SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem akartam beleszólni eddig Agoo kolega és Milan eszmecseréjébe, de mégis meg kell tennem.

Elkezdtem irni az elemzésemet a Chelsea-Aston Villa meccsre 1,5el hazai sikert akartam irni, hibáztam igaz belátom, mert nem néztem meg hogy hányan és mit tippeltek rá. Megirtam a több mint 2000 karakteres elemzésemet, ezt nem azért hangsúlyozom ki mert én mekkora ász vagyok hogy 2000 karaktert irok, de azért van vele munka. Mielőtt beküldtem volna megnéztem a már beküldött elemzéseket és rájöttem hogy hillandkimi kolega már beküldött délelőtt egy elemzést a -1,5es kimenetelre, 1000karakterrel ami akkora érvénytelen elemzés lesz hogy hatalmas.  http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=2876   ... Nincs benne megemlitve egyetlen egy focista neve se!!!!!!!!

Idézet az elemzésből " Aston-nak igen ötlettelen a támadó játéka " - valóban az, az előző 2 meccsen rugtak 7gólt, ami 3,5ös átlag akárhogy is számolom.

Kérdezem én hillandkimi kolegát hogy 3percnél többet foglalkozott az elemzés megirásával vagy kevesebbet? Odds : kevesebbet 1,85 , többet 1,85

Nem fer, főleg igy a versenyek utolsó napján. Ha ennyire fussa nem a Guruban kell próbálkozni, hanem egy egyszerü indoklás nélküli tippjátékban.

Bocs a hangnemért, remélem nem sértettem meg senkit, nem az volt a célom, de erre valami megoldást nem ártana találni.

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 23, 2012, 16:04:12
Nem akartam beleszólni eddig Agoo kolega és Milan eszmecseréjébe, de mégis meg kell tennem.

Elkezdtem irni az elemzésemet a Chelsea-Aston Villa meccsre 1,5el hazai sikert akartam irni, hibáztam igaz belátom, mert nem néztem meg hogy hányan és mit tippeltek rá. Megirtam a több mint 2000 karakteres elemzésemet, ezt nem azért hangsúlyozom ki mert én mekkora ász vagyok hogy 2000 karaktert irok, de azért van vele munka. Mielőtt beküldtem volna megnéztem a már beküldött elemzéseket és rájöttem hogy hillandkimi kolega már beküldött délelőtt egy elemzést a -1,5es kimenetelre, 1000karakterrel ami akkora érvénytelen elemzés lesz hogy hatalmas.  http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=2876   ... Nincs benne megemlitve egyetlen egy focista neve se!!!!!!!!


Nekem is volt anno ilyesmi problémám csak az én elemzésemet végül törölték mert későn vettem észre, hogy van ilyen szabály plusz az én elemzésembe voltak sérültek plusz csapattaktikák míg az előttem lévő elemzésbe nem...(kész csoda, hogy nem érvénytelenítették..)
Ez van ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni sajnos.

Az a tipp tegnap délelőtt lett megírva, azóta azt hiszem folyamatosan ott volt a főoldalon. A bosszúságot elkerülve nem árt körültekintőbbnek lenni.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 23, 2012, 16:24:10
Az a tipp tegnap délelőtt lett megírva, azóta azt hiszem folyamatosan ott volt a főoldalon. A bosszúságot elkerülve nem árt körültekintőbbnek lenni.

Nem azon van itt a hangsúly hogy mikor lett megirva, hanem az hogy hogyan lett megirva. A 80éves nagymamámat nem győzi meg ezzel az elemzéssel hogy a nyugdijából egy fillért a Chelseare tegyen, viszont kiszúr az összes többi elemzővel akik nem birnak arra a kimenetre irni elemzést. Ennyi erővel megirhatnák péntek délelőtt minden szombati és vasárnapi favorit csapatra egy 800 karakteres elemzést, a többi 8-10 elemző meg próbálja eltalálni a Southampton - Sunderland féle háromesélyes meccseket.

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 23, 2012, 16:32:36
Nem azon van itt a hangsúly hogy mikor lett megirva, hanem az hogy hogyan lett megirva. A 80éves nagymamámat nem győzi meg ezzel az elemzéssel hogy a nyugdijából egy fillért a Chelseare tegyen, viszont kiszúr az összes többi elemzővel akik nem birnak arra a kimenetre irni elemzést. Ennyi erővel megirhatnák péntek délelőtt minden szombati és vasárnapi favorit csapatra egy 800 karakteres elemzést, a többi 8-10 elemző meg próbálja eltalálni a Southampton - Sunderland féle háromesélyes meccseket.

