Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na !
Még egy James Bond filmből is kell ide egy idézet, hogy mik történhetnek ...
Hát persze, akár minden egyes partiban lehetne mindig royal-flush ... hát nem ?!
És mindegyik mellé szoktak oszatni min. 2 pokert, meg még min. három full-house-t is ...
Tuti !
(     Egyébként, én meg Matt Damon-tól tanultam ultizni. :)     )

Alapozzunk akkor erre ... vagyis:
Ha pókerem van dobnom kell, mert 1000%-ig biztos, hogy valakinél royal-flush lesz !

És ezt itt és most dokumentáltam ...
... az utókor számára.
Egyszer még nagyon híres leszek.

:)

Ja !
És ...
James Bondnak már tennie se kell a rulett-asztalokra semmit, a krupié bánatosan legyint és anélkül is kifizeti neki a 36x neyereményét a max. limit tétre.
Ugye ?!

Alapozzunk akkor erre !
Miért is nem a rulett-tel nyomulunk inkább ?! Hisz ezek szerint az a tuti !

:)

#242 január 12, 2015, 15:15:10, bendehal
Idézetet írta: alba96 Dátum január 12, 2015, 14:57:37
Ja !
És ...
James Bondnak már tennie se kell a rulett-asztalokra semmit, a krupié bánatosan legyint és anélkül is kifizeti neki a 36x neyereményét a max. limit tétre.
Ugye ?!

Alapozzunk akkor erre !
Miért is nem a rulett-tel nyomulunk inkább ?! Hisz ezek szerint az a tuti !

:)

Nem 36x nyeremény, csak 35x ezért kamu a rulett 95% payout.
Nem ígazán értem a többit, de én úgy emlékszem egyszer kaptam ki pokerel royal flush-től de az emlékezetes volt. Kár hogy nem volt badbeat..

Mi mással esnék ki az MTT-ről, mint AA-val a chipleader AJ-jével szemben, akinek persze a riveren leesik a flöss.  :crazy:  :bash:

Egy bizonyos játékosnál meg kb. ugyanaz a helyzet, mint amit Alibi beírt. Már ITM előtt is alig volt zsetonja, az utolsó helyek egyikén vergődött, erre még mindig játékban van.

71 leosztásból 4 póker... nekem kicsit soknak tűnik. Persze most nekem nem volt mákom AA-val szemben. :)

Sziasztok!

Én először több mint 10 éve kezdtem el online pókerezni. Akkor is tele volt fishekkel a piac és most sincs máshogy.
Viszont az teljesen megváltozott, hogy ezeket a fisheket és a korábbiakat már nem nem lehet verni.
Omaha hi/lo-t nyomom limitesen és óriási az az érzés amikor egy fish szopat le olyan induló lappal amivel nem jöhetne floppot nézni,
de ha jön is akkor bűnhödjön. Nos a bűnhőddés mára kiveszett a jokerstars szótárából és szinte buksisimogatást kapnak.
Ráadásul a hi/lo egy draw és szinte mindig találnak ők is meg én is valamit. A különbség az, hogy én a nutra megyek.
És itt jön képbe az amit már szerintem tudtok ti is, hogy a termekben érdeke, hogy minél több pénz kerüljön be a potba
és termelődjön nekik a rake. Innentől kezdve csak az a fontos, hogy a turn további húzókat adjon és pakoljuk tovább
befele a pénzt.
Maradjatok a holdemnél ha még tudjátok élvezni a pókert. De én ettől a sok szemétségtől kiégtem. Ma még bedobtam egy
százast starsra, hogy változott e valami. Meg is érdemlem, hogy jóval kevesebbet tudtam csak kivenni pár óra játék után.

Marad a sportfogadás. Oda majd írogatok amíg marad pénzem! :D
Sok sikert a cyber pénzkeresésben.

Idézetet írta: astroy Dátum január 31, 2015, 15:00:32
Sziasztok!

Én először több mint 10 éve kezdtem el online pókerezni. Akkor is tele volt fishekkel a piac és most sincs máshogy.
Viszont az teljesen megváltozott, hogy ezeket a fisheket és a korábbiakat már nem nem lehet verni.
Omaha hi/lo-t nyomom limitesen és óriási az az érzés amikor egy fish szopat le olyan induló lappal amivel nem jöhetne floppot nézni,
de ha jön is akkor bűnhödjön. Nos a bűnhőddés mára kiveszett a jokerstars szótárából és szinte buksisimogatást kapnak.
Ráadásul a hi/lo egy draw és szinte mindig találnak ők is meg én is valamit. A különbség az, hogy én a nutra megyek.
És itt jön képbe az amit már szerintem tudtok ti is, hogy a termekben érdeke, hogy minél több pénz kerüljön be a potba
és termelődjön nekik a rake. Innentől kezdve csak az a fontos, hogy a turn további húzókat adjon és pakoljuk tovább
befele a pénzt.
Maradjatok a holdemnél ha még tudjátok élvezni a pókert. De én ettől a sok szemétségtől kiégtem. Ma még bedobtam egy
százast starsra, hogy változott e valami. Meg is érdemlem, hogy jóval kevesebbet tudtam csak kivenni pár óra játék után.

Marad a sportfogadás. Oda majd írogatok amíg marad pénzem! :D
Sok sikert a cyber pénzkeresésben.


Bocs..lehet hogy rosszul tudom...de ha téged cumiztatnak folyamatosan..akkor te vagy a fish nem??Lehet hogy csak azt hiszed hogy jó lapokra mész be :laugh: :laugh:

Idézetet írta: szalist Dátum január 31, 2015, 17:38:01

Bocs..lehet hogy rosszul tudom...de ha téged cumiztatnak folyamatosan..akkor te vagy a fish nem??Lehet hogy csak azt hiszed hogy jó lapokra mész be :laugh: :laugh:

Minden lapnak meg van az értéke adott helyzetekben... (röviden)
Ezt nem értik a fishek, olyanok mint az átlag tippmixesek.

Köszi aranyos vagy. Akkor mondok egy olyat, hogy Omaha Indicator. Ez egy olyan program ami megmutatja, hogy milyen erős a kezed.
Omaha Manager helyett ezt használom/használtam. A Hud miatt elsősorban, illetve imádom mikor villog, hogy You Have the Nuts. :D
Igazából erre nem is lenne szükségem, ebben a játékban elég kiműveltnek érzem magam. De mindig szerettem látni, hogy Premium
(jelenleg Group 1-nek hívják.). Azt már kevésbé, hogy rettentő gyenge kezekkel adnak meg és a nutflsuh draw az A2 low draw mellett
hogyan hal be.
Amúgy is azt tudniillik, hogy a pókerben nem mindig a legerősebb kéz nyer hanem az amit nem dobnak el. Itt nem fordul elő olyan, hogy dobás.
Játszottam a Colt Pokeren 5/10n is. De beugráltam nagyobb tétekre is. Vannak fishek mindenhol és magasabb limiteken még több.
És nyugodtan elhiheted, hogy engem a rosszabb játékosok cumiztatnak le.
Neked pedig azt kívánom, hogy fele annyiszor ne szopassonak le az orosz fishek mint engem. De még így is nagyon sokszor fogsz te is
cumizni a retardált oroszoktól. :D 

Idézetet írta: bendehal Dátum január 31, 2015, 17:51:19
Minden lapnak meg van az értéke adott helyzetekben... (röviden)
Ezt nem értik a fishek, olyanok mint az átlag tippmixesek.

Így van pontosan. És ott ahol 4 lapot kapnak a kezükbe valami megmozdul bennük és képtelenek a dobásra. :D

Hatványozottan igaz plo8ra..

én is ezt játszok.

Idézetet írta: astroy Dátum január 31, 2015, 18:05:25
Köszi aranyos vagy. Akkor mondok egy olyat, hogy Omaha Indicator. Ez egy olyan program ami megmutatja, hogy milyen erős a kezed.
Omaha Manager helyett ezt használom/használtam. A Hud miatt elsősorban, illetve imádom mikor villog, hogy You Have the Nuts. :D
Igazából erre nem is lenne szükségem, ebben a játékban elég kiműveltnek érzem magam. De mindig szerettem látni, hogy Premium
(jelenleg Group 1-nek hívják.). Azt már kevésbé, hogy rettentő gyenge kezekkel adnak meg és a nutflsuh draw az A2 low draw mellett
hogyan hal be.
Amúgy is azt tudniillik, hogy a pókerben nem mindig a legerősebb kéz nyer hanem az amit nem dobnak el. Itt nem fordul elő olyan, hogy dobás.
Játszottam a Colt Pokeren 5/10n is. De beugráltam nagyobb tétekre is. Vannak fishek mindenhol és magasabb limiteken még több.
És nyugodtan elhiheted, hogy engem a rosszabb játékosok cumiztatnak le.
Neked pedig azt kívánom, hogy fele annyiszor ne szopassonak le az orosz fishek mint engem. De még így is nagyon sokszor fogsz te is
cumizni a retardált oroszoktól. :D

Én szeretem az oroszokat mert azok kifizetnek..Hi-L-t meg alapból nem játszom omahaban pont amiatt mert még a gyenge lapokra is mennek és képtelenek dobni..

De ha tudod, hogy gyenge lapokra is mennek akkor az neked aranybánya lenne ha nem tévedek.
A baj nem azzal van, hogy mennek velük hanem azzal, hogy túl magas százalékban nyernek vele.

Plo8 nah azt soha többet. :D Ott az all-in mutatásoknál már a flop előtt szívrohamot kapok! :D

Idézetet írta: astroy Dátum január 31, 2015, 20:36:52
De ha tudod, hogy gyenge lapokra is mennek akkor az neked aranybánya lenne ha nem tévedek.
A baj nem azzal van, hogy mennek velük hanem azzal, hogy túl magas százalékban nyernek vele.

Plo8 nah azt soha többet. :D Ott az all-in mutatásoknál már a flop előtt szívrohamot kapok! :D

Általában nyerek is de inkább csak akkor pókerezek ha valamilyen promóció is társul a játékomhoz....az omahat meg ebbe nem szokták beleszámítani..online nem azért játszom hogy nyerjek...nem játszom olyan magas téten online hogy megéljek belőle...inkább élőben játszok magas téteken.

Miért vettétek ki TiB megjegyzését?!
Tökéletes konklúzió volt erre az egészre. Röviden és velősen öszegzett mindent.
Én sem akartam megtörni a varázsát!
Kár lenne érte!

Online-Poker-Site (OPS!):  - "Imádom, ha egy terv sikerül !" ... a'la A-team.  :great:
:)

Üdv!