Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak nekem tűnik úgy, hogy a "póker-őrület" már egy olyan 1-2 éve rohamosan csökken?

Lehet, hogy sokan csalódtak, s túl nagy reményeket fűztek hozzá...

Idézetet írta: Milan Dátum december 04, 2014, 22:06:34
Csak nekem tűnik úgy, hogy a "póker-őrület" már egy olyan 1-2 éve rohamosan csökken?

Lehet, hogy sokan csalódtak, s túl nagy reményeket fűztek hozzá...
Vagy inkabb irrealis elvarasokkal mentek neki.
A matematikai reszet, ICM-et, ilyesmit kb. egy het alatt el lehet normalisan sajatitani de utana a gyakorlatba ultetesevel valoszinuleg sokaknak gondjaik vannak es azt hiszik, hogy attol mert ugyesen megvettek es beuzemeltek egy HUD szoftvert ok mar 'olvassak' a jatekot.

Hobbijatekoskent en meg nem csalodtam nagyot, igaz ez nekem mindig is kikapcsolodas lesz es nem elet-halal kerdes - es ahogy a fentiekbol kiderult en leginkabb online jatszom. Nem teperek a WSOP-ra es ez igy van jol.

Aki ebbol akarta a gyermeket egyetemre kuldeni az nyilvan csalodottabb.

Miért van az hogy ebben a témában mindenki olyan okos?

Idézetet írta: bendehal Dátum december 04, 2014, 22:23:32
Miért van az hogy ebben a témában mindenki olyan okos?

Ez egy olyan téma, bendehal. :D

Idézetet írta: TiB Dátum december 05, 2014, 00:01:10
Melyik témában nem vagyunk okosak, mi, sportfogadók? Mi mindenhez értünk :D

Szerintem az a nagy baj, hogy mint minden más témában, itt is apró porszemek vagyunk. Emlékeztek az UltimateBet csalásra? Én például hajtottam ott egy bónuszt, miután már kiderült. Egyrészt nem gondoltam, hogy nl10-en rám utaznának és gyorsan meg is voltam a dologgal, viszont a nálam gazdagabb emberek vígan nyomták magasabb szinteken, pedig már köztudott volt, hogy vannak superuserek, akik látják az összes lapot az asztalon. Szóval úgy játszottak, hogy nem tudhatták biztosan, zajlik-e még a csalás. Ennél is kiábrándítóbb az a tény, hogy érdemi felelősségre vonás nem történt az ügyben. Sőt mi több, a csalás részt vevői közül néhányan aktívan részt vesznek pókerhálózatok vezetésében, ha jól tudom.

Nekem a Pokerstars tűnik jelen pillanatban a legnagyobb "delikvensnek", s mivel ők az abszolút piacvezetők, majd semmit nem lehet tenni ellenük. Ők úgy irányítják a piacot, ahogy csak akarják. De ez csak egy feltételezés.

Végülis nekik miért érné meg csalni, ha piacvezetők, milliók játszanak, hatalmas összegekért, s folyik a lé a csapból?

Idézetet írta: Milan Dátum december 05, 2014, 07:23:07
Nekem a Pokerstars tűnik jelen pillanatban a legnagyobb "delikvensnek", s mivel ők az abszolút piacvezetők, majd semmit nem lehet tenni ellenük. Ők úgy irányítják a piacot, ahogy csak akarják. De ez csak egy feltételezés.

Végülis nekik miért érné meg csalni, ha piacvezetők, milliók játszanak, hatalmas összegekért, s folyik a lé a csapból?
Mert olyan magasan az ember maskepp latja a dolgokat sokkal erzeketlenebb es szemetebb lesz hacsak nem rendelkezik kulonleges belso tulajdonsagokkal. Ami meg ritkabb mivel sok kocsogseget kell tenni mig felersz ha nem talalsz fel vmi teljesen egyedit

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 05, 2014, 07:48:08
Mert olyan magasan az ember maskepp latja a dolgokat sokkal erzeketlenebb es szemetebb lesz hacsak nem rendelkezik kulonleges belso tulajdonsagokkal. Ami meg ritkabb mivel sok kocsogseget kell tenni mig felersz ha nem talalsz fel vmi teljesen egyedit

Na ez az...embernek maradni nem is olyan egyszerű, ha már "elvitt a hév".

készpénzes asztalokon érdekük lehet csalni a termeknek mert a  nagyobb lapütközés csak tovább duzzasztja a potot.Az egyiknek sor,a másiknak drill stb... a pot meg csak nő és nő.Szerintem sem lehetetlen hogy csalnak ebből kifolyólag.
Milan okfejtésére reagálva hogy miért éri meg csalni? Mert,sajnos akinek sok van az még többet akar elég körül nézni a világban.

