"BukiSamurai" ex-buki kitálal!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az Ex-buki kitálal!

8 évet húztam le Anglia 3 legnagyobb online bookmaker cégénél, ahol végigjártam a szamárlétrát és részese lehettem a sportfogadás rejtélyes, misztikus világának. Mindig is imádtam a sportokat és persze a fogadást is hamar megszerettem, ezzel növelve adrenalin szintem a meccsek közben.

23 éves voltam, amikor végeztem egyetemi tanulmányaimmal és sok csoporttársammal ellentétben úgy döntöttem, hogy külföldön fogok szerencsét próbálni. Külföldi álláskereső portálokat bújtam, amikor találtam egy oldalt, ami kimondottan sportfogadó cégek állásait kínálta. A legtöbb állásnál sajnos már előzetes sportfogadó céges tapasztalatokat kértek, ezért a végén egy ügyfélszolgálatos pozíciót sikerült megszereznem.

Ekkor indult el a 8 év, a sportfogadás világában folytatott túrám. Nem is sejtettem volna, hogy ez a kis kaland az életemet nagyban meghatározó tényezővé növi ki magát. A nagy utazásnak idén májusban vetettem véget, amikor is úgy döntöttem, hogy mindezt megörökítem egy blog formájában.

Biztos most sokan azt kérditek, hogy miért hagytam abba. Erre is hamarosan fény derül. Higgyétek el, hogy nagy csattanó lesz a végén, ezért megéri követni minden egyes posztomat a következő 1,5-2 hónapban.

Egy kis ízelítő, hogy miről is lesz szó az Ex-buki naplójában:

    A 8 év történéseinek bemutatása egy buki szemén keresztül;
    Belső céges titkok amikről a fogadóknak fogalmuk sincs;
    Hogyan észlelik a cégek a bundagyanús meccseket és mit tesznek ilyen esetekben;
    Hogyan találhatunk magunk bundagyanús meccseket és mely oldalakon;
    Hogy rántják le a csalók a sportfogadó cégeket és, hogy lehet ellenük védekezni;
    Hogy profitálnak a bukik saját zsebre a bundagyanús meccsekből és szindikátus tippekből;
    A bukik és a ,,Whale-ek" szövetsége, hogy mindenki boldog maradjon;
    Tuti tipp nincsen, de az ,,Ázsiai hendikep" nagyban növeli nyerési esélyed;
    Rés a sportfogadó oldalak pajzsán azaz ,,Arbets" havi 15-20% nettó haszonnal;
    Sportfogadás aranyszabályok, amik nélkül örökre vesztes maradsz;
    Sportfogadó játékos nagy bukták avagy az önkontrol hiánya lenulláz;
    Hogy kerültem kapcsolatban egy ázsiai titkos fogadó szindikátussal;

....és még sok minden MÁS!

#1 április 23, 2012, 23:08:57, Szotyori
 :o


Kiváncsian várom a folytatás!  ;)

#4 április 23, 2012, 22:20:53, Latzka
Gugli segítségével találhattok még írásokat, de a végkifejlet a fizetős tippek lesznek, magyarul Gentleman 2 effektus várható.

Ez is az ő naplójuk: ...

239 eredmény látható ebben: 118 nyertes, 107 vesztes, 14 érvénytelenített. A másik honlapon azt írják, hogy 70%os találati arány. Szerintem a kettő nem fedi egymást... Tavaly januárban kezdték el ott a napló vezetését, idén februárban zárta le a moderátor, mert valamiért elmaradtak a tippek. Ha havi átlagot nézünk, olyan 24 tippet adnak, ebből 12 nyertes, 11 vesztes és 1 érvénytelen. A vizsgált hónap végére (1,875ös átlagszorzóval) kb 1 egység profitot termelnek. Ezért kérnek 25000 forintot. Szerintem ha körbenéztek itt egy-két naplóban, jobb pénz gyűjthető össze, ráadásul ingyen van.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 23, 2012, 22:18:35
Gugli segítségével találhattok még írásokat, de a végkifejlet a fizetős tippek lesznek, magyarul Gentleman 2 effektus várható.

Nekem is kapásból ez jutott eszembe!  ;D

Igen, valójában a végkifejlet az lenne, ha nem beszélgettünk volna erről privátban.

Én javasoltam a napló indítását, de megemlítem újra, hogy nálunk pénzt kérni a tippekért szigorúan tilos!

Arra kérek mindenkit, hogy abban az esetben ha privátban keresi valaki ezügyben, akkor az jelezze nekem.

Ettől eltekintve, kíváncsian várjuk a további bejegyzéseket.

Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum április 24, 2012, 12:10:09
Igen, valójában a végkifejlet az lenne, ha nem beszélgettünk volna erről privátban.

Én javasoltam a napló indítását, de megemlítem újra, hogy nálunk pénzt kérni a tippekért szigorúan tilos!

Arra kérek mindenkit, hogy abban az esetben ha privátban keresi valaki ezügyben, akkor az jelezze nekem.

Ettől eltekintve, kíváncsian várjuk a további bejegyzéseket.

Sok sikert!  :beerchug:

Szerintem jobb lenne eldönteni; vagy kizárjátok teljesen az ilyen jellegű dolgokat, vagy engedélyezitek és akkor mehet publikusan.

Ez tipikusan a 17 éves srác esete a diszkóban, akinek nem adják ki a piát, de a 18 éves haverja megveszi neki majd a pultos szeme láttára isszák meg.

Idézetet írta: umekumek Dátum április 24, 2012, 12:23:41
Szerintem jobb lenne eldönteni; vagy kizárjátok teljesen az ilyen jellegű dolgokat, vagy engedélyezitek és akkor mehet publikusan.

Ez tipikusan a 17 éves srác esete a diszkóban, akinek nem adják ki a piát, de a 18 éves haverja megveszi neki majd a pultos szeme láttára isszák meg.

Figyelj umek, én nem tilthatom meg, hogy valaki naplót nyisson.

Nem tudom, hogy hol látod, hogy engedélyeznénk bármit?

#10 április 24, 2012, 12:33:30, hillandkimi
Max úgy lehetne legálisan fizetőssé tenni, ha lesz olyan tippelő gárda, akik havi szinten elérik a 70%-ot, vagy ha nem akkor valami visszatérítési alapból az előfizetőt kártalanítanák.

Talán egy ilyen szolgáltatást úgy kellene megvalósítani, mint ahogy azt a biztosítok teszik. Kockázat elosztást értem ez alatt.

Kár, hogy már az elejétől így indul, hogy fizetős tipp lesz a vége, így már keserűbb szájízzel olvassa az ember, de ettől függetlenül engem is érdekelnek ezek a dolgok amiket BukiSamurai leírt. A blog linkje hol található vagy ez a napló a blog?

Idézetet írta: Milan Dátum április 24, 2012, 12:27:45
Figyelj umek, én nem tilthatom meg, hogy valaki naplót nyisson.

Nem tudom, hogy hol látod, hogy engedélyeznénk bármit?

Amennyiben ez a mondatod: "Arra kérek mindenkit, hogy abban az esetben ha privátban keresi valaki ezügyben, akkor az jelezze nekem."
Azt jelenti, hogy aki nem szól neked, és úgy ír neki PM-et az bannolva lesz, akkor én kérek elnézést. Bár ugye nem csak pm-ben lehet felvenni a kapcsolatot egymással, ráadásul nagy a világháló, de ezért már nyilván nem te/ti/sf vagy a hibás.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum április 24, 2012, 12:30:17
Max úgy lehetne legálisan fizetőssé tenni, ha lesz olyan tippelő gárda, akik havi szinten elérik a 70%-ot, vagy ha nem akkor valami visszatérítési alapból az előfizetőt kártalanítanák.

Talán egy ilyen szolgáltatást úgy kellene megvalósítani, mint ahogy a biztosítok. Kockázat elosztást értem ez alatt.

Nem tudok egy szolgáltatásról sem ahol létezik ilyen. Akik nem adnak hosszútávon kellően "jó" tippeket azok nem fogják ezt bevállalni, mások meg azért nem mert nincs rá szükségük (értsd: kurva jó ROI%-val dolgoznak hosszútávon is).

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 24, 2012, 12:35:41
Kár, hogy már az elejétől így indul, hogy fizetős tipp lesz a vége, így már keserűbb szájízzel olvassa az ember, de ettől függetlenül engem is érdekelnek ezek a dolgok amiket BukiSamurai leírt. A blog linkje hol található vagy ez a napló a blog?

A google segít mindenben, ez is jó eset arra hogy az interneten nem lehet kétszer ugyan azt elsütni, na de nem rontom itt tovább a levegőt.

Sehol nem említettem, hogy aki nem szól az bannolva lesz. Az vessen magára, fizessen ha akar. Nem tilthatom meg.

Viszont egyszer kell csak lebukjanak, s akkor viszlát.

A többi rész meg nem vonatkozik ránk (más internetes elérhetőségi lehetőségek).

Lesz itt valami, vagy tovább gazdagodik az arhívum? Samurai köpd az infót, mert megöl a kíváncsiság, és ezt viccen kívül mondom!