SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A push fogadás beleszámít a 15 cikkszámba, attól függetlenül, hogy push lett?

Idézetet írta: CaeSar Dátum szeptember 27, 2014, 18:54:16
A push fogadás beleszámít a 15 cikkszámba, attól függetlenül, hogy push lett?

Igen.


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 23, 2014, 14:52:13
Tisztelt játékosok,

Az SfGuru játékban mindenkinek meg szeretnénk adni a lehetőséget az indoklásos tippelésre, s senkinek sem szeretnénk elvenni a kedvét a játéktól azzal, hogy szigorúan törlünk minden olyan elemzést amely nem felel meg az elvárásainknak.

Ez viszont nem jelenti azt, hogy egy bizonyos színvonalra nincs többet szükség!

A játék szabályzata alapján:

"Az elemzések saját készítésűek kell, hogy legyenek, ellentétes esetben a játékost kizárjuk a játékból (a fordítás is ide tartozik)"

"Amennyiben az indoklás nem felel meg az elvárásainknak, a tippet érvénytelenítjük, s a játékost figyelmeztetjük. A harmadik figyelmeztetés egyben a játékból való kizárást is jelenti."


Ha csak tippelni szeretnétek akkor rossz helyen jártok! Itt a tippelőnek hinnie kell a tippjében, s erről minél több információt kell közölnie! Legalábbis a leglényegesebbeket!
Tippelésnek minősül az is, amikor megírjuk az indoklást, megvan a megfelelő karakterszám, viszont teljesen mellébeszélünk, s csak a "nagy nyereményszorzó" vadászása a tét!

Felhívom a figyelmeteket, hogy bármikor törölhetünk egy elemzést, ha nem felel meg az elvárásainknak! Ne lepődjetek meg, ha majd emiatt nem találjátok a neveteket a nyertesek közt.

Mivel pár napja jött egy ilyen figyelmeztetés, ezért én meg is kezdeném a bejelentéseket:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12191

Az elemzés nyertesnek van elkönyvelve, pedig nem kicsit sántít.

Először is: Ki játszik abban az Unicsban és Asvelban? Egy játékos név nincs benne, holott ez egy fontos feltétel.

Másodszor: "Az orosz bajnokságban nem szerepelnek a várakozásoknak megfelelően hiszen 18 lejátszott mérkőzés után csak az 5. helyen állnak 26 ponttal." Nem tudom mit néztél, gondolom a tavalyi évet, mert az orosz bajnokság, mint ahogyan a többi európai is, még el sem kezdődött, nem hogy a 18. fordulónál tartson.

Ez a beirás nem irányul senki elllen, de mint már olysokszor most is azt kérem mindenkitől, hogy NE IRJUK OLYANRÓL AMIRŐL FOGALMUNK SINCS. Ha pedig mégis, akkor nézzünk már utánna rendesen, hogy ne kerüljenek ki a főoldalra ilyen bohócságok. Ha valaki ért a kosárlabdához és ezt az irást elolvasta, tuti nem jön vissza többet az oldalra.

Várható októberben heti/havi verseny?

Idézetet írta: LBotond Dátum október 02, 2014, 09:15:58
Várható októberben heti/havi verseny?

Minden hónapban illetve héten van, csak késik a kiírás.

Többiektől kérdezném, hogy aki szeret hosszabb elemzéseket írni annál fordult-e már elő olyan, hogy elküldték az elemzést, de csak kb 2500 karakter jelent meg és a többit vissza kellett szerkeszteni?

Idézetet írta: Souske Dátum október 05, 2014, 20:03:12
Többiektől kérdezném, hogy aki szeret hosszabb elemzéseket írni annál fordult-e már elő olyan, hogy elküldték az elemzést, de csak kb 2500 karakter jelent meg és a többit vissza kellett szerkeszteni?
Nekem még nem fordult elő hasonló.
Vissza is kerestem, voltak 2500 felettiek, de azokat is berakta teljesen.

Egy 20:45-kor meccsről írnék, de azt írja ki, hogy már nem tudom beküldeni, mert 1 órán belül kezdődik az esemény. Ilyenkor mi a teendő? :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 12, 2014, 18:53:29
Egy 20:45-kor meccsről írnék, de azt írja ki, hogy már nem tudom beküldeni, mert 1 órán belül kezdődik az esemény. Ilyenkor mi a teendő? :)

Két órás időlimit van.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 12, 2014, 18:55:40
Két órás időlimit van.

Köszönöm a segítséget, akkor ezt most benéztem. Holnap újrapróbálkozom. Nem olvastam végig elég alaposan a szabályzatot...  :crazy:  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 12, 2014, 18:58:41
Köszönöm a segítséget, akkor ezt most benéztem. Holnap újrapróbálkozom. Nem olvastam végig elég alaposan a szabályzatot...  :crazy:  :D

:ok:

Olyan kérdésem lenne még, hogy mindig csak az adott verseny végeztével derül ki, hogy ki, hogy áll/végzett vagy verseny közben is lehet ezt valahol követni?  :)