Pisti1987 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


mi szól pl Fernandez ellen? tényleg érdekelne, nem kötözködni akarok. csak még nem raktam össze a délutáni szelvényemet és keresek rá ideális eseményeket

Idézetet írta: rotyi Dátum szeptember 01, 2010, 13:41:10
mi szól pl Fernandez ellen? tényleg érdekelne, nem kötözködni akarok. csak még nem raktam össze a délutáni szelvényemet és keresek rá ideális eseményeket
Az, hogy Scariolo túlságosan is rotálja a csapatot, tehát nincs elég időt pályán. A képességeivel semmi gond, de ilyen Libanon szintű csapatok ellen egyébként sem célszerű a legjobbakat végigjátszatni, ma sem fog többet kapni 20-25 percnél, a szokásos 12-14 pontjánál ennyi idő alatt nemfog többet dobni. A honosított Vroman pedig 32 perceket játszik átlagban, tehát jóval többet, mint Rudy és ő is képes 12-13 pontokra...az átlaga is ennyi, tehát 1,5-ért ez nálam necces.
Aztán persze lehet, hogy simán jön...majd te eldöntöd, hogy bevállalod-e ennyiért.

természetesen

a véleményed viszont érdekelt és köszönöm is, hoyg kifejtetted

más. a szerbről tudsz valamit? én lehet, hogy hülyeséget néztem, de ilyen evűt nem is találtam az eddigi rosterükben

#1878 szeptember 01, 2010, 14:18:56, Pisti1987
Idézetet írta: rotyi Dátum szeptember 01, 2010, 14:01:48
természetesen

a véleményed viszont érdekelt és köszönöm is, hoyg kifejtetted
ey
más. a szerbről tudsz valamit? én lehet, hogy hülyeséget néztem, de ilyen evűt nem is találtam az eddigi rosterükben
Krstic talán a jelenlegi szerb csapat legnagyobb nevű játékosa, az Oklahoma centere. A görög-szerben kirobbant verekedésért 3 meccses eltiltást kapott, így ma lép először pályára. A formája kérdéses, de ha menni fog neki, akkor felülmúlhatja Maricot...kérdés, hogy mit alakít játékhiányban szenvedve.

látod milyen jó, hogy megkérdeztelek  :ok:

ha netán október után nhl-es kérdésed lenne, majd viszonzom...

#1880 szeptember 03, 2010, 00:15:01, Pisti1987
Kezdettől fogva az El Khatib féle tipp volt a legszimpatikusabb a Greene-Khatib-Haddadi trióból, így ezt választottam. El Khatibnak 20,3 pontos átlaga van, és több, mint 33 percet tölt a parketten átlagosan. Ezért is keveseltem kissé a 14,5 pontos határt, amit szerencsére még 1-el le is vitt az Unibet. Így már egyáltalán nem tudom kihagyni ezt a tippet. Az erőcsatár posztján játszó Khatib a libanoniak legjobbja, az ő játékára épül a csapat, faultproblémái nincsenek, sőt 2 több faultja egy meccsen sem volt még. Arra számítok, hogy ma a spanyolok ma leginkább saját maguk, illetve a közönségük szórakoztatására fognak törekedni, nem lesz itt nagy védekezés, sok pont annál inkább (azu irodák is valami hasonlót várnak, ahogy néztem). Ez szintén a tippemnek kedvezhet. Itt nem kap majd olyan szoros védőőrizetet Khatib, mint pl. a franciák ellen. Negyedenkét 2-2 duplát elég dobnia és akkor már elégedett leszek vele. :)
Isner amerikai lévén saját közönsége előtt játszhat, ami mindig plussz erőt ad, különösen az amcsiknak, bár a challenger szintű, tipikusan salakjátékos Gilt bárhol vernie kell ezen a borításon. Arra számítok, hogy a bombaszervákkal nem tud majd mit kezdeni a portugál ő meg nincs olyan szintű játékos, hogy szettenként egyszer ne tudja breakelni a lassan teniszezni is megtanuló amcsi óriás. Persze, akkor sincs semmi gond ha tie-breakben dől el...max. 1 szettet adok Gilnek a hazai földön legnagyobbak dolgák is megnehezítő Isner ellen.
Penetta talán élete formájában van (kemény borításon egész biztosan), Áginak nincs szerencséje, rosszkor futnak össze...szerintem az olasz játékos viszonylag simán átlép rajta is. Őt majd egy csak egy TOP 10-es játékos fogja megállítani.
Az meg nem lehet kérdéses, hogy az amerikaiak megnyerik-e a lepattanócsatát. Sokkal atletikusabbak, ruganyosabbak, fizikailag jóval erősebbek, mint Irán (de ide írhattam volna szinte bárkit). Eddig 19-el szedtek le több lepattanót, mint Irán, ami kb. 6-os átlag, Szerintem ettől nagyobb különbség lesz ma a 2 csapat között. Az egy dolog, hogy Chandleren kívül nincs igazi centerlalkatú játékos az amcsiknál, de hiába magasabb 6-8 centivel az ellenfél, ha túlugorják, kiteszik a palánk alól őket a minden szempontból atletikusabb amerikai játékosok...
Legalább 8-10 lepattanóval jobbak lesznek az amerikaiak.


Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 31825Ft

Lebanon vs Spain - El Khatib, F (Lebanon) How many points will the player score in the match?
Over 13.5 (1,85)                              :noway:

Gil, F - Isner, John  2 (1,20)                  :ok:

Szávay, Á - Pennetta, F  2 (1,28)                 :ok:

Iran - USA Most Rebounds. Including Overtime. 2 (1,12)
          :ok:

Én most adtam fel a kosár VB-re való tippelést. Épp a gólzsák kiwik szopattak be, úgyhogy számomra itt véget is ért ez a kiszámíthatatlan világbajnokság.

Neked egy jó nagy kalappal a továbbiakban is hozzá! :ok:


El-Khatib sajnos nem azt a játékot hozta amit eddig, de még így is elérhette volna a 14 pontot, ha nem hozzák le 6 perccel a vége előtt...
A mai teniszmeccsek viszont tetszenek, így csináltam egy kis programot magamnak még mára. Sajnos technikai problémákba ütköztem, így csak most tudom berakni (hol volt netem, hol nem...), de a többsége még úgyis hátra van.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum szeptember 01, 2010, 22:41:18
El-Khatib sajnos nem azt a játékot hozta amit eddig, de még így is elérhette volna a 14 pontot, ha nem hozzák le 6 perccel a vége előtt...
A mai teniszmeccsek viszont tetszenek, így csináltam egy kis programot magamnak még mára. Sajnos technikai problémákba ütköztem, így csak most tudom berakni (hol volt netem, hol nem...), de a többsége még úgyis hátra van.
Nem hittem, hogy így alakul a napom a rossz kezdés után, de azt kell mondjam, jobb is, hogy El Khatib elvitte az 1. kombim...
Jött 18 ezer a 2. kombimmal és élőn Llodra győzelmét is megfogtam, fura is volt, hogy 7-6, 5-3-nál még 1,9-et adtak a franciára a formán kívüli Berdych ellen. Éltem a kínálkozó lehetőséggel, és összességében 19 ezer forintos profittal zártam a napot. Ahogy Várda mondaná, soha rosszabbat! :)

Bizony, bizony: sose legyen rosszabb!  ;) ....és nagy érdeklődéssel várom a mai meglátásaid, mert megmondom őszintén kicsit "viharban" vagyok a mai gyenge focikínálat miatt, de lehet találok olyan tippet Tőled (mástól), amít játékra érdemesnek ítélek a magam számára is.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum szeptember 02, 2010, 09:45:00
Nem hittem, hogy így alakul a napom a rossz kezdés után, de azt kell mondjam, jobb is, hogy El Khatib elvitte az 1. kombim...
Jött 18 ezer a 2. kombimmal és élőn Llodra győzelmét is megfogtam, fura is volt, hogy 7-6, 5-3-nál még 1,9-et adtak a franciára a formán kívüli Berdych ellen. Éltem a kínálkozó lehetőséggel, és összességében 19 ezer forintos profittal zártam a napot. Ahogy Várda mondaná, soha rosszabbat! :)


Én bet365-ön 5-4-nél tettem 3.0-ás oddson. Én se értettem. Minden pénzemet rá akartam tenni, de végül nem... Kár:)

#1886 szeptember 03, 2010, 00:15:54, Pisti1987
Mára egy "lepattanó kombit" hoztam össze, ami remélem nem fog elpattanni...

