Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 10:41:57
Én a góllövőket is megtippeltem

És el is találtad?

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 13:35:11
Persze, utólag mindent tudok. Éreztél már hasonlót? ;)

Ez akkor így egy kockázat nélküli, viszont nullszaldós játék. Gondolom a sikeres tipp öröme kárpótol az elmaradt profitért.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 10:41:57
Én a góllövőket is megtippeltem, meg hogy a hollandok csak 3-szor lőnek kapura. Evidens volt.

Most mi kamuzunk vagy te trollkodsz?  :)

Idézetet írta: benson Dátum október 14, 2014, 10:23:47
Akárcsak én.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 14, 2014, 10:40:36
Hehhe, én is 2:1 tippeltem az Izlanidik javára :cya:
Úgy látszik néptipp lett  :ok: :ok: :ok:

Na ezzel vigyázni kéne, mert ha ugyanazt játsszuk, nem kapunk majd érte 50 pontot és ugyanott tartunk majd, mint ha papírformát játszanánk.   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2014, 17:15:38
Na ezzel vigyázni kéne, mert ha ugyanazt játsszuk, nem kapunk majd érte 50 pontot és ugyanott tartunk majd, mint ha papírformát játszanánk.   ;D

Nekem anno bezárták a számlám,miután befizettem,kérték az azonosítást,küldtem nekik mindenféle iratokat,egyik sem volt jó nekik,vagy nem volt elég nagy felbontású a kép,vagy nem volt jó nekik az elektronikus számlaformátum,mindig kitaláltak valamit.Aztán egyik pillanatról a másikra csak úgy becsukták a számlám,azóta küldözgettem nekik angol,vagy éppen spanyol nyelvű e-maileket,de még csak vissza se méltóztattak írni.Az egyenlegemen nem volt már semmi hálistennek,mert a befizetésemet elbuktam,de azóta nem is akarok itt játszani.

Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 15:40:28
Nekem anno bezárták a számlám,miután befizettem,kérték az azonosítást,küldtem nekik mindenféle iratokat,egyik sem volt jó nekik,vagy nem volt elég nagy felbontású a kép,vagy nem volt jó nekik az elektronikus számlaformátum,mindig kitaláltak valamit.Aztán egyik pillanatról a másikra csak úgy becsukták a számlám,azóta küldözgettem nekik angol,vagy éppen spanyol nyelvű e-maileket,de még csak vissza se méltóztattak írni.Az egyenlegemen nem volt már semmi hálistennek,mert a befizetésemet elbuktam,de azóta nem is akarok itt játszani.

Több okból is bezárhatták a számládat, lehet, hogy nem tetszett nekik, amit spanyolul írtál (hehe) vagy beazonosítottak, mint elszánt multizót!   :D
Most viccen kívül: ha lebuksz egy irodánál, máshol is lehetnek következményei.
Sokszor ugyanaz a tulajdonosa több irodának, másrészt az irodáknak előnyös, ha közösen vezetnek fekete listát.
Persze lehet, hogy a számlabezárás indoka egy egyszerű "CSAK" volt.

Egyébként ha nem akarsz náluk játszani, akkor minek küldözgeted nekik az irataidat?   ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2014, 19:40:25
Egyébként ha nem akarsz náluk játszani, akkor minek küldözgeted nekik az irataidat?   ;)

Egyszerű: hogy lássák, kit vesztettek el.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2014, 19:40:25
Több okból is bezárhatták a számládat, lehet, hogy nem tetszett nekik, amit spanyolul írtál (hehe) vagy beazonosítottak, mint elszánt multizót!   :D
Most viccen kívül: ha lebuksz egy irodánál, máshol is lehetnek következményei.
Sokszor ugyanaz a tulajdonosa több irodának, másrészt az irodáknak előnyös, ha közösen vezetnek fekete listát.
Persze lehet, hogy a számlabezárás indoka egy egyszerű "CSAK" volt.

Egyébként ha nem akarsz náluk játszani, akkor minek küldözgeted nekik az irataidat?   ;)

Az irataimat még akkor küldözgettem nekik,mielőtt eldöntöttem,hogy nem fogok játszani náluk.Nekem túl bonyolult volt az azonosítás,és úgy ítéltem meg,hogy nekem nem ér ennyit.Azért mert 2 irodánál van több számlám a több tucat iroda közül,ahol regem van,még nem leszek elszánt multizó.De ha kifizetnek,akkor most mond meg őszíntén,mit csináljak? ;D

Ismét van BL kvíz, a két német csapat mai összpontszámát kell eltalálni.

Ismét BL kvíz: melyik csapat szerez több gólt, a Real vagy az Atltico?

Sikerült végre megtalálnom a 10-es serleget. Ha ezen a héten volt befizetésem, és a tippem nyer (a Matracosok), akkor ezt már pénzben kapom meg, vagy ma még fizetnem kell be hozzá?

Nem kell befizetni hozzá,
én a tegnapit eltaláltam, 5€-t adott :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 22, 2014, 14:10:53
Nem kell befizetni hozzá,
én a tegnapit eltaláltam, 5€-t adott :ok:

Gratulálok!

A bónusz egyenleghez írta jóvá vagy a főegyenleghez?
Nekem most  a bónusznál 40 EUR van (20 EUR első befizetésért, plusz 20 EUR valami extra bónusz), ha jól értelmezem, a bónusz egyenlegét úgy tudom felszabadítani, hogy a nyertes fogadások utáni profitot megduplázzák. Így kötöttem néhány biztos fogadást más iroda bevonásával, de a yogano-s egyenlegem nullázódott, így örülnék, ha nem a bónuszhoz írnák jóvá ezt a 10est :D Mármint ha jön a tipp.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 22, 2014, 14:27:09
Gratulálok!

A bónusz egyenleghez írta jóvá vagy a főegyenleghez?
Nekem most  a bónusznál 40 EUR van (20 EUR első befizetésért, plusz 20 EUR valami extra bónusz), ha jól értelmezem, a bónusz egyenlegét úgy tudom felszabadítani, hogy a nyertes fogadások utáni profitot megduplázzák. Így kötöttem néhány biztos fogadást más iroda bevonásával, de a yogano-s egyenlegem nullázódott, így örülnék, ha nem a bónuszhoz írnák jóvá ezt a 10est :D Mármint ha jön a tipp.
Köszi,
Ez is bónusz lett, 7X kell megforgatni 1.50 odds felett.. nem olyan nehéz :cya:

Félidei 0:3-ról lett 5:3 az Atletico Madrid - Real Madrid "meccs"...

Hányas szorzót adtak volna rá? 

Nem tudom, de nekem 5€-t jelentett. Igaz félidőben már eltemettem.