Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Továbbra is havi egy kifizetés ingyenes?

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 20, 2014, 16:39:01
Hasta la vista verifikáció! Végre 1 hét vad levelezés, scan és képözön után validato van. A jó édes valagukat.  ;D Csak nehogy felfigyeljen a keselyű erre is!

Edda Művek-Keselyű

Szintén, kerek egy hét volt. :D Végén azért már kezdett idegesíteni, hogy az angol levelemre spanyolul válaszolnak, ráadásul néha olyat hogy se magyarra, se angolra fordítva nem értettem meg... :bash:

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 11:38:09
Továbbra is havi egy kifizetés ingyenes?

Igen, ha a kifizetéseknél legörgetsz ott írják. (google nekem így fordítja: "Ingyenes havi fizetés és a 3 százalék felár ellenében ugyanabban a hónapban.")

Nézzetek be! Most jött mail. Wimbledon promo. Nekem az 1 eurósat adta. GG

köszi, nekem a 3-as sikerült

ha jól értem, holnap írják jóvá

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 27, 2014, 19:52:18
köszi, nekem a 3-as sikerült

ha jól értem, holnap írják jóvá

Elvileg egyből a bónuszegyenlegre teszi az eurót...
Ha frissítés után sem látod ott, akkor valószínűleg csak moneyt kaptál, amiből akkor lehet euró, ha befizetsz hozzájuk. (talán erre is a július 2-i határidő vonatkozik)

Sziasztok!
Rasca con Premio Seguro

Consigue hasta 20 euros con el Rasca de Wimbledon. Entra ahora, elige una casilla de premio seguro y comprueba cuanto has ganado. Solo disponible hasta el 2 de julio. Si no lo utilizas lo perderás.



Rasca ahora


Quiz del Mundial: No te olvides de contestar la nueva pregunta del Quiz del Mundial. Puedes conseguir 5€ extra. Solo estará disponible el día 27 de julio.

Ez a levél jött igazi pénzt is lehet kapni vagy csak money vagy mi. Az egyébként mire jó ?

Üdv.
Ha még nem volt befizetésed ide, akkor Moneys és 500-nál lehet átváltani pénzre. 500 Moneys az 5 euró. Ha volt befizetésed, akkor eurót adnak. De ez a befizetés is 3-4 hónapon belül van, csak akkor.

Kapott valaki esetleg 15 euró bónuszt a napokban? A kvíz végén volt egy ilyen, hogy 15-öt kap a vb után aki min 100 euró értékben fogad a vb alatt és válaszol 3 kérdésre. Ami nem volt tiszta nekem, hogy elég-e a válaszadás vagy még helyesen is kell tippelni, de ezek szerint az utóbbi, mert én nem kaptam... :-\

Lesz nyári ajándéközön yoganoéknál. Ma egy strandszütyőt kaptam, szóval ha jól értem, kaptam 5 money-t, plusz ha fogadok ma min. 1 euróért, holnap bónuszként kapok tízet. Ééééés, ha a promó idején minden nap bejelentkezek, azaz 40-szer, akkor kapok 100 money-t (bár én 110-t számoltam a 3 badge-ra).

Remélem Raskóné nem tud spanyolul, és nem találják meg ezt az irodát  :police:

Én ezt kaptam, ez mit takar?

"Empieza el verano con 10€

¡Vuelve el Verano Yogano! Cada día te espera una nueva sorpresa. Entra en la web y descúbrela. No te pierdas ni un solo premio."



Idézetet írta: Olexiy91 Dátum július 16, 2014, 15:16:39
Én ezt kaptam, ez mit takar?

"Empieza el verano con 10€

¡Vuelve el Verano Yogano! Cada día te espera una nueva sorpresa. Entra en la web y descúbrela. No te pierdas ni un solo premio."

Eggyel feletted írtam ember  :D Fogadtam 1 euróért, kaptam tíz bónusznak.


Ma pedig 5 euróig ingyenes fogadás van. Viszont ha szar a fordító akkor be lehet nézni, én is majdnem elsiklottam felette. Odaadja a pecáért kapott 3 money-t, és ki van írva hogy bet, akkor már beugrik a szokásos freebet ablak.  :great:

Ma 2 money mellé 5 freespint pecáztat ki velünk a rendszer, ami bárhol felhasználható.  :great:
Forgatási kötelezettsége van, de nem tudom mennyi, bár nekem már mindegy  ;D

Üdv. Szeretnék segítséget kérni. Ma ilyen kérdés van :

   
Champions League - ¿Cuántos goles marcará el Zenit en su visita al AEL Limassol?
Menos de 2
2
Más de 2

Itt az össz gólokat kérdezi, vagy csak egyik csapat mennyi gólt szerez? Köszönöm.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 29, 2014, 12:33:08
Üdv. Szeretnék segítséget kérni. Ma ilyen kérdés van :

   
Champions League - ¿Cuántos goles marcará el Zenit en su visita al AEL Limassol?
Menos de 2
2
Más de 2

Itt az össz gólokat kérdezi, vagy csak egyik csapat mennyi gólt szerez? Köszönöm.
Hány gólt szerez a Zenit az AEL Limassol-nál (tett látogatása során)?
Kevesebb mint 2;  2;  több mint 2

Ma 5 euró freebetet lehet "pecázni".  :great: