Eurovíziós Dalverseny 2012- Baku

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Találtam egy oldalt, ahol arra lehet szavazni, hogy ki nyeri az Eurovizíót. Ha valaki szeretne fogadni a végső nyertesre, akkor ez a szavazás segíthet. Jelenleg főlényesen vezet Spanyolország.

http://eurovisiontimes.wordpress.com/2012/03/25/poll-who-will-win-eurovision-2012/

Idézetet írta: Szigo Dátum május 24, 2012, 18:55:36
Végighallgattam az összes számot, a 80%-a förmedvény, egy garast nem ér. Aki jó volt: román, német, és szerintem a végső győztes:

Nina Zilli - L'Amore Č Femmina (Out Of Love) (Italy) 2012 Eurovision Song Contest

Expeketen: [ex]8.50[/ex] odds

Az én tippem is ez.

Nem sokára kiderül, hogy az Unibet nagy favoritja Svédország nyer-e (2.00) és 12. hely vagy e mögött végez-e a Compact Disco (1.12)

Külön ellenünk van a nagyon korai fellépésünk. (2/26)

Hát ezt nagyon simán behuzták a svédek! Több pontra számítottam nálunk, és az hogy a finnektől nem kaptunk meglepő!

Nyerték a svédek, a Compact Disco pedig hátulról dobogós, még ha előadásuk szerintem sokkal jobb volt,mint az elődöntőbeli (24. hely), az utolsó Nagy-Britannia a huszonhat fős mezőnyben. A kiírás értelmében, jövőre Stockholmban mérgelődhetünk valakiért.
Másodikak az orosz partiállat nagymamák, harmadik Szerbia.
Loreen - Euphoria HQ (Sweden Eurovision Song Contest 2012)

Nekem a Cyprusi szám tetszett a legjobban, de a svéd se volt rossz. :) De a 80% förtelmesen ross volt.. Azt se értem, hogy engedték meg hogy ilyennel fellépjenek eggyes országok. :laugh:

A két ír homo erectus volt a legjobb. Eszméletlen. Nekem amúgy a dánok, az ukránok és a görögök produkciója tetszett, de a magyar CD is jó volt. Legalább a 20-ba befértünk volna.

Viszont a legjobb az volt, hogy egymás után, reklám nélkül jöttek a produkciók!


A nagy döntőt idén Stockholmban tartják majd.
Igen, egyes irodáknál az elődöntőre és a döntőre (májusban lesz) lehet majd fogadni.
A magyar selejtező holnap este kezdődik az m1-en.