smarkets

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 13, 2012, 13:54:59, benson


Érdekelne a fórumtagok személyes tapasztalata az smarkets fogadótőzsdével kapcsolatban.
A 2% commission rate elég jól hangzik, nagy kérdés persze az egyes piacok likviditása.

A bf-el elszaladt a ló  >:( , a betdaq-nak "Territory Account Closure" lettünk  :o , a Matchbooknak nem erőssége az európai ladbarúgás  :( , a WBX-nek pláne  :-\ , tehát szerény számításom szerint maradt a Smarkets.  ::)  Vélemények, tapasztalatok? (azonkívül ,hogy nem túl likvid) Be-, kifizetés, megbízhatóság, promók?

Előre is köszönöm.

Engem is érdekelne a vélemények, ahogy látom lehet magyar forintban is számlát nyitni náluk? Érdemes HUF-ban nyitni vagy ilyenkor hogy váltja a többi pénznemmel?
Köszi

Új felhasználoknak risk free bet első fogadásra. Nem kell forgatni ha bukó a tipp egyből kivehető 2 óra alatt fizetnek skrillre.

https://smarkets.com/promotions/welcome/

Hali!
Ha jól értem akkor be kell fizetni 20£
és akkor adnak 10£ kockázatmentes fogadást?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 21, 2015, 14:31:55
Hali!
Ha jól értem akkor be kell fizetni 20£
és akkor adnak 10£ kockázatmentes fogadást?
Igen annyi hogy felkell tölteni személyi bankszámla, de ez lehet hogy rá ér. (nálam elfogadták egy óra alatt)
My account résznél lesz jobb oldalt egy risk free 10 font. De valódi pénzből kell megtenni az első fogadást majd vissza kapod, 12 óra kellet nekem a vissza téritésig.

#6 május 22, 2015, 10:45:47, lulu65bj
Hali!
A hitelesítésem nincs még meg. Itt elfogadnak pdf. formátumot? Vagy csak fényképezés lehet a dokumentumokról?
Tegnap töltöttem fel pdf-ben, de még semmi.

Igen, sajnos csak fénykép jó. Ezt kérték :

As part of our licence conditions, we are required to conduct regular
checks on the identity of our members, particularly when processing
withdrawals.

To verify your account, can you please forward us one copy of the
following documents in each section:

1) A government-issued form of photographic identification.
2) A separate proof of your address.

Kirúgták a  magyarokat.A legjobb fogadó tőzsde volt 2% com-al,nagy oddsokkal.R.I.P :'(