Online Sportwetten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2015, 19:27:15
Így igaz. Ez meg is történt. A valós azonosítód küld át nekem privátban, s én kicserélem.

Most kezdem kicsit elveszteni a fonalat! A német nyelvű oldalra friss a regisztrációm, oda még nem tudtam sehova beírni a bet365 -ös azonosítómat! Esetleg az itt megadott érvényes oda is akkor teljesen tárgytalan a kérésem és akkor már értem miért nem tudom ott beírni sehova! ez a helyzet?

Akkor csak gond van az alap dolgokkal, mivel a tippjáték felületén van egy olyan rész, hogy:

"Du hast kein bet365 Benutzer! Damit wir deine Gewinne auszahlen können, musst du bis Ende des Monats ein Benutzerkonto erstellen. Registriere dich HIER, falls du noch nicht bei bet365 registriert bist.
bet365 Benutzer:"
s ez után jön egy üres mező, oda te meg azt írtad, hogy 5000  :D


Förstészt du?  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2015, 19:37:20
Akkor csak gond van az alap dolgokkal, mivel a tippjáték felületén van egy olyan rész, hogy:

"Du hast kein bet365 Benutzer! Damit wir deine Gewinne auszahlen können, musst du bis Ende des Monats ein Benutzerkonto erstellen. Registriere dich HIER, falls du noch nicht bei bet365 registriert bist.
bet365 Benutzer:"
s ez után jön egy üres mező, oda te meg azt írtad, hogy 5000  :D


Förstészt du?  ;)

Akkor gondolom, az oldalfordító csúsztatta el a mezőket :)  :D :D Ezek szerint jó, hogy itt értetlenkedtem, mert lehet ki sem derült volna csak nagyon sokára :) Akkor írok neked privátba a bet365 ös felhasználónevemmel kapcsolatban és elnézést a plusz munkáért  :cya:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 17, 2015, 19:40:34
Akkor gondolom, az oldalfordító csúsztatta el a mezőket :)  :D :D Ezek szerint jó, hogy itt értetlenkedtem, mert lehet ki sem derült volna csak nagyon sokára :) Akkor írok neked privátba a bet365 ös felhasználónevemmel kapcsolatban és elnézést a plusz munkáért  :cya:

Oldalfordító.  :great:

"Nincs felhasználó bet365! Tehát, hogy ki tudjuk fizetni a nyeremény, akkor kell, amíg a hónap vége hozzon létre egy felhasználói fiókot. Regisztráljon itt, ha még nem regisztrált a bet365.
bet365 Felhasználó:"


Semmi gond, bármikor, szívesen.

Idézetet írta: Milan Dátum március 17, 2015, 19:41:40
Oldalfordító.  :great:

Semmi gond, bármikor, szívesen.

Muszáj volt legalább az elején oldalfordítót használnom, mert soha nem tanultam németül! De ami késik nem múlik :)

Tipp: a 365 Liga van leforditva :) Gombok poziciói stb. ugyanazok.

30 nap altatás után, a zárónap robbantottam.  :great: A győztesnek gratulálok!  :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 01, 2015, 06:36:31
30 nap altatás után, a zárónap robbantottam.  :great: A győztesnek gratulálok!  :beerchug:

Szerintem valamit elnéztél.  :(


Feldolgozásnál történt a tévedés. Valóban második helyen zártál. Gratulálunk.  :ok:

Srácok, miután elindult itt az ünneplés gyorsan érvénytelenítettem RedMunchen utolsó tippjét.. 04.01.  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 01, 2015, 10:45:09
Srácok, miután elindult itt az ünneplés gyorsan érvénytelenítettem RedMunchen utolsó tippjét.. 04.01.  ;)  :beerchug:

Ez nem vicc. Ilyenért kitörhet a harmadik világháború...:)))

Idézetet írta: Milan Dátum április 01, 2015, 10:51:21
Ez nem vicc. Ilyenért kitörhet a harmadik világháború...:)))

;D



Üdv
Valaki tudna segíteni?

Regisztrálni akarnék a német oldalra,de a jelszóbeírásnál mindig azt írja hogy túl rövid,már szinte teliírtam de akkor is azt írja hogy rövid  ;D    Ugyanez a hiba az angol verziónál is  :-\

Idézetet írta: Donwemer Dátum április 20, 2015, 11:41:16
Üdv
Valaki tudna segíteni?

Regisztrálni akarnék a német oldalra,de a jelszóbeírásnál mindig azt írja hogy túl rövid,már szinte teliírtam de akkor is azt írja hogy rövid  ;D    Ugyanez a hiba az angol verziónál is  :-\

Vajon nem inkább a biztonsági kérdést bukód?