SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1320 október 30, 2014, 12:51:15, benedek185
Idézetet írta: Milan Dátum október 30, 2014, 12:46:58
SfGuru Szabályzat - Módosítás (mától!):

Teljesen kezdőként még nem kerülsz be automatikusan a haladó versenyzők közé, így nem vehetsz részt a pénznyereményekért/bónuszokért folytatott versenyeken. Eleinte be kell bizonyítanod a "Játszótér" versenyben, hogy elemzéseid megfelelnek a követelményeinknek (értesítünk erről privát üzenetben).

Általános részvételi feltételek:

8. A pénznyereményes versenyekben csak azon játékosok vehetnek részt akik a "Játszótér" versenyben bebizonyították, hogy a tippeket meg tudják indokolni elvárásainknak megfelelően. Értesítjük a kezdőket amint bekerültek a pénznyereményes versenybe.
9. Attól mert valaki bekerült a pénznyereményes versenybe (úgymond haladó játékos lett) nem egy garancia arra, hogy ott is marad. Amennyiben az elemzései/indoklásai nem felelnek meg a követelményeknek, akkor visszakerülhet pénznyeremény nélküli versenyekhez.


A teljes szabályzat itt:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=szabalyzat

Na pasztmek, kösz Takacsa és társai...  :redchug:  :D
Végre rávettem magam, hogy induljak az SfGuruban, erre mehetek vissza homokozni..  :D
Vagy maradhatok a nagyok között Milan?  8)

#1321 október 30, 2014, 12:52:10, Milan
Jelen pillanatban csak azok kerültek fel a haladó listára akik októberben szerepeltek (kivétel: denes123, takacsa10, Webster)

Régebbi versenyzők akik esetleg nem kerültek fel igényelhetik ezt tőlem privátban.

Idézetet írta: davixxx Dátum október 30, 2014, 12:00:24
Mikor várható a szintek bevezetése?:)

Már be is vezettük!

benedek185:

Idézetet írta: Milan Dátum október 30, 2014, 12:49:24
Jelen pillanatban csak azok kerültek fel a haladó listára akik októberben szerepeltek (kivétel: denes123, takacsa10, Webster)

Régebbi versenyzők akik esetleg nem kerültek fel igényelhetik ezt tőlem privátban.

#1324 október 30, 2014, 13:08:57, benedek185

:ok:

Én régebben írtam sokat, de mostanság már nem, de most kezdeném el újra az elemzés írást. Akkor én most a kezdőkhöz kerülök ?:D

Idézetet írta: davixxx Dátum október 30, 2014, 13:14:26
Én régebben írtam sokat, de mostanság már nem, de most kezdeném el újra az elemzés írást. Akkor én most a kezdőkhöz kerülök ?:D
A profilképed miatt bekerülhetsz a haladokhoz  ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum október 30, 2014, 13:14:26
Én régebben írtam sokat, de mostanság már nem, de most kezdeném el újra az elemzés írást. Akkor én most a kezdőkhöz kerülök ?:D

Amennyiben nem szerepeltél októberben, s nem írsz privátot nekem, akkor igen, a játszótérre kerülsz.  ;D

Üdvözítő ez a némi szigorítás :)
Nem árulkodni szeretnék, viszont októberben még volt pár új arc, akik korábban nem küldtek be elemzést, és a fórumról sem rémlik semmi aktivitás tőlük: mitya84, hoborerno, csler, Bryan Corby.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 30, 2014, 16:16:49
Üdvözítő ez a némi szigorítás :)
Nem árulkodni szeretnék, viszont októberben még volt pár új arc, akik korábban nem küldtek be elemzést, és a fórumról sem rémlik semmi aktivitás tőlük: mitya84, hoborerno, csler, Bryan Corby.

Ennyi erővel én se vagyok idevaló. :)

Idézetet írta: stdavid Dátum október 30, 2014, 16:16:49
Bryan Corby.

Őt megvédeném. Egyrészt ismerem, másrészt azért ha elolvasod az elemzéseket, akkor azért bőven jó kategória.  :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum október 30, 2014, 16:16:49
Üdvözítő ez a némi szigorítás :)
Nem árulkodni szeretnék, viszont októberben még volt pár új arc, akik korábban nem küldtek be elemzést, és a fórumról sem rémlik semmi aktivitás tőlük: mitya84, hoborerno, csler, Bryan Corby.

Félreértettél. Csak azokat szeretnénk kizárni, akik nem képesek két épkézláb mondatot leírni.

Valóban remek dolog, hogy jönnek új játékosok, s nekik nagyon rövid időn belül helyt szeretnénk biztosítani a többiek közt, akár egy elemzés alapján is.

Továbbra is ez a játék mindenki számára elérhető, aki meg tud indokolni egy tippet.

Félreértettem tényleg, elnézést :)

Benedek, te azért a fórumon letetted már a névjegyed. :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum október 30, 2014, 19:51:44
Félreértettem tényleg, elnézést :)

Benedek, te azért a fórumon letetted már a névjegyed. :ok:

Köszönöm szépen, örülök neki, ha így látod. De úgy érzem még van hova fejlődnöm.  :)

#1334 október 31, 2014, 00:23:05, benedek185
Szegény Webster elég magányos a játszótéren...  :D  :D  :D
de legalább kitartó. :) egyedül van egyelőre és csinálja. :)