Idézetet írta: Powell Dátum december 05, 2014, 08:30:03
készpénzes asztalokon érdekük lehet csalni a termeknek mert a  nagyobb lapütközés csak tovább duzzasztja a potot.Az egyiknek sor,a másiknak drill stb... a pot meg csak nő és nő.Szerintem sem lehetetlen hogy csalnak ebből kifolyólag.
Milan okfejtésére reagálva hogy miért éri meg csalni? Mert,sajnos akinek sok van az még többet akar elég körül nézni a világban.

Jut eszembe erről: egyik műsorban láttam, talán a Viasat Exploreren, hogy Nigériában az egyház adományokat gyűjt. Ha viszel egy TV-t, akkor az Isten 10-et fog adni életedben. Ők ezt annyira elhitték, hogy már egy egész üzlet alakult ki ebből, rengeteg alkalmazottal, akik "adminisztrálják" az adományokat.
A pap is azt mondta, hogy ezelőtt pár évvel ő adományozott az Istennek egy Mercedest, azért van neki most 10.  :D

Furcsa egy világban születtünk, az biztos.

Idézetet írta: Milan Dátum december 05, 2014, 08:18:18
Na ez az...embernek maradni nem is olyan egyszerű, ha már "elvitt a hév".
Igy van bar sajnos vagy hala istennek olyan nagy proba ele meg nem allitott az elet ilyen teren :D ugyhogy csak visszafogottan itelkezek

Csak azért ide írom mert máshova nem tudom. Láttam egyet s mást pókerba de ezen most sírni tudnék. 888 poker egy asztalos 9 fős SNG. 1500 kezdő zseton, csorog a játék. Emberünk a 12. körben sit outol  1863 zsetonnal. Megyünk tovább az ember becsorog a fizetős első 3 ba (már ez vicc) 288 zsetonnal, 400-800 as vakoknál. Itt még túlél 14 !!!!! kanyart ami alatt a gép berántja vagy 5x all-in be amit mind megnyer. És a poén: kiesek a 3. helyen ö becsorog a 2.- ként. HUp- ba még egy all-int nyer aztán kiesik. A verseny 57 körös volt.  :redchug:

Egyszer voltam egy olyan kb. 50 fős élő versenyen, hogy az egyik "asztaltársam" annyit "lövöldözött", hogy a 2.-3. vakszintre ellőtte az összes rebuy-át, valamint kikérte rebuynak az add-on-ját is. Abból is maradt 20 chipje. Nem emlékszem mennyi volt az induló zseton, de azon a helyen mintha 5000-10000 körül indultunk volna mindig.
A lényeg, hogy 20 csipje maradt egy újabb hülye all-in után. Felállt, hogy bedobja a közösbe, mert ugye azzal felesleges erőlködni. De végül mondtuk/mondták neki, hogy amíg van chip, van lap is... Nem emlékszem már mennyit nyert egyhuzamban, csak arra, hogy már annyi chipje volt, hogy nem kellett volna all-ineznie sem, de azért is tolta és csak nyert és nyert. Végül a versenyt is megnyerte, de 20-30 all-in biztos lement neki egyfolytában (nem mindnél kellett mutatnia).
Ez egy élő verseny volt. Az én asztalomnál történt és akkoriban még az osztó tényleg osztó is volt egyben. Tehát mindenki osztott.  :crazy:

Üdv mindenkinek.

Érdekes a topic. Azt, hogy adott pókertermek csalnak e, avagy nem azt a fene sem tudja. Az élő póker is tud meglepő és mulatságos dolgokat produkálni.

De azon mosolygok, hogy vannak emberek akik keszekusza offshore cégek (pokertermek) még keszekuszább, egy bangladesi kecske nevére bejegyzett offshore cég jpg pecsétjére adnak valamit, hogy ezaztán ellenőrizve van.:D

A másik, hogy nem lehet manipulálni a játékot. Emberek, a Marsra küldünk fel szondákat, és atomerőműveket irányítanak kompjúterek. :) de egy fix 52 lapos játékot, nem tudnak manipulálni? :)

Megéri e nekik manipulálni??? Persze, hogy megéri (megérné). Ez is, mint minden pénz.

Aki látta a Maverick című dokumentarista műben az utolsó leosztást, az már semmin nem lepődik meg!!

MAVERİCK Royal flush MAÇA-ASI

(a lényeges részeket törökül találtam meg, de ez csak emeli az élményt!)

Az tény,hogy a starson sok a AA-KK,  sett vs sett szitu  ;)