Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én meg azt mondom, hogy nem tök mindegy? Úgyse tudjátok egymást meggyőzni! Aki akar az pókerezik, aki meg nem az nem. Én tőlem aztán csalhatnak is, nem azért ülök le pókerezni, hogy milliókat nyerjek, olyan téten kell játszani, hogy ne legyél idegbeteg ha buksz. Akkor meg már oly' 8, hogy miért vesztettél.  Egyetlen egyszer idegesítettem fel magam mikor egy MTT-n már a buborék szakaszban voltam jócskán és egy 2es drillel kiejtették az AA-mat, természetesen a riveren jött le a kettese.
Jó persze, aki komolyabb szinten tolja az más tészta abba nem tudok beleszólni, de szerintem felesleges azon vitázni, hogy csalnak-e avagy sem.

Volt egy kattanásom ma emlékeztem erre a topicra.
Gondoltam be írok, mert régen sem értetem miért kell a csalást kizárni.
Természetes kűldöm O.V.-nek a privát levelet blokkolja ezeket a szemét oldalakat. :bash:
Ez ellen tenni nem lehet, de soha nem mondanám hogy ezek az oldalak korrektek.



Kedvenc témám újraéledt, amíg távol voltam.  ;D

Most csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az elmúlt egy évben sokat élőztem és semmivel sem volt hozzám barátságosabb a hús-vér dealer, mint az online rng. A póker egy geci játék, aki azt szereti, amikor a jó elnyeri méltó jutalmát, a gonosz a büntetését, az nagy ívben kerülje el a hold'em asztalokat... Ez a kemény férfiak sportja, olyanoké akik akkor is tudnak emelt fővel veszíteni, amikor az ellenfél gyengébb, de akkora arca van, mint ide Nagykáta. Mert pontosan tudjuk, hogy nem az számít, hogy egy este mennyit nyersz vagy vesztesz, hanem hogy több, vagy kevesebb van a széfben/számlán az év végén, mint az elején volt.

Itt csak az számít mennyivel vagyunk plusszban, mert ez egy kő kemény munka.
Igen csak meg terhelő akár napi 3-4 órában is.


#184 december 02, 2014, 22:20:18, alba96
Rég szóltam hozzá. Sokat teszteltem az oldalakat.
...
Egészen biztos vagyok abban hogy csalnak az online termek, méghozzá elképesztően pofátlanul.
És tudom ! Nem pedig hiszem !
Ez biztos és kétség sem férhet hozzá !

Aki mást mond az szimplán retardált !

Szó sincs semmilyen játékról ! Egyszerű szinház az egész nem póker !

Most már akkor nyugodtan alszok .  :great:

Idézetet írta: alba96 Dátum december 02, 2014, 22:13:01
Rég szóltam hozzá. Sokat teszteltem az oldalakat.
...
Egészen biztos vagyok abban hogy csalnak az online termek, méghozzá elképesztően pofátlanul.
És tudom ! Nem pedig hiszem !
Ez biztos és kétség sem férhet hozzá !

Aki mást mond az szimplán retardált !

Szó sincs semmilyen játékról ! Egyszerű szinház az egész nem póker !

A rake ugyanannyi ha nyersz ha vesztesz.

Azért a színvonal ki ne bassza már a biztosítékot  :D

Látom rendesen kibontakozott ez a topik, amióta inaktív voltam. Érdemes végigrágni esetleg egy tuti füles reményében?  ;D

Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 23:07:25
Azért a színvonal ki ne bassza már a biztosítékot  :D

Látom rendesen kibontakozott ez a topik, amióta inaktív voltam. Érdemes végigrágni esetleg egy tuti füles reményében?  ;D
Tömören leírom a helyzetet:
Kiderült, hogy mindenki csal.

Arra válaszolj légy szíves, ha tudod, hogy csalnak a termek, akkor miért játszol rendszeresen?  2011ben nyitottad a topikot, nyilván mert hittél benne hogy igazad van,de azóta sem hagytad abba, és még mindig képes vagy kiakadni.
2011ben azt írtad magadról, hogy te 10perc alatt írsz 100%os fizika felvételiket, az IQd akkora, hogy ki sem merted írni.

Mondjuk az általános iskolai fizika nem olyan nehéz, ha helyesen feltételezem hogy 96ba születtél és 2011 körül a gimis felvételid írtad.kb.


#190 december 04, 2014, 09:13:34, Milan
Jó ötlet TIB :)
Már csak azon gondolkodom, hogy itthon legyek-e öngyilkos, vagy kifáradjak a yacht-ra, hogy ott nyírjanak ki :)
Minek az a sok hercehurca ...  az első megoldás valószínűleg kevésbé macerás
:)
Egyébként az eljárás közkincs:
Véletlenszerű eseményeknek normális eloszlása van.
Ugye ez az a bizonyos variancia, amit NCIS88 marha nagy arccal emleget de halvány lila fingja sincs róla, hogy ez mi a franc lehet.
( NCIS88 - ezt úgy is hívják hogy LÓPIKULA ... használd egészséggel ! )
Nos ez egy un. haranggörbe alakú valami :) ( ÉS NEM RODOLFÓ ALAKÚ, mint ahogy mindig kijön a poker statisztikákból )
A szórás egységa a szigma ... nevezzük ezt is LÓPIKULÁNAK.
Normális eloszlás esetén ugye a véletlen valós eseményeknek oly módon kell megfelelni az eloszlásnak,
hogy az események 99,72 %-a +- 3 szigma tartományba kell essen.
HA NEM ÍGY VAN AZ LEHETETLEN ! Ez olyan mint az egy meg egy az kettő !
Azaz ha mégse így van akkor az nem normális eloszlás, és ha nem normális eloszlás, akkor NEM VÉLETLEN (!) és ha nem véletlen akkor ( tippelj ) ...
M A N I P U L Á L T !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt hogy mennyire az eredmények megmutatják. pl. 10 szigma távban 10% az olyan mint az "itt a piros - hol a piros" más néven "einstand".
Mindössze ennyi a nagy "titok" :)
Mindenki tudja aki kicsit is otthon van a matekban vagy a "valóségámításban"... pl ilyen matekgerilla is meg még sokan.
Mndössze csak ennyi a szupertitkos tudnivaló, már csak számolgatni kell.
Sok sikert !




Mutass mar egy EV grafikont.

#192 december 04, 2014, 09:13:57, Milan
"Hát ezen beszarok.. Tegyük el ezt egy humorosba."

Mondta ezt egy nagyon okos ember,  régen. Kb ez jutott erről eszembe.


2011óta miért játszol, ha minimum azóta tudod hogy csalnak?
Mert ha engem 2011ben becsapnak egy vendéglőben, akkor nem megyek oda újra..

#194 december 04, 2014, 09:16:23, Milan
Egyébként szeretek és tudok is pókerezni, ezért veszem észre hogy csalnak ... és azért járok utána, hogy tényleg csalnak-e mert MEG TUDOM TENNI!

Az pedig, hogy csalnak semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy szeretek és tudok pókerezni. Csak és kizárólag a nyereségemre és hatékonyságomra van hatással, arra viszont nagyon. De nem tudják elérni soha azt hogy veszítsek, mert MEG TUDOM TENNI ! A mérlegem mindig pozitív lesz, mert soha az életben nem fizettem be, viszont veszek ki pénzt.

Én játszom és NYEREK, csak észreveszem és utálom ha lopják a pénzem ezerrel ... Ennyi.