Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2014, 00:18:31
Azt ki tudná valaki számolni nekem, hogy mennyi az esélyem nemzetközileg elismert játékossá válnom, ha csalnak a pókertermek?
Csak mert ez nagy segítség lenne a pályaválasztásban.

Köszönöm!
Nem volt könnyű kiszámolni, de egy mátrix, egy integrálás valamint egy sima 3 ismeretlenes egyenlet segítségével kijött az eredmény: 50%



#168 március 13, 2014, 00:46:42, alba96
Nem vagyok olyan nagy arc. Pláne nem akiről le lehet húzni bármekkora összeget.
Ami viszont elég érdekes az az emlegetett cégek nevei.
Kiből mi lett ... ki mikor kivel hol hogy ... ... Na az viszont nem semmi !
Alig maradt ki valaki :)
Az Ongame-el meg benne az iPoker is ... már nem is érdemes továbbgondolni.
Lassan mindenki beleesik.

Kicsit statisztikáltam ! :)
Miért is kapok a várható 15% helyett 50-30% esetben 2x konfigú lapot? (FullTiltPoker volt.)
( A kezdeti -  50% javult 30%-ra. )
Na? Vajon miért?
Ez nagyon durva ...
matekgerilla ... lehet számolni, hogy ez mennyire képtelenség !
És ha mondjuk beleveszem a (2-5)x-et is akkor még sokkal-sokkal rosszabb.
Röhej!

Üdv!

Szerintem valamilyen szinten biztos van legalább egy kis manipuláció egy-két helyen. Velem egyszer előfordult a bet-at-home pókerkliensénél egy all in-nél hogy flop után szinte biztos nyerő voltam, az ellenfelem csak abban az esetben nyerhetett ha a turn és a river is 8-as, persze hogy lejött neki, na ennek mégis mennyi esélye van ?

Édes Istenem...
Mondjuk örülök hogy vannak ilyen emberek, mert nyilvánvalóan te egy fish vagy, és belóled létezünk..

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 23, 2014, 12:36:10
Édes Istenem...
Mondjuk örülök hogy vannak ilyen emberek, mert nyilvánvalóan te egy fish vagy, és belóled létezünk..

:beerchug: :ok:

Azért ez még mindig nagyon komoly téma  ;D  Újraolvasva is jókat tudtam derülni.

Fura hogy még nem került zárolásra ez az egész. Azon gondolkoztam, hogy ha valaki tudja, hogy csalnak a termek, akkor mégis minek játszik? Szeret magával kibaszni vagy mi?

Ha valamiben nem vagyunk jók, akkor azt nem kell erőltetni....

A kérdés csak az hogy mi tartaná öket vissza attól hogy ne csaljanak?
A reklám arcok tourosok, de a termek legnagyobb bevétele cash asztalokból számrazik.
Azt kijelenteni hogy nem csalnak butaság, azt meg hogy csalnak ugyanakkora.
De az hogy profit orinentált vállalkozásokról beszélünk az biztos.
Ha nekem lenne egy pokertermem és nem érné el a cél kitűzött profitott akkor tennék érte.
HM2-el látjuk hogy ki mivel szeret játszani, ök miért ne akarnának róla tudomást venni?

Idézetet írta: bendehal Dátum október 10, 2014, 15:32:43
A kérdés csak az hogy mi tartaná öket vissza attól hogy ne csaljanak?
A reklám arcok tourosok, de a termek legnagyobb bevétele cash asztalokból számrazik.
Azt kijelenteni hogy nem csalnak butaság, azt meg hogy csalnak ugyanakkora.
De az hogy profit orinentált vállalkozásokról beszélünk az biztos.
Ha nekem lenne egy pokertermem és nem érné el a cél kitűzött profitott akkor tennék érte.
HM2-el látjuk hogy ki mivel szeret játszani, ök miért ne akarnának róla tudomást venni?
Tök mind1 nekik mi van az asztaloknál, mivel a jutalékból van a bevételük, lényegtelen ott, hogy ki hogyan tologatja a zsetonokat. A csalós dolgokat meg többnyire a hobbijátékosok, vagy a fishek dobálják. Ismerek olyan profikat, akik 100k sng után is durváb EV alatt futnak, mégsem panaszkodnak, tisztában van olyan szinten már mindenki a matematikával, varianciával, hosszútávval.

Ez csak egy szempont, de ilyenkor jönn mindeki és úgy kezelnek mint egy leprást..
Most pl engem. (Egyébként plusszos vagyok elárulom, és van mögöttem néhány hand)
Nem a haveromtól hallotam szitu.
Másrészt cg-ről beszéltem.

cg asztalon az a lényeg hogy minél többet toljanak be.
5% az 5% de nem mindegy mekkora a pot.

11 oldal ami erről szól, akiket kritizáltatok.
Én csak azt nem értem hogy hogyan tudjátok kizárni azt hogy ők nem csalnak.
Én nem írom az hogy ők csalnak, de ha valakinek ígazán megérné az csak maga a terem lenne.

Nem akarok beleszólni a vitába, egyedül stdavid megjegyzését szeretném megkérdőjelezni, ugyanis a pókertermeknek igenis megéri befolyásolni a játék menetét. Egy nagyon picit kell végiggondolni, és tök logikus következtetésre juthat az ember.