gönczitipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az Internazionale egész idényben csak szenvedett, de ha nem vigyáznak akkor még BL részvételt jelentő helyre is odaérhetnek (a Napoli, az Udinese és a Lazio bénázása miatt is) ezért szerintem vasárnap több góllal verik meg a Cesena -t! :beerchug:

Idézetet írta: gonczi Dátum április 28, 2012, 21:30:59
Az Internazionale egész idényben csak szenvedett, de ha nem vigyáznak akkor még BL részvételt jelentő helyre is odaérhetnek (a Napoli, az Udinese és a Lazio bénázása miatt is) ezért szerintem vasárnap több góllal verik meg a Cesena -t! :beerchug:
Tény és való, hogy 3 gólt legalább lőnek. :)

Két csapat akik a legjobban utálják egymást Angliában: Manchester City - Manchester United.
Az ilyen felfokozott hangulatú meccseken hasznosabb az ún. eseményekre tippelni pl. több lesz 4 sárga lapnál, több lesz 10 szögletnél és több lesz 2,5 gólnál (talán 3,5 -nél is) ... kár hogy ezekből nem lehet kötést csinálni! Az eredményt ilyenkor nehezebb eltalálni (pl. ősszel MU-MC 1:6 volt, de nem mindig szakad el a cérna ennyire), mi pedig ugyebár nyerni szeretnénk ... :beerchug:

Szerintem az United behúzza a 3 pontot, izgalmas meccsen de nyerni fognak 1-2-re.

Az Olasz "B" osztályban közeleg a bajnoki hajrá, ilyenkor arányában jobban dominál a hazai pálya előnye, mint a bajnokság korábbi szakaszában: holnap kora délután (15h) meg lehetne próbálni a Bari, Empoli, Crotone és Juve Stabia hazai győzelmeit egy 3/4 -es kombinációs kötésben (3 hazai győzelem esetén már pluszban lehetünk!).
Este pedig a Liverpool - Fulham meccset szólóban: "2,5 gólnál kevesebb" ??? tippel. A Liverpool szombaton a FA Kupa döntőjében fog játszani (a főpróba már meg volt, ahol 3:0 -ra nyertek Norwich -ban!) ezért szerintem több sztár nem fog játszani és a pályán lévők sem fogják nagyon szaggatni az istrángot! ???

És aki Liverpool szurkoló, az ne rakja meg H-ra a Liverpool-Fulham-et?  ;)

Szerdára egy 3/4 -es kombinációt javaslok - 4 hazai győzelemmel (3 találatnál már pluszban lehetünk):
Mallorca - R. Vallecano : a múltheti győzelme után a Mallorcá -nak még van esélye egy EL
                                   indulási helyre - a vendégek egy 7 -est kaptak a Barcá -tól és
                                   szerintem nekik már vége van a szezonnak!
Aberdeen - Hibernian : a skót kupadöntőben semleges pályán a Hibs nyert 2:1 -re, de a
                                 bajnokságban a tengerpartiak 38, míg a vendégek "csak" 63 gólt
                                 (ez mégiscsak jelenthet valamit) ezért a hazaiak revansot vehetnek.
Catania - Bologna : a hazaiak a legutóbb a szicíliai rengedón Palermóból hoztak el egy
                             pontot (úgy hogy vezettek is), a legjobb szezonjukat futják eddig.
                             A vendégek a Genoa 3:2 -es legyőzésével már hátradőlhetnek ... ők
                             is hozták már ebben a szezonban amit vártak tőlük!
Genoa - Cagliari : nem kell nagyon túlragozni ... a Genoa "csak" az életéért játszik.
                          A Cagliari otthon a Chievo ellen biztosíthatja be a benntmaradását!  ;)           

Jó kis tippek, valószínűleg bejön a legalább 3 siker. Én még nagyon gondolkozok ezen a Bordeaux - Rennes V-n. Szerinted?

Cardiff - West Ham rájátszás a Premier Ligába való jutásért ... ez az első meccs és szerintem itt még nem fog eldőlni semmi, nem fogják nagyon szaggatni az istrángot ... ezért az a tippem, hogy nem lesz 2,5 gólnál több!
Besiktas - Fenerbahce rájátszás a török bajnoki címért ... a hazaiaknak maradt ismét az EL, de a vendégek nemrég megverték idegenben(!) 2:1 -re az esélyes Galatasaray -t, ami azt jelenti hogy még akár bajnokok is lehetnek! A hazaiaknak már vége a szezon és a vendégek cseresora is erősebb, ezért győzhetnek is, amiért járó 3 pont nagyon kellene a bajnoki cím(!?) eléréséhez.

Én a Cardiffot inkább 2 vagy 3 gólra raknám meg, mert szerintem egy 1-1, vagy talán a Cardiff 2-1 nyer, az jó lenne. :)
A Fenerbache-rol meg megegyezik a véleményem, szerintem is ők nyernek.

Péntekre van egy 3/4 -es kombinációs javaslatom, 4 győzelem (de 3 találatnál már pluszban vagyunk):
A. Lustenau - St. Andra  H - a hazaiak megcélozhatják az első osztályt és két hete otthon gázolták el az Altach -ot 4:1 -re ... a jó forma mellett dominálhat a hazai pálya előnye is ...
Nantes - Arles H - a hazaiaknak idén sem jön össze a feljutás, de végig az élbolyban voltak. A vendégek igaz hogy régen kaptak ki, de sok döntetlent játszottak (az utolsó 6 meccsből pl. 5 -öt), de nem mindig jön be a bunkerfoci ...
Bray - Bohemians V - nagyon rosszul kezdte a bajnokságot a vendégcsapat, de az utolsó 3 meccsen már hozta magát ... a Bray 9 meccsen már 18 gólt (!) kapott ...
Banfield - San Martin H - tavaly sokkal jobb volt a Banfield gárdája, most a "Clausura" -ban már el kéne kezdene focizni ... ;)
A szólózóknak is van egy tippem:
Blackpool - Birmingham 2 v. 3 gól - a rájátszás elején nem fogják széttépni az istrángot ... ;)

Annyira nem vagyok jó az osztrák bajnokságban. A Nantes-Arles összecsapáson a vendégeknek is fontos, úgyhogy szerintem nem adják olcsón... én döntetlenre tippelek, de neked legyen szerencséd! :)

Szombat délutánra lenne egy 3/4 -es kombinációra javaslatom (3 találatnál már pluszban leszünk):
St. Mirren - Inverness  H
Augsburg - Hamburg   H
Mainz - Gladbach         H
Stuttgart - Wolfsburg  H
(A skót meccsnél sokat jelent a pályaelőny, míg a német zárófordulóban - mivel egyik csapatnak sem létkérdés a 3 pont, ezért a hazai pálya előnye dominálhat!?) ;)

Stuttgartnak nem nagy az odds-a. Inkább kötésben az Atletico Madrid - Malaga H-t tenném.

Vasárnapra van egy 3/4 -es kombinációs javaslatom (3 találatnál már pluszban vagyunk!):
E. Aue - Bochum         H
Fulham - Sunderland    H
QPR - Stoke                H
Valenciennes - PSG      V
Az Aue és QPR "csak" az életéért játszik, a Sunderland szerintem már leállt, míg a PSG még
versenyben van a bajnoki címre ... így egyszerűnek tűnik, ugye? ;)