Kicsit magasnak tartom ezt az 1,5-ös oddsot a szerbekre, ők vezetik a rangsort ebben a mutatóban, az argentínok teljesen középszerűek, a 12. helyen állnak, 25 lepattanóval szedtek eddig kevesebbet. Ráadásul a szerbekhez visszatért Krstic is, aki talán a legjobb lepattanózó a csapatban, tegnap 23 perc alatt 10-et szedett le. Átlagban 6,3-al jobbak a szerbek, ennyit ma is közétesznek. Erőteljesen gondolkozom a "Krstic több, mint 5,5 lepattanót szerez" tippen is, később lehet ezt is megjátszom, mert min. 6-ot ma is le kell neki kapni.
A litvánoknak simán kell verni Libanont, amely csapat a tökutolsó ebben a mutatóban. 30 lepattanót szednek meccsenként, ami nem nemzetközi szint, nem is csoda, hogy ott tartanak ahol. Vromanon kívül nincs normális magasemberük, egyedül meg nem sok esélye lesz Kleizaék ellen. Átlagban 7-el jobb Litvánia, ennyi simán lesz itt is.
Az USA tegnap 39-31-re verte Iránt a lepattanó harcban, Tunézia kicsit gyengébb is, mint Irán, egy tizessel jobbak lesznek az amcsik.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 19320Ft

Argentina - Szerbia Most Rebounds. Including Overtime. 2 (1,50)             :ok:

Lebanon - Litvánia Most Rebounds. Including Overtime. 2 (1,15)              :ok:

USA - Tunisia Most Rebounds. Including Overtime. 1 (1,12)
              :noway:

#1887 szeptember 03, 2010, 00:17:36, Pisti1987
Nem arra szerettem volna hazaérni, hogy az amcsik elkönnyelműsködik nekem a kombit, de sikerült...
25!! támadólepattanót szedett le Tunézia, ami elképesztő, egy normális csapat ellen ilyenen a meccs mehet el az USA-nak.Jellemző, hogy Tunézia több, mint 12-vel több lepattanót szedett, mint az átlaga...
Na mind1, megyek tovább, találtam még jó meccseket.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 30322

Argentina - Szerbia MérkőzésMost Rebounds. Including Overtime.Bet void if a draw
Az Ön fogadása: 2  ' 1,50                :ok:        32   illetve  43 lepattanó

Kuznetsova, S - Sevastova, A MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 1  ' 1,16                 :ok:           2-0

Meusburger, Y - Kirilenko, M MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 2  ' 1,11                     :ok:           1-2

Spain Jrs - Bulgaria Jrs MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 2  ' 1,57  
             :ok:          0-3  (19-25,22-25,17-25)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum szeptember 02, 2010, 19:05:16
Nem arra szerettem volna hazaérni, hogy az amcsik elkönnyelműsködik nekem a kombit, de sikerült...
25!! támadólepattanót szedett le Tunézia, ami elképesztő, egy normális csapat ellen ilyenen a meccs mehet el az USA-nak.Jellemző, hogy Tunézia több, mint 12-vel több lepattanót szedett, mint az átlaga...
Na mind1, megyek tovább, találtam még jó meccseket.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 30322

Argentina - Szerbia MérkőzésMost Rebounds. Including Overtime.Bet void if a draw
Az Ön fogadása: 2  ' 1,50                :ok:        32   illetve  43 lepattanó

Kuznetsova, S - Sevastova, A MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 1  ' 1,16                 :ok:           2-0

Meusburger, Y - Kirilenko, M MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 2  ' 1,11                     :ok:           1-2

Spain Jrs - Bulgaria Jrs MérkőzésRendes játékidő
Az Ön fogadása: 2  ' 1,57  
             :ok:          0-3  (19-25,22-25,17-25)
Minden jó, ha a vége jó... :)
A szerb meccsben biztos voltam, azért is raktam újra, sima volt. A röpi a vártnál is simább, Kuzni is hozta azt, ami elvárható tőle, viszont Kirilenko...na ő szenvedett rendesen, de az ilyen meccseken kulcsfontosságú 2. szettet nagy nehezen csak behúzta, az meg várható volt, hogy a 3.-ik már nem lesz gond neki.
Azt sajnálom, hogy a "Krstic több, mint 5,5 lepattanót szerez"-t nem tettem meg, mert nagyon simán hozta, ahogy a török-kínai meccsen is csak, azért nem raktam, hogy a törökök szednek több lepattanót 1,5-ért, mert nekik már nem kellett a meccs és kérdéses volt kik játszanak...kár volt kihagyni, de így is szép napot zártam.

nagy grat

én sajna a szerbekkel a rossz röpi meccsbe nyúltam bele... igaz, a hollandot és az orosz eltaláltam, de mit sem értem így vele

neked viszont végre minden klappolt! kellemes lehet ez így a hétvégée előtt :ok: