta: David001 Dátum március 29, 2014, 16:40:13
A mybet kér közüzemi számlát de nekem nincs semmi ilyen a nevemen mit küldjek el nekik?
Bank számla kivonatot.

#142 március 29, 2014, 17:31:30, David001
Idézetet írta: bendehal Dátum március 29, 2014, 17:17:02
Bank számla kivonatot.

Vagyis tudom mi az de nekem nem jön levél róla, ha online otp bankos fiókomba belépek úgy is jó? 

Igen mivel nekem még mindenhol elfogadták :ok:

Idézetet írta: Atika Dátum március 29, 2014, 17:34:48
Igen mivel nekem még mindenhol elfogadták :ok:


oké,köszi :)

Idézetet írta: David001 Dátum március 29, 2014, 11:42:34
Sziasztok!

Tegnap befizettem a mybetre Paysafe carddal  mert kaptam de ki akarom venni ez csak azért kellett hogy a pénzt a bankkártyámra tudjam valahogy rakni, elküldtem a személyi igazolványomat lefényképezve de semmi válasz csak annyi jött hogy továbbították de más oldalaknál alig 5-10 perc és jön egy e-mail hogy jó minden adat de itt semmi, mit csináljak ? :-\

köszi   

Van költsége, de úgy látszik, Skrillre is felrakhattad volna a pénzt:
https://www.paysafecard.com/hu-hu/lp-termekek/skrill-szamla-feltoeltese/

Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy ha más irodánál már azonosítva vagy, illetve azt tapasztaltad, hogy 5-10 perc alatt (??) azonosítanak, akkor miért fizettél be egy ismeretlen irodához...

Gondolom másnak is jött levél hogy ha kitölti a kérdőívet, kap 25 freespinst. Mire kapjuk, és mikor, illetve nekem miért írt ki a végén 50 freespinst?  :)

Azt persze nem kötötték az orrunkra előre, hogy 50-szer kell megforgatni...

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 03, 2014, 14:15:15
Azt persze nem kötötték az orrunkra előre, hogy 50-szer kell megforgatni...

Legalább az időmet nem vette el a 0.14 kipörgetése  :crazy:

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 03, 2014, 14:15:15
Azt persze nem kötötték az orrunkra előre, hogy 50-szer kell megforgatni...

Jah, nekem is leesett az állam, amikor megláttam a levélben az 50X-es wageringet.

Szerencsére csak 1.04-et adott a Starburst, az meg hipp-hopp elfogyott...