Ha te úgy gondolod, hogy az elemzés nem felel meg a követelményeknek, s törölve lesz, akkor nyugodtan írj egy ugyanolyan elemzést, s hátha valóban törlik az övét, s érvényes a tied.

Viszont megkérlek téged is, meg a többieket is, hogy ezentúl az elemzések kritizálását nélkülözzétek. Azért vagyunk mi, feldolgozók, hogy eldöntsük, hogy mi a jó, s mi a rossz.

Köszönjük előre is.

Idézetet írta: Milan Dátum december 23, 2012, 23:05:34
Ha te úgy gondolod, hogy az elemzés nem felel meg a követelményeknek, s törölve lesz, akkor nyugodtan írj egy ugyanolyan elemzést, s hátha valóban törlik az övét, s érvényes a tied.

Viszont megkérlek téged is, meg a többieket is, hogy ezentúl az elemzések kritizálását nélkülözzétek. Azért vagyunk mi, feldolgozók, hogy eldöntsük, hogy mi a jó, s mi a rossz.

Köszönjük előre is.

Elnézést  :ok:

Az ID2919 tippem rosszul van kiértékelve emiatt! Köszönöm a javítást!  :ok:

Nem bántásképpen írom, de ez nálam felér egy aranyköpéssel:
IdézetA Belga bajnokság, igaz már tegnap 26.-án lejátszotta ennek a fordulónak a mérkőzéseit viszont 2 meccset hátrahagytak.Az egyik ahol a bajnok esélyes és egyben címvédő Anderlecht, játszik a kiesés ellen menekülő Liersével. Jobb is hogy nem tegnap találkozott a két gárda hiszen nem sok érdeklődő lett volna akkor, amikor az angol Premier Ligában is forduló van.
Törlésgyanús készítmény a Guruban (ID: 2965)

Idézetet írta: riverside Dátum december 27, 2012, 17:37:28
Nem bántásképpen írom, de ez nálam felér egy aranyköpéssel:
 
Törlésgyanús készítmény a Guruban (ID: 2965)

Sima radír  ;)

Milannak be kéne vezetni, hogy ja valaki törlésre való írást küld be, elsőre figyelmeztetés. Másodikra is sikerül beküldeni egy gagyit, akkor három hónapos eltiltás a gurutól.
Járható út lenne szerintem

#249 december 27, 2012, 17:53:41, RedMunchen2010
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 27, 2012, 17:49:15
Sima radír  ;)

Milannak be kéne vezetni, hogy ja valaki törlésre való írást küld be, elsőre figyelmeztetés. Másodikra is sikerül beküldeni egy gagyit, akkor három hónapos eltiltás a gurutól.
Járható út lenne szerintem

Látom, hogy nagyon erőltetnéd ezt az eltiltásos dolgot.

Én csak azt nem értettem mi köze van a Premier Leaguenek a Jupiler League nézettségéhez..

Idézetet írta: riverside Dátum december 27, 2012, 17:57:21
Én csak azt nem értettem mi köze van a Premier Leaguenek a Jupiler League nézettségéhez..

138 karakterre simán jó   ;D
(am nem bántásképpen írtam, az elemzést sem olvastam, csak a kommentekre reagálok  ;) )

Idézetet írta: riverside Dátum december 27, 2012, 17:57:21
Én csak azt nem értettem mi köze van a Premier Leaguenek a Jupiler League nézettségéhez..

Csak arra próbált utalni, hogy jobb a meleg szobában Premier Ligát nézni, mint a hidegben a saját ligát; és végül is ez így is van :)

Srácok ezen a héten nincsen SfGuru Foci, és Sport forduló, mert Én nem látom a versenylistán?!Vagy csak Nálam van a hiba?

Idézetet írta: fjazej Dátum december 28, 2012, 11:56:41
Srácok ezen a héten nincsen SfGuru Foci, és Sport forduló, mert Én nem látom a versenylistán?!Vagy csak Nálam van a hiba?

Szerintem biztos van/lesz, csak majd szombaton kerül ki hogy izgalmasabb legyen a verseny. Addig fejbe lehet számolgatni.    ::)